Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos » IT
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: IT

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2014-01-01 iki 2014-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
IT
IT
(8) 2014-12-31 17
Kūrėjai iš Bossa Studios, išgarsėję kaip žaidimų Surgeon Simulator 2013 ir I am Bread autoriai, apjungė savo jėgas su studija Improbably, kad galėtų sukurti projektą, pavadintą Worlds Adrift.
IT
IT
(5) 2014-12-31 51
Grupė isoHunt, kurią išgarsino projektas The Old Pirate Bay, pristatė dar vieną projektą, taip skirtą garsiojo torrent resurso prikėlimui iš mirusiųjų – The Open Bay. Tai yra atviras kodas, kuris leidžia sukurti savo nuosavą The Pirate Bay kopiją.
IT
IT
(9) 2014-12-31 15
„Internet Explorer“ – gerbiama, bet dažnai kartu ir niekinama „Microsoft“ naršyklė, dabar galbūt jau skaičiuoja paskutiniuosius mėnesius. „Microsoft“ partneris studentas Thomas Nigro socialiniame tinkle „Twitter“ užsiminė, kad „Microsoft“ operacinė sistema „Windows 10“ turės naują naršyklę, kurioje nebus „Internet Explorer“ vardo.
IT
IT
(1) 2014-12-31 1
Šventėms prasidėjus internetinės parduotuvės daugeliui tampa patogiausiu būdu įsigyti dovanų giminaičiams ir artimiesiems. Be to, švenčių dienos – tai nuostabi galimybė pailsėti užsienyje. „Kaspersky Lab“ ekspertai pataria, kaip išvengti apgavikų triukų tinkle ieškant dovanų ar poilsio galimybių.
IT
IT
(0) 2014-12-31 4
Iki šiol spėjome išbandyti net tris „ASRock“ pagrindines plokštes su Z97 mikroschemų rinkiniu ir vieną su H97. Taip jau sutapo, kad paeiliui testuojamos „ASRock“ pagrindinės plokštės po truputį augo ne tik savybių, bet ir kainos atžvilgiu, tačiau šįkart tendencijos išlaikyti nebepavyks. To priežastis? Kaltinti reikėtų MSI, kuri suteikė galimybę nuodugniai susipažinti su pačiu „Gaming“ serijos flagmanu. Apsauginiais gaubtais pasidabinusi juodos spalvos montažinė plokštė slepia plačias galimybes vaizdo plokščių multi konfigūracijoms, „Killer E2200“ ir bevielį „Intel“ tinklus bei kol kas pagrindinių plokščių rinkoje nematyto sudėtingumo integruotą garsą, kurį sudaro visų pamėgtas „Realtek ALC1150“ kodekas ir „C-Media CM6631“ audio procesorius.
IT
IT
(7) 2014-12-30 40
Battlefield seriją kuriančios studijos DICE menininkas Joakimas Stigssonas neseniai gavo galimybę išstudijuoti ketvirtos kartos varikliuką CryEngine.
(0) 2014-12-30 10
Kompanijos LG Electronics pagrindinėje būstinėje Seule (P. Korėja) atliktos kratos. Tai yra teisminio proceso dalis, kuriame LG aukščiausio lygio vadybininkai kaltinami gadinus konkurento Samsung buitinę techniką, rašo The Financial Times.
(1) 2014-12-30 56
Dar 1964 m. laikraštyje „The New York Times“ mokslinės fantastikos rašytojas amerikietis Isaacas Asimovas parašė keletą spėjimų, koks, jo nuomone, pasaulis bus po 50 metų.
IT
IT
(0) 2014-12-30 13
Vienas iš „Chaos Computer Club“ (CCC) programišių tinklo narių tikina nukopijavęs Vokietijos politikės nykščio atspaudus. Jis tai padarė panaudojęs komercinę kompiuterinę įrangą ir konferencijos metu gautas nuotraukas, skelbia BBC.
IT
IT
(0) 2014-12-29 11
Daugelis korporaciją „Google“ sieja su informacijos paieškos sistema internete. Taip, šis verslas bendrovės įkūrėjams uždirbo pirmuosius milijardus, tačiau dabar „Google“ savininkai šiuos pinigus investuoja į sritis, kurios paprastam mirtingajam gali atrodyti kaip mokslinė fantastika – kariniai robotai, autonominiai automobiliai, moduliniai mobilieji telefonai. CNN.com apžvelgia „Google“ gaminius.
(5) 2014-12-29 9
Vienas iš Apple įkūrėjų Steve Wozniak, kuris visai neseniai tapo Australijos piliečiu, davė interviu leidiniui The Australian Financial Review. Bendraudamas su žurnalistais, jis įvertino Timo Cooko kaip Apple generalinio direktoriaus darbą, o taip pat papasakojo savo požiūrį į Google Glass ir dėvimą elektroniką.
(0) 2014-12-29 4
„Final“ – kredito kortelė XXI a.
Kol mobilieji mokėjimai ir skaitmeninės valiutos neatėmė iš mūsų kredito kortelių, verta pasidomėti savo pinigų saugumu. Europoje, kitaip nei JAV, kol kas pasitaiko gerokai mažiau atvejų, kai pirkę ką nors internete ar atsiskaitę kredito kortele vėliau sužinote, kad per pusvalandį įsigijote penkis „iPad“ Afrikoje ir septynis „Rolex“ laikrodžius Maskvoje – tai jums sėdint Vilniuje praneša susirūpinęs banko darbuotojas.
IT
IT
(0) 2014-12-27 4
„Kaspersky Lab“ pradeda projektą „Tikslinių atakų kronika“ (Targeted cyberattacks logbook), atspindintį informaciją apie visas sudėtingas kibernetines bendrovės išnagrinėtas operacijas. Šiuo metu „Kaspersky Lab“ sąraše – tyrimai apie 28 didžiausias tikslines atakas, tarp jų – „Red October“, „Stuxnet“, „Mask“, „Icefog“, „Regin“, „Darkhotel“ ir daugelis kitų.
(8) 2014-12-26 11
Kompanija Apple ne kartą buvo gavusi kritikos strėlių dėl darbuotojų teisių pažeidimų gamyklose, kurios priklauso jos partneriams ir yra už JAV ribų.
IT
IT
(27) 2014-12-24 12
Paskaitę svetainės Torrentfreak.com išplatintus planuojamos antipiratinės kampanijos scenarijus, supratome, kad ten koncentruota juoko dozė kitą piratą gali ir užmušti. ĮSPĖJIMAS: čia pateiktas siužetas, kurio herojai yra visiems žinomi personažai-parodijos. Jie niekada negyveno realiame pasaulyje, tad niekada nedarė to, apie ką kalba. Tai juodasis humoras, o ne elgesio pamokėlė. Čia pašiepiama kvailystė, o ne skatinama prievarta.