Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos » IT
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: IT

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Pagal skaitytojų rekomendacijas

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
IT
IT
(33) 2012-02-03 1004
27-iose Europos Sąjungos narėse, taip pat Islandijoje, Kroatijoje ir Norvegijoje tęsiamas ES finansuojamas plačiajuosčio interneto tyrimas, siekiantis nustatyti tikrąją interneto spartą. Tyrimo rezultatai padės Europos Komisijai (EK) geriau paskirstyti investicijas regione, įgyvendinant Skaitmeninės darbotvarkės (angl. Digital Agenda) tikslus, ir suteikti informacijos apie interneto paslaugų kokybę vartotojams.
IT
IT
(16) 2012-03-19 100
„Debesų“ talpykla - internetu pasiekiama vieta, kur virtualiuose serveriuose saugomi jūsų duomenys. Tai, labai greitai auganti rinka ir atsiranda vis daugiau tokių paslaugų teikėjų, siūlančių nemokamus arba mokamus (su daugiau vietos ir privalumų) planus.
IT
IT
(10) 2012-11-11 64
Manote, kad „iPad“ ir kitos planšetės tik suaugusiųjų reikalas? Patikėkite, taip tikrai nėra. Jeigu ieškote vaikui dovanos arba priemonės pradinuko mokslams – siūlome pažvelgti į kelis išskirtinius vaikams skirtus planšetinius kompiuterius.
(10) 2012-03-19 58
Internetas nėra vien tai, ką mes kasdien matome vien tik savo pačių akimis. Šis globalusis tinklas – kaip ir daugelis dalykų pasaulyje, turi ir šviesiąją, ir tamsiąją pusę. Leiskimės į kelionę po nematomą internetą, kur prekiaujama ginklais, narkotikais, kur ieškoma samdomų žudikų, vyksta nelegalios lažybos.
IT
IT
(7) 2012-11-28 58
„Google Gmail“ elektroninio pašto paslauga yra ypač populiari pasaulyje, tačiau daugelis jos naudotojų susidurdavo su problemomis, nes prie laiško būdavo galima prisegti tik 25MB dydžio failą. Visgi tai keičiasi, nes į „Gmail“ paslaugą „Google“ įtraukė savo „Drive“.
IT
IT
(2) 2012-08-27 51
Analitikai ir ekspertai jau kurį laiką stebi, kaip kinų kompanija „Hon Hai Precision Industry“, geriau žinoma kaip „Foxconn“, bando į savo rankas perimti japonų kompanijos „Sharp“ gamyklas, kurios užsiima LCD ekranų ir televizorių gamyba. Tokie veiksmai verčia dar kartą kalbėti apie tai, jog už tokios kinų iniciatyvos stovi didžiausias jos užsakovas – kompanija „Apple“.
IT
IT
(6) 2012-06-18 51
Prekyboje pasirodė kompaktiškas įrenginys, kuris pavadintas gana daug pasakančiu pavadinimu „Deeper Smart Fishfinder“. Jis sukurtas žmonėms, kurie negali gyventi be žvejybos, praneša interneto portalas „Wired“. Tiesa, įprastinę žvejybos sąvoką ši naujovė kiek keičia.
(2) 2012-05-22 49
„Debesų kompiuterijos“ koncepcija jau senokai šmėžuoja informacinių technologijų (IT) padangėje. Vis daugiau naujų paslaugų sukuriama, pasitelkiant „debesų technologiją“, pavyzdžiui, „Google Docs“ ir neseniai anonsuota saugyklos paslauga „Google Drive“, „Apple iCloud“, „Microsoft Office 365“ ir „Skydrive“ ir panašiai.
IT
IT
(24) 2012-11-23 47
Labai gerai lietuviams žinomas „torrent“ failų dalijimosi portalas „LinkoManija“, ne kartą buvęs aptariamas spaudoje dėl konfrontacijos su organizacija LANVA bei jos vadovu Vytautu Simanavičiumi, šį kartą savo vartotojams pranešė, jog tampa visiškai uždara bendruomene.
IT
IT
(13) 2012-11-09 42
Mes tik praėjusią savaitę rašėme apie tai, jog kompanija „Valve“, kuriai priklauso didžiausia kompiuterinių žaidimų parduotuvių vardu „Steam“, ruošia jos atitikmenį „Linux“ operacinei sistemai, o jau nuo vakar užsiregistravę iš anksto gali išbandyti bandomąją versiją.
IT
IT
(16) 2012-11-10 40
Kompanija "nVidia" pranešė, jog naujos "GeForce R310" tvarkyklės padvigubina produktyvumą ir žymiai paspartina žaidimų krovimąsi kompiuteriuose, naudojančiuose operacinę sistemą „Linux“.
(1) 2012-11-13 37
Pirmadienį Kauno technologijos universitetas (KTU), UAB „Omnitel“, UAB „App Camp“ ir „Samsung Electronics Baltics SIA“ pasirašė keturšalę sutartį, kurios pagrindu lapkričio 29 d. KTU Inovacijų ir verslo centre bus atidaryta naujausia Lietuvoje dvidešimties darbo vietų mobiliųjų programų laboratorija su naujausios kartos „Samsung“ planšetiniais ir nešiojamaisiais kompiuteriais, išmaniaisiais televizoriais ir kita vaizdo įranga.
IT
IT
(16) 2012-11-14 36
Drew Houstonas, failų talpyklos „Dropbox“ įkūrėjas ir vadovaujantysis darbuotojas, oficialiame savo kompanijos tinklaraštyje pranešė, kad jo projektu naudojasi jau 100 milijonų vartotojų visame pasaulyje, o tam pasiekti, pasak jo, prireikė penkerių metų, pradedant skaičiuoti nuo idėjos pradžios.
IT
IT
(2) 2012-08-27 36
Pasirodė nauja nemokamos ir gana kompaktiškos garso failų redagavimo programos „Audacity“ versija. Šis įrankis turėtų patikti tiems, kas mėgsta kompiuteriu kurti ar redaguoti garso takelius ir tuo pačiu turi ribotą finansinį biudžetą.
IT
IT
(1) 2012-11-26 35
Sekmadienio vakarą nežinomas asmuo įsilaužė į Lietuvos policijos tinklalapį www.policija.lt. Slapyvardžiu „SlixMe“ pasivadinęs asmuo tinklalapio darbo nesutrikdė, tačiau paliko savo įsilaužimo pėdsaką adresu www.policija.lt/binary.