Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos » IT
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: IT

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
IT
IT
(0) 2012-12-07 9
Rinkos tyrimų bendrovė „IHS iSuppli“ pateikė preliminarią ataskaitą, kurioje matome dvidešimt didžiausių puslaidininkių gamintojų. Nieko keisto, jog kompanija „Intel“ išlieka pirmoje vietoje, antroje taip pat lieka Pietų Korėjos elektronikos gigantas „Samsung“, bet toliau yra pasikeitimų.
IT
IT
(1) 2012-12-07 7
Pasirodo, kad gandai, jog didžiausias lustų gamybos gigantas „Intel“ pereis tik prie BGA standarto, kas reiškia, jog procesoriai būtų nebe įdedami, bet įlituojami, buvo netikra tam tikrų šaltinių išmonė. „Intel“ patvirtino, kad nekeičia savo strategijos dėl procesorių keičiamumo.
IT
IT
(1) 2012-12-07 13
Sunkiai besiverčiantis suomių telefonų gamintojas „Nokia“ ir toliau taupo. Vakar rašėme, jog kompanija netrukus parduos savo dar 1997 metais užbaigtą statyti būstinę Suomijoje, Espoo mieste, o dabar nuspręsta uždaryti net 16 aptarnavimo centrų visoje Vokietijoje.
IT
IT
(8) 2012-12-07 9
Gruodžio 1 – 2 dienomis Sankt Peterburge (Rusija) vyko Pasaulio studentų komandinio programavimo varžybų ACM ICPC (Association for Computing Machinery International Collegiate Programming Contest) pusfinalis. Čia rungėsi 229 stipriausių programuotojų komandų iš Rusijos, Baltarusijos ir kitų Baltijos šalių universitetų.
IT
IT
(8) 2012-12-07 5
Daugelį metų įvairios operacinės sistemos „Windows“ versijos buvo ypatingai „mylimos“ viso pasaulio hakerių, o taip pat užėmė lyderio pozicijas pagal sukurtų kenkėjiškų programų skaičių. Vis tik šuo metu situacija keičiasi, teigia kompanijos „Sophos“ specialistai.
IT
IT
(21) 2012-12-06 7
Žaidimų leidėjas „Activision“ patvirtino, jog naujoji ypač populiarios šaudyklių serijos „Call of Duty“ dalis „Black Ops II“ vieną milijardą JAV dolerių surinko vos per 15 dienų. Tuo tarpu, „Call of Duty: Modern Warfare 3” milijardą JAV dolerių surinko per 16 dienų nuo išleidimo.
IT
IT
(0) 2012-12-06 8
Rinkos stebėtojas „DigiTimes“, kuris remiasi savo patikimais šaltiniais, praneša, jog kompanija AMD nusprendė nukelti savo naujos kartos vaizdo posistemių pasirodymą. Tai reiškia, jog „Radeon HD 8000“ serijai priklausantys produktai pasirodys tik kitais metais.
IT
IT
(11) 2012-12-06 10
Rinkos tyrimų bendrovė „Net Applications“ tradiciškai nurodo interneto naršyklių rinkos dalis, tad praėjus šiek tiek laiko, mes nutarėme pažvelgti į šių metų lapkričio mėnesio duomenis. Ši rinka pasikeitė nedaug, nes lydere ir toliau išlieka „Microsoft Internet Explorer“ naršyklė.
(14) 2012-12-06 3
Niekas nesiginčija su faktu, jog „Apple iTunes App Store“ parduotuvė yra kol kas geriausia vieta pasaulyje siūlyti savo programas mobiliems įrenginiams, tačiau pastaruoju metu interneto giganto „Google“ parduotuvė „Play“ vejasi savo konkurentą visais įmanomais aspektais.
IT
IT
(0) 2012-12-06 9
Pasirodžius pranešimams, kad po „Haswell“ centrinių procesorių nurašymo lustų gamybos gigantas „Intel“ pradės siūlyti procesorius tik BGA standarte, kas reiškia, jog procesoriai bus nebe įdedami, tačiau įlituojami, visi laukė to, ką pasakys kompanijos konkurentas AMD.
IT
IT
(0) 2012-12-06 1
Gryniesiems ir tradicinėms mokėjimo kortelėms alternatyvios atsiskaitymo priemonės šalyje kelią skinasi sunkiai. Nesant pakankamos jų paklausos prekybos vietos mieliau renkasi pigesnius tradicinius atsiskaitymo būdus. Ši tendencija galioja ir užsienyje sparčiau populiarėjančioms bekontaktėms atsiskaitymų kortelėms.
IT
IT
(1) 2012-12-06 13
Ar kompiuteriniai žaidimai – meno forma? Niujorko šiuolaikinio meno muziejus mano, kad taip. Nuo kovo keli žaidimai taps muziejaus kolekcijos dalimi. Muziejus įsigijo 14 vaizdo žaidimų, o netrukus šią kolekciją tikisi išplėsti iki 40-ies, teigia Paola Antonelli, muziejaus Architektūros ir dizaino departamento vyresnioji kuratorė.
(1) 2012-12-06 8
„Samsung Electronics“ kartu su Vilniaus jėzuitų gimnazija ir partneriais pradeda naują projektą, kurio tikslas – naujausias technologijas panaudoti mokymosi proceso gerinimui. Vilniaus jėzuitų gimnazijoje įrengta pirmoji Baltijos šalyse eksperimentinė išmanioji klasė, kurioje sukurta skaitmeninė mokymo platforma. Projektas vykdomas bendradarbiaujant su informacinių technologijų sumanymų tiekėja ATEA ir turinio tiekėja leidykla „Šviesa“.
IT
IT
(2) 2012-12-05 8
Norint išbandyti vaizdo plokštes, reikia labai daug laiko. Taip yra dažniausiai dėl to, jog ne visi žaidimai turi integruotą galimybę parodyti vidutinį kadrų per sekundę skaičių tam tikrame, apibrėžtame veiksme, tad dažniausiai tai reikia daryti „rankiniu“ būdu.
IT
IT
(12) 2012-12-05 4
Suomių telefonų gamintojas „Nokia“ ir toliau bando taupyti bei gauti papildomų lėšų. Esant ypač mažiems išmaniųjų telefonų pardavimams, kompanija atleidžia vis daugiau darbuotojų, o dabar parnešama, kad parduoda savo pagrindinę būstinę esančią Suomijoje, Espoo mieste.