Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos » IT
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: IT

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2011-01-01 iki 2011-12-31

Rikiavimas: Pagal perskaitymų kiekį

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
IT
IT
(15) 2011-12-28 24
Augant "Facebook" tinklui, jo kūrėjai susiduria su dvejopa situacija. Iš vienos pusės naujas funkcijas diegti stipriai spaudžia ant kulnų lipantys konkurentai; tačiau kita vertus, naujų funkcijų gausą sėkmingai išnaudoja nedažnas minėtojo socialinio tinklo vartotojas.
(31) 2011-02-14 22
Nors buvo sukurta milijardų dolerių vertės priemonių, skirtų kodams kurti ir juos iššifruoti, kriptologai iki pat šiol nėra išsprendę kai kurių seniausių pasaulio koduotų objektų, rašo dienraštis „The Telegraph“. Kviečiame susipažinti su dešimt labiausiai dėmesio vertų kriptologijos mįslių.
(0) 2011-05-28 12
Naujausios "flash" technologiją naudojančios SD atminties kortelės su UHS-I sąsaja pasiekia iki 63 MB/s duomenų pralaidumą. Tokį našumą išnaudoti norintys vartotojai turi atkreipti dėmesį į kelis aspektus, įskaitant tai, jog jiems teks įsigyti spartesnį USB3.0 standartą palaikantį kortelių skaitytuvą. Taigi, kuri šių atminties kortelių yra sparčiausia?
(10) 2011-10-28 6
Kalbant apie Lietuvos indėlį kuriant kompiuterius, situacija labai paprasta. Tuometinėje Sovietų Sąjungoje Lietuvos gamyklos, nors ir kopijavo Vakarų produkciją, sukūrė ir keletą nuosavų skaičiavimo mašinų bei asmeninių kompiuterių, o per pastaruosius dvidešimt metų nuosavą asmeninių kompiuterių liniją turėjo kas antras kompiuteriais prekiaujantis tinklas.
(17) 2011-04-22 5
Jei Lietuva ir turi kuo didžiuotis ryšio technologijose, tai šviesolaidinio interneto vystymas yra būtent ta sritis. Kaip parodė neseniai atlikti „FTTH Council Europe“ tyrimai, 2010 m. Lietuva pagal namų ūkių, prisijungusių prie interneto šviesolaidinėmis ryšio linijomis, skaičių jau antrus metus iš eilės pirmauja visoje Europoje bei užima šeštą vietą pasaulyje.
(44) 2011-06-26 24
Bitkoinas – vienas iš pirmųjų bandymų sukurti realiai funkcionuojančią valiutą be valdžios, centrinių bankų bei taisyklių. Deja, realiame gyvenime ne visos gražios idėjos įsitvirtina ir tampa patrauklia alternatyva esantiems sprendimams. Po programišių atakos bitkoino perspektyva tapo labai neaiški, o internete jau juokaujama, jog „bitkoino era prasidėjo ir baigėsi pelės spragtelėjimu“.
(12) 2011-11-02 47
Ieškodami prekių, vis dažniau dairomės į užsienio internetines svetaines. Praėjusį kartą išmokome apsipirkti internetiniame prekybos centre www.amazon.com Šį kartą aptarsime apsipirkimą internetinių aukcionų ir elektroninės prekybos svetainėje "eBay".
(59) 2011-09-21 25
Žinant, kad Lietuvoje didelė dalis programinės įrangos naudojama nelegaliai, neretai siūloma naudoti legalias nemokamas programas ir operacinę sistemą „Linux“. Niekada šios sistemos nenaudojusiems žmonėms perprasti jos subtilybes turėtų padėti „Lietukas“ – nemokama lietuviška operacinė sistema „Linux“ pagrindu.
IT
IT
(10) 2011-10-24 34
Kaip dažnai perkate internetu? Vis dažniau lietuviai prekes įsigyja internetu, ypač tuo atveju, jei jų neranda Lietuvoje. Jei anksčiau to niekada nedarėte, galbūt net nežinote, nuo ko pradėti. Galbūt nerimaujate, kad tai nesaugu. Amazon – viena populiariausių virtualių prekyviečių internete. Nuo prekiavimo knygomis internete prasidėjęs Amazon pavirto į prekybos gigantą, kuriame dabar galite rasti įvairių prekių kategorijų nuo A iki Z. Čia ir pradėkime.
IT
IT
(0) 2011-11-19 2
Pirmasis lietuvių kalbos elektroninis sinonimų žodynas „Sinonimai.lt“ pradėjo veikti 2010 m. Tai – visuomeninis projektas, kurio tikslas ­– įtraukti visuomenę ir ypatingai jaunimą į kalbos puoselėjimo ir turtinimo veiklą. Kuo gi ypatingas šis žodynas ir su kokiais iššūkiais susiduriama jį tobulinant?
(2) 2011-06-02 10
Nors lietuviai mėgsta padejuoti, kaip mūsų valstybė atsilieka nuo Vakarų pasaulio, tačiau dažnai pamirštame, jog kai kur mes lyderiaujame. Visų pirma tai interneto ryšys ir jo greitaveika. Nuolatinis interneto spartos didinimas Lietuvoje turbūt jau nieko nestebina, tačiau situacija yra visiškai priešinga už Atlanto.
IT
IT
(22) 2011-10-25 26
Šis klausimas gali pasirodyti kiek filosofinis – juk pasitaiko įvairaus funkcionalumo, dizaino ir idėjos tinklalapiai. Tačiau vis tiek galima įvardinti jeigu ne konkrečias sumas, tai bent jau rėžius ir logiką, pagal kurią galima nustatyti konkrečią internetinės svetainės sukūrimo kainą.
IT
IT
(18) 2011-12-20 17
Nuolat iššokanti lentelė kompiuteryje, su priminimu apie ilgai neatnaujintą antivirusinę programą, suerzina. Taupykite nervų ląsteles. Šiandien išmoksime, kaip išsirinkti tinkamą antivirusinę programą ir su ja apsaugoti savo kompiuterį.
IT
IT
(40) 2011-08-09 0
Internetiniame „Youtube“ portale jau kelios savaitės kabo grėsminga programišių „Anonymous“ žinutė, kuri turėtų priversti sunerimti daugelį „Facebook“ vartotojų ir socialinio tinklo kūrėjų.
IT
IT
(19) 2011-12-05 14
Kuomet kalbama apie interneto greitį, rytų Europos dominavimas yra neabejotinas. Interneto spartos matavimu užsiimančios kompanijos „Net Index“ duomenimis, pusę dešimtuko, kuriame surašyti miestai su didžiausiu duomenų atsisiuntimo greičiu, sudaro būtent rytų Europos miestai.