Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos » IT
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: IT

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2011-01-01 iki 2011-12-31

Rikiavimas: Pagal skaitytojų rekomendacijas

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(12) 2011-11-02 47
Ieškodami prekių, vis dažniau dairomės į užsienio internetines svetaines. Praėjusį kartą išmokome apsipirkti internetiniame prekybos centre www.amazon.com Šį kartą aptarsime apsipirkimą internetinių aukcionų ir elektroninės prekybos svetainėje "eBay".
IT
IT
(11) 2011-11-03 35
Vartotojai socialiniame tinkle „Facebook“ dažnai gauna žinutes iš kitų draugų su nuorodomis į įvairias svetaines. Tačiau naujasis virusas kaip tik šiuo mechanizmu naudojasi savo kopijoms platinti.
IT
IT
(10) 2011-10-24 34
Kaip dažnai perkate internetu? Vis dažniau lietuviai prekes įsigyja internetu, ypač tuo atveju, jei jų neranda Lietuvoje. Jei anksčiau to niekada nedarėte, galbūt net nežinote, nuo ko pradėti. Galbūt nerimaujate, kad tai nesaugu. Amazon – viena populiariausių virtualių prekyviečių internete. Nuo prekiavimo knygomis internete prasidėjęs Amazon pavirto į prekybos gigantą, kuriame dabar galite rasti įvairių prekių kategorijų nuo A iki Z. Čia ir pradėkime.
IT
IT
(22) 2011-10-25 26
Šis klausimas gali pasirodyti kiek filosofinis – juk pasitaiko įvairaus funkcionalumo, dizaino ir idėjos tinklalapiai. Tačiau vis tiek galima įvardinti jeigu ne konkrečias sumas, tai bent jau rėžius ir logiką, pagal kurią galima nustatyti konkrečią internetinės svetainės sukūrimo kainą.
(59) 2011-09-21 25
Žinant, kad Lietuvoje didelė dalis programinės įrangos naudojama nelegaliai, neretai siūloma naudoti legalias nemokamas programas ir operacinę sistemą „Linux“. Niekada šios sistemos nenaudojusiems žmonėms perprasti jos subtilybes turėtų padėti „Lietukas“ – nemokama lietuviška operacinė sistema „Linux“ pagrindu.
IT
IT
(5) 2011-09-23 25
„Sodros“ interneto puslapyje patalpinta senatvės pensijos amžiaus skaičiuoklė. Nuo kitų metų senatvės pensijos amžius pradedamas tolinti, todėl pastaruoju metu „Sodros“ specialistai sulaukdavo nemažai gyventojų klausimų, kokio amžiaus būdami jie sukaks senatvės pensijos amžių.
IT
IT
(15) 2011-12-28 24
Augant "Facebook" tinklui, jo kūrėjai susiduria su dvejopa situacija. Iš vienos pusės naujas funkcijas diegti stipriai spaudžia ant kulnų lipantys konkurentai; tačiau kita vertus, naujų funkcijų gausą sėkmingai išnaudoja nedažnas minėtojo socialinio tinklo vartotojas.
(44) 2011-06-26 24
Bitkoinas – vienas iš pirmųjų bandymų sukurti realiai funkcionuojančią valiutą be valdžios, centrinių bankų bei taisyklių. Deja, realiame gyvenime ne visos gražios idėjos įsitvirtina ir tampa patrauklia alternatyva esantiems sprendimams. Po programišių atakos bitkoino perspektyva tapo labai neaiški, o internete jau juokaujama, jog „bitkoino era prasidėjo ir baigėsi pelės spragtelėjimu“.
(20) 2011-06-08 22
Pasaulinė sveikatos organizacija (PSO) paskelbė sąrašą, kuriame išskirti didžiausią pavojų susirgti smegenų vėžiu keliantys mobilieji telefonai, rašo naujienų portalas „Business Insider“.
(31) 2011-02-14 22
Nors buvo sukurta milijardų dolerių vertės priemonių, skirtų kodams kurti ir juos iššifruoti, kriptologai iki pat šiol nėra išsprendę kai kurių seniausių pasaulio koduotų objektų, rašo dienraštis „The Telegraph“. Kviečiame susipažinti su dešimt labiausiai dėmesio vertų kriptologijos mįslių.
IT
IT
(18) 2011-12-20 17
Nuolat iššokanti lentelė kompiuteryje, su priminimu apie ilgai neatnaujintą antivirusinę programą, suerzina. Taupykite nervų ląsteles. Šiandien išmoksime, kaip išsirinkti tinkamą antivirusinę programą ir su ja apsaugoti savo kompiuterį.
IT
IT
(9) 2011-12-24 17
Šiuo metu „Pixlr“ yra turbūt populiariausias „flash“ pagrindu sukurtas internetinis („online“) įrankis, skirtas nuotraukoms redaguoti. Kai kuriuose situacijose „Pixlr“ puikiai pakeičia visų žinomą „Photoshop“ programą.
IT
IT
(19) 2011-12-05 14
Kuomet kalbama apie interneto greitį, rytų Europos dominavimas yra neabejotinas. Interneto spartos matavimu užsiimančios kompanijos „Net Index“ duomenimis, pusę dešimtuko, kuriame surašyti miestai su didžiausiu duomenų atsisiuntimo greičiu, sudaro būtent rytų Europos miestai.
(1) 2011-11-18 14
Greitaveikos klausimas domina daugelį vartotojų, ketinančių įsigyti mobiliojo interneto paslaugą, o konkretus atsakymas viešojoje erdvėje, pasakius tiekėjo vardą, iš karto būtų apšauktas reklama ir tokia žinia netektų pasitikėjimo. Na, bent jau dalies pasitikėjimo tai tikrai. Beje, reklaminiai šūkiai iš tiesų ne visada atspindi objektyvią tiesą, juolab, kad faktiniai rezultatai – dalykas kintantis, todėl mes tik pranešame, kad jau yra būdas patiems pasitikrinti ir...
(0) 2011-05-28 12
Naujausios "flash" technologiją naudojančios SD atminties kortelės su UHS-I sąsaja pasiekia iki 63 MB/s duomenų pralaidumą. Tokį našumą išnaudoti norintys vartotojai turi atkreipti dėmesį į kelis aspektus, įskaitant tai, jog jiems teks įsigyti spartesnį USB3.0 standartą palaikantį kortelių skaitytuvą. Taigi, kuri šių atminties kortelių yra sparčiausia?