Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos » IT
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: IT

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
IT
IT
(2) 2012-12-11 1
Nors atrodo, jog juostinės kasetės iš rinkos pasitraukė, taip nėra. Pranešama, jog kompanija „Sony“ tik kitais metais žada sustabdyti „Walkman“ serijos kasetinių įrašinėjimo įrenginių gamybą, kuri bus tęsiama iki pat šių metų pabaigos dėl pakankamos paklausos iš žiniasklaidos atstovų.
IT
IT
(5) 2012-12-11 31
Kalbėdamas su televizija „NBC“, kuri ir aprašė buvusį pokalbį, dabartinis kompanijos „Apple“ vadovas Timas Cookas pasakė, jog jo įmonė stengiasi vis daugiau veiklos vykdyti savo gimtojoje rinkoje, JAV, taigi dalį savo kompiuterių gamybos iš Kinijos perkels būtent į JAV.
IT
IT
(13) 2012-12-11 0
Interneto portalo „VentureBeat“ teigimu, kompanijos „Apple“ vadovas Tim Cook, išsakė savo negailestingą nuomonę apie tą televiziją, kuri egzistuoja dabartiniu pavidalu. Jo nuomone, šiuolaikinė televizija – tai praeities palikimas: „Kai aš ateinu į svečių kambarį ir įjungiu televizorių, man atrodo, kad persikeliu laiku atgal maždaug 20 – 30 metų. Ši sritis mums yra labai įdomi. Ką nors daugiau pasakyti negaliu“.
IT
IT
(0) 2012-12-11 4
„Microsoft“ praėjusią savaitę viešai pristatė savo socialinį tinklalapį „Socl“. Projektą „Pinterest“ primenantis So.cl startavo dar gegužę, tačiau iki šiol juo naudotis galėjo tik „Microsoft“ darbuotojai ir dalies JAV koledžų studentai.
IT
IT
(0) 2012-12-11 13
Daugiausia naujienų žmonės sužino iš televizijos ir interneto, o suabejoję išgirstos naujienos teisingumu, ją skuba tikrinti internete. Spausdintas žodis sulaukia vis mažiau skaitytojų dėmesio.
IT
IT
(3) 2012-12-11 14
Pasitikint tik stereotipais, labai lengva suklysti. Dar visai neseniai, vaikams, žaidusiems kompiuterinius žaidimus tėvai kartojo: „Tavo smegenys pūna!“ Tuo tarpu kiti kaltino vaizdo žaidimus sukeliant įvairias sveikatos problemas, nuo klausos praradimo iki diabeto.
(30) 2012-12-11 9
Australijos policija skelbia, kad pastarosiomis savaitėmis jiems teko gelbėti ne vieną dešimtį vairuotojų ir jų keleivių, kurie bandė nuvažiuoti į miestą, o atsidūrė nacionalinio parko glūdumoje. Ir visiems jiems tokį kelią parodė „Apple“ žemėlapių programa, rašo cnet.com.
(2) 2012-12-11 12
Viešuoju transportu besinaudojantiems www.marsrutai.lt kūrėjai lankytojams pristatė projekto naujovę - mobiliąją aplikaciją išmaniųjų telefonų savininkams.
(2) 2012-12-11 14
Nuo 2007 metų „Google“ nesitraukia iš „Fortune“ pačių geidžiamiausių darbdavių penketuko, o kelis metus netgi užėmė šiame sąraše pirmą poziciją. Bet tapti „Google“ darbuotoju toli gražu nėra lengva – naujų darbuotojų atranka yra itin negailestinga, o pokalbiui, tarsi sunkiausiam egzaminui, ruošiamasi kelis mėnesius, rašo delfi.lv.
(0) 2012-12-10 6
Naudodami savo pačių sukurtą įrenginį Brukheiveno laboratorijos (Brookhaven Lab) fizikas Ray Conley su grupe gamina lęšius, galinčius sufokusuoti šviesos spindulį į vieną nanometrą.
IT
IT
(3) 2012-12-10 4
Skirtingai nuo kontaktinių linzių, kuriose įmontuoti LED ekranai tik pačiame centre, nauja LCD technologija, sukurta Gento universiteto ir Mikrosisteminių technologijų centro (Belgija) mokslininkų, leidžia išnaudoti visą šių komponentų paviršių.
IT
IT
(9) 2012-12-10 18
Pasaulis pagaliau pradeda suprasti: mus seka. Faktiškai prieš visas sekimo programas esame nuogi ir bejėgiai.
IT
IT
(3) 2012-12-10 14
Šiandieninių kompiuterių istorija mena jau didelį skaičių protėvių, iš kurių patys pirmieji priminė ištisus kambarius, prikimštus didelės galios elektronikos komponentų. Vėlesni kompiuteriai savo išoriniais mastais tapo gerokai "kuklesni", tačiau pasaulyje paliko ne ką mažesnį pėdsaką.
IT
IT
(44) 2012-12-07 15
Šią savaitę didžiausias pasaulyje vaizdų dalijimosi portalas „YouTube“, kuris priklauso interneto gigantui „Google“, atnaujino savo išvaizdą. Ir nors tai yra daroma patogumo ir funkcionalumo gerinimo labui, internete ir pačiame vaizdų dalijimosi portale milijonai vartotojų reiškia savo nepasitenkinimą naujuoju dizainu.
IT
IT
(0) 2012-12-07 4
Šių metų rugpjūtį kompanija „Archos“ anonsavo „Google Android“ žaidimams pritaikytą įrenginį „GamePad“, kuris pasižymi fiziniais valdymo mygtukais ir programine įranga, kuri leidžia juos įvairiai panaudoti žaidimuose. Tokį renginį Europoje jau galima įsigyti.