Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos » IT
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: IT

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2013-01-01 iki 2013-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
IT
IT
(1) 2013-12-31 1
Žaidimo Heroes of the Storm oficialiame Youtube puslapyje pasirodė vaizdo klipas, kuriame net 20 minučių demonstruojami naujojo Blizzard projekto žaidybiniai momentai.
IT
IT
(14) 2013-12-31 1
Vaizdo turinio portalas „YouTube“ suteikė galimybę lankytojams patogiau įkelti ir naudoti 4K („Ultra HD“) raiškos vaizdo medžiagą. Nors suderinamumas su 4K raiška „YouTube“ buvo įdiegtas dar 2010 metais, tačiau iki šiol norintys peržiūrėti tokios kokybės vaizdo įrašus turėdavo „Original“ opciją.
IT
IT
(7) 2013-12-31 4
Žiniasklaidą pasiekė dar viena Edvardo Snowdeno nutekintų NSA slaptų dokumentų porcija. Vokiečių žurnalas Der Spiegel rašo, jog NSA sugeba gauti prieigą prie kompiuterių dar prieš jų pardavimą. Tai reiškia, jog tiek kompiuteriuose, tiek ir kituose elektronikos įrenginiuose galima lengvai įdiegti šnipinėjimo įrangą (tiek fiziniu, tiek programiniu pavidalu).
IT
IT
(7) 2013-12-29 0
Izraelyje pagamintas pirmojo pasaulyje permatomo planšetinio kompiuterio prototipas, suteikiantis galimybę vartotojams jį valdyti visais 10 pirštų.
IT
IT
(15) 2013-12-29 0
Socialinis tinklas Google+ egzistuoja jau keletą metų. Jis taip ir netapo tikru Facebook konkurentu, tačiau paieškos gigantas, panašu, neketina greitu metu jo atsisakyti.
IT
IT
(10) 2013-12-29 0
Nors planšetiniai kompiuteriai kartu su išmaniaisiais telefonais šiemet pirmavo laukiamiausių kalėdinių dovanų sąrašuose, pasirodo, netgi daugelio išsvajota „iPad Air“ planšete Kalėdų senelis įtiko anaiptol ne visiems.
IT
IT
(0) 2013-12-28 1
Entuziastas James Terry, kuris Internete žinomas slapyvardžiu „DarkUncle“, pavertė naujos kartos konsolę Xbox One nešiojamą kompiuterį primenančiu įrenginiu. Šis neturi integruoto maitinimo šaltinio, akumuliatoriaus ir garsiakalbių. Korpuse panaudota ir Xbox Slim komponentų, todėl jis apie 1,5 karto plonesnis, nei Xbox One.
IT
IT
(10) 2013-12-28 0
Italijos parlamentas priėmė įstatymą, kuris žiniasklaidos jau pramintas „Google Tax“. Remiantis šiuo teisės aktu, kompanijoms siūloma reklamą talpinti per Interneto paslaugų tiekėjus, kurie yra registruoti šioje šalyje. Taip bandoma priversti, jog nebūtų naudojamos mokesčių vengimo schemos, prisidengiant „lengvatinėmis valstybėmis“, pavyzdžiui, Airija, Liuksemburgu ar įvairiomis Karibų regiono šalimis.
IT
IT
(15) 2013-12-27 0
Prieš pat Kalėdas prasidėjo pasaulinė prekyba Didžiosios Britanijos bendrovės „Datawind“ sukurtu planšetiniu kompiuteriu „UbiSlate 7Ci“, kurį gamintojas vadina pigiausiu pasaulyje. Didžiojoje Britanijoje „UbiSlate 7Ci“ planšetę galima įsigyti už 30 svarų (apie 123 Lt), praneša „IBNlive“.
IT
IT
(0) 2013-12-27 1
Kompanija Western Digital (WD) oficialiai informavo savo partnerius, jog nutraukia kietų diskų su PATA (IDE) sąsaja gamybą. Ši sąsaja laikoma morališkai pasenusia, o ja jau kuris laikas yra sėkmingai pakeitusi SATA jungtis. Gamintojas PATA duomenų kaupikliais nebeprekiaus nuo 2013 m. gruodžio 29 d.
IT
IT
(0) 2013-12-27 0
Vieno ar kito planšetinio kompiuterio modelio populiarumas nereiškia, kad jie neturi trūkumų. Kažkas, prieš perkant planšetę, prisižiūrėjo daug reklamos, kažkas pasiryžęs nekreipti dėmesio į trūkumus, nes privalumų daugiau, o kažkas gauna labai gerą nuolaidą, todėl gyvena su aiškių privalumų neturinčiu produktu.
IT
IT
(5) 2013-12-27 2
Turbūt dauguma iš mūsų atsimena tas dienas, kuomet šaudyklės kaip „Counter-Strike“ buvo populiarumo viršūnėje, o žaisdami šį žaidimą praleisdavome daugybę laiko. Šiuo metu dėl įspūdingų reklaminių kampanijų, žaidimų industrija pakrypo konsolių link.
IT
IT
(0) 2013-12-26 0
Bendrovė „Apple“ JAV Patentų ir prekių ženklų biurui pateikė patento, kuriame apibūdinamas mobiliesiems įrenginiams skirtas ekranas su jame įterptais vadinamaisiais kvantiniais taškais, paraišką. Tokia technologija, pasak bendrovės atstovų, turėtų žymiai pagerinti spalvų perteikimą „iPhone“ ir „iPad“ ekranuose.
IT
IT
(0) 2013-12-25 0
Dabar, kai visas pasaulis žino, jog JAV Nacionalinė saugumo agentūra (NSA) perima tiesiog gigantiškus vartotojų duomenų kiekius, kurie perduodami tarp didžiųjų IT kompanijų serverių, kyla klausimas: kaip gi apsisaugoti nuo šnipinėjimo? BitTorrent kūrėjai tikina, kad taip įmanoma padaryti, ir kurią apsaugotą žinučių apsikeitimo tarnybą.
IT
IT
(3) 2013-12-24 0
Maždaug prieš mėnesį buvo pranešta, jog vienas iš seniausių asmeniniams kompiuteriams skirtų grotuvų Winamp taps istorija: savininkas – kompanija AOL – teigė, jog projektas uždaromas, puslapis nebeveiks, o grotuvo nebus galima atsisiųsti nuo šių metų gruodžio 20 d.