Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos » IT
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: IT

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
IT
IT
(36) 2012-12-12 3
Garsaus JAV žurnalo „Times“ žurnalistas Harry McCrackenas sudarė pažangiausių 2012 metų įrenginių dešimtuką. Tiesa internete pasipylė komentarų, jog prieš atverčiant dešimtuką, buvo ir taip aišku, jog pačiu pažangiausių įrenginiu taps „Apple iPhone 5” išmanusis telefonas.
IT
IT
(7) 2012-12-12 11
Kompanijos „Rovio“ žaidimas „Angry Birds“ tapo tikra sensacija, o jį yra žaidę šimtai milijonų išmaniųjų telefonų naudotojų. Mes turime „Angry Birds“ stalo žaidimų, gėrimų, saldainių, figūrėlių, tačiau to negana. Ruošiamas ir didelio biudžeto „Angry Birds“ filmas.
(17) 2012-12-12 14
Ką bendro gali turėti aukštosios mokyklos kursas, kuriame dėstomos sunkiai suvokiamos diferencialinės lygtys, tiesinė algebra ir skaičiavimai, su kursu internete, neturinčiu jokių būtinųjų sąlygų? Atsisakius tipinio vadovėlio, vietoj jo naudojamas Blizzard žaidimas StarCraft – strateginis žaidimas realiu laiku, kur žaidėjai turi rinkti mineralus ir kurti gamybos įmones, kad nugalėtų savo varžovą.
IT
IT
(12) 2012-12-12 4
Perpildytoje nešiojamųjų kompiuterių rinkoje, net ir kalbant apie brangiuosius „Ultrabookus“, reikia kažkaip išsiskirti. Taip nusprendė padaryti ir „Lenovo“, kurie visai neseniai pradėjo prekiauti iš anglies pluošto pagamintu nešiojamuoju kompiuteriu vardu „TinkPad X1 Carbon Touch”.
IT
IT
(9) 2012-12-12 5
Kompanijos „Versafe“ specialistas Eran Kalige ir jo kolega Darrell Burkuy iš kompanijos „Check Point Software“ publikavo gana įdomų tyrimą, kuriame aprašyta schema, leidžianti kibernetiniams nusikaltėliams apeiti saugia laikytą dviejų pakopų elektroninės bankininkystės autorizacijos sistemą.
(9) 2012-12-12 5
Vis dar būdamas kompanijos „Microsoft“ valdybos nariu, tačiau daugiausia užsiimdamas labdaringomis iniciatyvomis, Bill Gates pakilo į aukštesnę įtakingiausių pasaulio žmonių reitingo vietą, nei buvo prieš metus. Reitingą sudarė žurnalas „Forbes“, kuris vienam iš „Microsoft“ įkūrėjų šiemet skyrė 4-tą vietą (2011 m. jis buvo penktas).
IT
IT
(0) 2012-12-12 8
Socialinis tinklas „Facebook“ vėl veikia visu pajėgumu. Kompanija išplatino štai tokią žinutę, paaiškinančią, kas nutiko techniniu požiūriu: „Atlikome pakeitimus mūsų DNS infrastruktūroje, o dėl tų pakeitimų dalis žmonių laikinai negalėjo pasiekti tinklalapio".
IT
IT
(5) 2012-12-12 10
Gana pamokanti istorija įvyko nedideliame Cottonwood Heights miestelyje, esančiame Jutos valstijoje (JAV). Vienas vyras (vardas ir pavardė dėl suprantamų priežasčių nėra atskleidžiami) nusprendė susipažinti su vieno iš pornografinių puslapių turiniu, o po kurio laiko nusprendė dar ir tiesiogiai pabendrauti su paslaptingąja dama per „Skype“.
(0) 2012-12-12 2
Konkurencijos neturėjimas labai dažnai priveda, švelniai tariant, prie nuosmukio. Būtent panaši situacija paskutinį dešimtmetį susiklostė su kompiuterinių kolonėlių gamintojais „Creative” ir „Logitech”, kurie pradėjo intensyviai praradinėti savo pozicijas, vos tik sutiko konkurencingos produkcijos iš varžovų: pirmiausiai sunerimti privertė „Microlab” o kiek vėliau Lietuvos rinkoje atsirado ir gamintojas „Edifier”. Būtent pastarojo gamintojo produkto šiandien ir pasiklausysime, o gaminys tikrai kiek neįprastas: 2.1 sistema, turinti bevielį Bluetooth palaikymą.
IT
IT
(45) 2012-12-11 7
Kaip praneša naujienų portalas 15min.lt, kuris remiasi savo šaltiniais, Vilniaus apygardos teismas patenkino programinės įrangos giganto „Microsoft“ ieškinį prieš kompaniją „n5”, kuri ankščiau administravo portalą „LinkoManiją“, ir priteisė 130 tūkstančių litų kompensaciją.
(0) 2012-12-11 11
Technologijos mažėja. Mūsų kasdien naudojami įrenginiai – išmanieji telefonai, nešiojami kompiuteriai, tampa vis mažesni ir plonesni. Dabar fizikai įsigudrino „sumažinti“ ir šviesos spindulį. Kalifornijos technologijų instituto inžinieriai sukūrė įrenginį, galintį sufokusuoti šviesos spindulį į kelių nanometrų dydžio tašką.
IT
IT
(12) 2012-12-11 11
Užšifruotą vienu ar kitu algoritmu slaptažodį „nulaužti“ paprastu būdu yra praktiškai neįmanoma, tad lengviausias būdas yra bandyti jį atspėti. Tam, žinoma, greitai atlikti reikia ypač galingos sistemos. O sistema, kuri buvo naudojama entuziasto, turėjo net 25 „AMD Radeon“ vaizdo plokštes, kurios ir atliko spėliojimo darbus.
IT
IT
(16) 2012-12-11 9
Žaidimų plėtotojo ir didžiausios elektroninės žaidimų parduotuvės „Steam“ savininko „Valve“ vadovas Gabe Newellas kalbėdamas su Kotaku tinklapiu pareiškė, jog jų naujoji, nemokama paslauga „Big Picture“ ir „Linux“ operacinė sistema – tai, ko reikia tikrų žaidėjų svetainei.
(0) 2012-12-11 0
Lustų gamybos gigantas „Intel“ patvirtino, jog artėjančioje elektronikos parodoje „CES 2013“, kuri vyks kitų metų pradžioje, pristatys šūsnį naujos kartos mobilių įrenginių. Taip kompanija nori parodyti geriausią, ką ji šiais metais pasiekė tobulindama x86 architektūros procesorius.
IT
IT
(0) 2012-12-11 8
Pagrindinių plokščių asmeniniams kompiuteriams gamybos gigantas „Asus“ prognozuoja, jog kitais metais savo produkcijos parduos mažiau dėl didėjančio nešiojamųjų ir planšetinių kompiuterių populiarumo. Kompanijai ir šie metai nebuvo tokie, kokių buvo tikėtasi.