Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos » IT
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: IT

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2010-01-01 iki 2010-12-31

Rikiavimas: Pagal komentarų kiekį

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
IT
IT
(230) 2010-06-02 1
Panašu, jog IT giganto "Google" darbuotojai nebenaudos "Microsoft" kuriamų operacinių sistemų "Windows". Vidinis šios OS naudojimas sustabdytas "saugumo sumetimais", susijusiais su praėjusių metų pabaigoje įvykdyta ataka prieš "Google" informacinį tinklą. Nors oficialiai šis sprendimas dar nepatvirtintas, "Microsoft" į jį sureagavo jau vakar.
IT
IT
(167) 2010-01-18 0
Istorinės tematikos publikacijos, nagrinėjančios pastarojo šimtmečio politinius-ekonominius-visuomeninius įvykius, sulaukia labai daug dėmesio tiek mūsų portale, tiek ir kitose naujienų tinklapiuose. Žinoma, paprastai objektyvios tiesos jose nėra – daugiau ar mažiau, viskas tėra požiūris. Tačiau kartais ryžtingus entuziastus jis įkvepia dideliems darbams, kad tik parodyti „tiesos grūdą“ kitokios nuomonės besilaikantiems oponentams.
IT
IT
(130) 2010-12-23 0
Lietuvos antipiratinės veiklos asociacija (LANVA) dar iki Kalėdų ketina kreiptis į Informacinės visuomenės plėtros komitetą (IVPK), kad Lietuvos interneto vartotojams būtų užblokuota prieiga prie populiarios „torrent“ svetainės Linkomanija.net. Esą šiame tinklalapyje publikuojama autorių ir gretutines teises pažeidžianti informacija.
IT
IT
(126) 2010-10-27 0
„Wi-Fi“ bevielio ryšio technologiją plėtojanti organizacija „Wi-Fi Alliance“ pranešė pradėjusi su „Wi-Fi Direct“ standartu suderinamų įrenginių sertifikavimą.
(102) 2010-08-05 28
Kiekvienas besidomintis atvirojo kodo naujovėmis ar pradėjęs naudoti nemokamą "Linux" pagrindu veikiančią operacinę sistemą, tokią kaip "Ubuntu" ar "Linux Mint", anksčiau ar vėliau susiduria su klausimu – kas gi apskritai yra "Linux" distribucija? Straipsnyje pabandysime trumpai atsakyti į šį klausimą.
IT
IT
(86) 2010-01-19 0
Akivaizdu, kad programinės įrangos piratavimas šiandien klesti. Su tuo yra susidūręs turbūt kiekvienas nors kiek besinaudojantis informacinėmis technologijomis. Daugelio kompiuteriuose rastume bent vieną „nulaužtą“ programą. Moralizuojančios kalbos, kad taip elgtis negražu ir negarbinga, ilgai neduos jokios naudos, kol piratai jausis nebaudžiami. Tačiau diskutuoti ir nieko nedaryti yra tik laiko švaistymas.
IT
IT
(81) 2010-09-09 -1
Daugelis internautų dažnai mėgsta pasitikrinti savo interneto spartą. „SpeedTest“ portalas, kuriame galima pasitikrinti savo interneto spartą, paskelbė rugpjūčio mėnesio rezultatus. Tyrime priskiriamos mokyklos ir įmonės, ne tik namų vartotojai.
IT
IT
(76) 2010-07-14 0
Kovotojai su interneto piratais keičia taktiką: anksčiau informacija apie atliekamus tyrimus žiniasklaidą pasiekdavo dar nepasiekusi teismo, o dabar jau ir teismo sprendimai skelbiami patyliukais.
(74) 2010-08-11 0
Jau geri metai sulaukiame klausimo, kodėl gi mes dar nesame „Facebook“ tinkle? Iškart po šio klausimo būdavo žeriami patarimai, jog būtinai turime susikurti oficialią projekto paskyrą. O kaip lietuviška patarlė sako – „lašas po lašo ir akmenį pratašo“. Ir šie „lašai“ suveikė – ėmėm ir nusprendėm, jog laikas išbandyti pastarųjų metų „internetinį fenomeną“ – „Facebook“ tinklą.
IT
IT
(72) 2010-01-27 0
Ilgą laiką vykęs žodinis mūšis tarp LANVA (Lietuvos antipiratinės veiklos asociacija) bei žinomiausio lietuviško „torrent“ portalo „linkomanija.net“ perėjo į naują etapą – pastarojo portalo įkūrėjai paduoti į teismą. Tiesa, tai LANVA padarė ne pati viena, o su kompanija „Microsoft“.
(71) 2010-12-04 1
39-erių metų australas, demaskuojančią medžiagą viešinančio portalo „WikiLeaks“ įkūrėjas ir vadovas, iki šių metų pradžios buvo praktiškai nežinoma figūra, tačiau dabar jo pavardė linksniuojama visuose naujienų laidose ir spaudos puslapiuose. „Kuriame naują laisvos spaudos standartą“, – sakė J.Assange'as interviu agentūrai AFP, kurį davė rugpjūtį Stokholme. Jis pridūrė, jog „darydami tai mes viliamės liberalizuoti spaudą visame pasaulyje“.
IT
IT
(67) 2010-05-02 0
Vyriausybei dar nespėjus pateikti sprendimo dėl laikmenų apmokestinimą numatančių Autorių teisių ir gretutinių teisių pataisų, jos penktadienį jau buvo užregistruotos Seimo sekretoriate. Dar labiau patobulinto įstatymo projekto autorius – Julius Dautartas, parlamento Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto narys.
(63) 2010-12-08 -1
NATO nenori erzinti Kremliaus, tačiau turi ryžto ginti Baltijos šalis, savo interneto svetainėje paskelbė britų dienraštis „The Guardian“.
IT
IT
(60) 2010-04-16 0
Ieškinių dėl įsipareigojimų nevykdymo bei neteisėto muzikos kūrinių viešo atlikimo skaičius, pernai, palyginti su 2008-aisiais, išaugo daugiau nei trečdaliu.
IT
IT
(60) 2010-08-05 0
„Mes esame marionetės!“. Taip šiandieninę atlikėjų situaciją trečiadienį surengtoje diskusijoje apie atlikėjų teises apibūdino dainininkė Neda Malūnavičiūtė. Jai pritarė būrys kolegų, nesulaukiančių, kada bus priimtos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo pataisos. Atlikėjai tikina, kad pagal įstatymą apmokestinus USB ir kitas laikmenas, palengvėtų jų dalia.