Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos » IT
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: IT

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
IT
IT
(0) 2012-12-20 6
Daugelis žaidėjų girdėjo apie portalo „Humble Bundle“ bei kompanijos „THQ“ akciją, kai už savo nurodytą sumą buvo galima įsigyti žaidimų. Artėjant Šv. Kalėdoms, portalo savininkai ir vėl siūlo žaidimus, tik šį kartą jie yra mažo biudžeto, nepriklausomų kūrėjų „Indie“ tipo.
IT
IT
(0) 2012-12-20 3
Neatrodo, jog suomių telefonų gamintojas „Nokia“ ir programinės įrangos gigantas „Microsoft“ bent kiek „atšaldys“ esamus draugiškus ryšius. Rinkos stebėtojas „DigiTimes“ praneša, jog kitų metų pradžioje „Nokia“ pristatys „Windows RT“ OS paremtą planšetinį kompiuterį.
IT
IT
(0) 2012-12-20 3
Šiuolaikinės Kalėdų šventės neįmanoma įsivaizduoti be technologijų. Dauguma jau pamiršo, kaip atrodo popierinis atvirukas ir siunčia tik elektroninius. Būkite atidūs: tokiu metu sukčiai labai aktyviai siuntinėja elektroninius sveikinimo laiškus, kuriuose apstu grėsmingų „dovanų“, tokių kaip „Trojos arkliai“ ir kiti virusai.
IT
IT
(5) 2012-12-19 4
Kompanija „Google“ pranešė, jog savo „Play Store“ parduotuvėje kiekvieną dieną „Android“ operacinės sistemos naudotojams siūlys dovanas. Viena iš pirmųjų dovanų buvo 35 JAV dolerių čekis viešbučiui, o šiandien interneto gigantas siūlo pažiūrėti The Rolling Stones koncertą.
IT
IT
(4) 2012-12-19 5
Nuotraukų talpinimo mechanizmas „Instagram“, jau senokai priklausantis socialinių tinklų lyderiui „Facebook“, šią savaitę vėl atsidūrė žiniasklaidos akiratyje. Neseniai atnaujintos bendrosios kompanijos taisyklės sakė, jog nuo sausio 16 dienos tinklas nuotraukas galės naudoti savo tikslams ir netgi jas pardavinėti, kas sukėlė ypač didelį vartotojų nepasitenkinimą.
IT
IT
(11) 2012-12-19 5
Bene populiariausias nešiojamųjų tipas yra su 15,6 colio įstrižainės ekranu, tačiau dažniausiai tokie modeliai gana nemažai sveria ir yra „stori“. Visgi NEC teigia išsprendę šias dvi problemas ir anonsavo „LaVie X“ – ploniausią 15,6 colio dydžio nešiojamąjį.
IT
IT
(6) 2012-12-19 14
Nors THQ finansinė padėtis nėra pavydėtina, po „Humble Bundle“ akcijos, nors ši ir neatnešė labai didelių pajamų kompanijai, nuotaikos pagerėjo. Žaidimų leidėjas pranešė apie ypač laukiamus „Metro: Last Light“ ir „Company of Heroes 2“ žaidimus, tačiau ne tik.
IT
IT
(6) 2012-12-19 5
Interneto gigantas „Google“ nusprendė metus didžiausiame pasaulyje vaizdų dalijimosi portale „YouTube“ užbaigti linksmai. Kompanijai pavyko sukviesti bemaž visus populiariausių įrašų autorius, kurie sutiko nusifilmuoti viename klipe, kuris apima 2012 metus „YouTube“ portale.
(2) 2012-12-19 1
Maltoje įsikūrusi saugumo kompanija „ReVuln“ skelbia išmaniuosiuose televizoriuose „Samsung Smart TV“ radusi saugumo spragą, kuri leidžia programišiams perimti visą įrenginio valdymą: matyti ir girdėti, kas vyksta vartotojų namuose bei vogti televizoriuje saugomus vaizdo įrašus, nuotraukas ir kitą asmeninę informaciją.
IT
IT
(6) 2012-12-19 3
Call of Duty, Medal of Honor, Battlefield, Company of Heroes, Commandos, Counter Strike – asmenys, net ir nesusidūrę su šiais žaidimais, galėtų nesunkiai atspėti jų temą: karas. Jei žaidimais galima karinius veiksmus paversti į pramogas, kodėl nepanaudojus jų ir gilesniam konfliktų supratimui bei sprendimui?
IT
IT
(5) 2012-12-18 3
Programišius Chistopheris Chaney viešai gailėjosi, jog įsilaužė į keletą dešimčių elektroninio pašto dėžučių, kurios priklausė garsenybėms, tačiau tai nepaveikė JAV apygardos teisėjo Jameso Otero, kuris programišių nubaudė gana griežta bausme – net 10 metų kalėti.
(0) 2012-12-18 9
Nepaisant kai kuriose pasaulio rinkose vis dar esant šaltam rinkos klimatui, kompanijoms pranešant apie ne tokius finansinius rezultatus, kokių tikėtasi, JAV gyventojams tai netrukdė pagerinti pirkimo internetu rekordų, praneša rinkos tyrimų bendrovė „ComScore“.
IT
IT
(13) 2012-12-18 6
Kompanijos „Dell“ asmeninių kompiuterių divizijos vadovas Jeffrey Clarkas sako, jog „Microsoft“ vadovui Steve Ballmeriui patarė ARM architektūros procesoriams pritaikytą operacinę sistemą vadinti ne „Windows“ vardu, nes ši neveikia su įprastomis programomis.
(6) 2012-12-18 6
Daugelis iš mūsų greičiausiai vis dar galvoja, kad parduotuvėse esantys kasos terminalai yra įmantrus skaičiuotuvas su stalčiumi pinigams, iš kurio parduotuvėje dirbantis kasininkas jums atiduoda tikslią grąžą atsiskaičius už prekes grynaisiais pinigais.
IT
IT
(1) 2012-12-18 3
Trisdešimtmetis Jasonas Sadleris nutarė užsidirbti iš savo pavardės. Kuomet jo mama pradėjo skyrybas sūnus nutarė, kad senoji pavardė jam yra nereikalinga, tačiau būtų ne pro šalį išsirinkti naują. J. Sadleris sumanė parduoti savo senąją pavardę aukcione ir vietoje jos naudoti pirkėjo parinktą pavardę.