Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos » IT
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: IT

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Pagal perskaitymų kiekį

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
IT
IT
(19) 2012-02-25 26
Liko tik savaitė, kol „Google“ pradės kontraversiškai vertinamus privatumo politikos pakeitimus, kurie leis rinkti, laikyti ir naudoti asmeninę informaciją apie „Google“ vartotojus. Tačiau kol kas yra šiokia tokia galimybė užkirsti kelią interneto gigantui sudaryti tikslų profilį apie jus.
IT
IT
(16) 2012-01-31 9
Viena populiariausių internetiniams pokalbiams naudojamų programų „Skype“, kaip daugeliui jau tikriausiai žinoma, savo viduje slepia papildomas šypsenėles (pvz. (bandit) ir t. t.). Bet nuo 5.5 versijos „pasislėpė“ ir šioje programos versijoje pasirodžiusios naujos šypsenėlės.
(11) 2012-11-06 24
Internete sparčiai populiarėja svetainė Flightradar24, kurioje galima sužinoti, iš kur, į kur, kokiu greičiu, kokiame aukštyje ir koks lėktuvas skrenda virš tavojo kaimo/miesto/rajono, o jį sekant smagiai praleisti laiką. Kai kam tai jau virto aistringu hobiu.
(10) 2012-03-19 58
Internetas nėra vien tai, ką mes kasdien matome vien tik savo pačių akimis. Šis globalusis tinklas – kaip ir daugelis dalykų pasaulyje, turi ir šviesiąją, ir tamsiąją pusę. Leiskimės į kelionę po nematomą internetą, kur prekiaujama ginklais, narkotikais, kur ieškoma samdomų žudikų, vyksta nelegalios lažybos.
IT
IT
(3) 2012-02-22 0
Kaip jau daugelis internautų žino, kompanija "Facebook" savo socialiniame tinkle yra įdiegusi funkciją "Timeline", kuri jūsų socialinio tinklo vartotojo profiliui suteikia naują išvaizdą. Vienintelė problema – kartą ją įjungus, ja daugiau nebuvo galima atsikratyti.
IT
IT
(33) 2012-06-17 26
Pagaliau norvegų kompanija „Opera Software“ išleido finalinę interneto naršyklės „Opera 12“ versiją. Programa gavo apie pusšimtį įvairių patobulinimų, kai kurie iš jų – gana žymūs. Be to, turėtų išaugti ir darbo su šia programa sparta.
(2) 2012-05-22 49
„Debesų kompiuterijos“ koncepcija jau senokai šmėžuoja informacinių technologijų (IT) padangėje. Vis daugiau naujų paslaugų sukuriama, pasitelkiant „debesų technologiją“, pavyzdžiui, „Google Docs“ ir neseniai anonsuota saugyklos paslauga „Google Drive“, „Apple iCloud“, „Microsoft Office 365“ ir „Skydrive“ ir panašiai.
IT
IT
(16) 2012-03-19 100
„Debesų“ talpykla - internetu pasiekiama vieta, kur virtualiuose serveriuose saugomi jūsų duomenys. Tai, labai greitai auganti rinka ir atsiranda vis daugiau tokių paslaugų teikėjų, siūlančių nemokamus arba mokamus (su daugiau vietos ir privalumų) planus.
IT
IT
(10) 2012-04-27 0
Keletas šimtų tūkstančių kompiuterių (Windows ir Mac) gali greitai netekti interneto prieigos, jei nebus išvalyti nuo kenksmingos programinės įrangos, žinomos DNSChanger pavadinimu. FTB palaikė šių užkrėstų kompiuterių gyvavimą nuo praėjusio lapkričio, tačiau ši gyvybės palaikymo sistema greitai bus atjungta. Skaitykite visą pasakojimą ir kaip galima išvengti galimos katastrofos…
IT
IT
(6) 2012-09-06 19
Ne visi žino, kad portalas „YouTube“ be galimybės pasidalinti su visu pasauliu savo mėgėjiškais vaizdeliais, suteikia ir šansą neblogai iš to užsidirbti. Sumanūs interneto vartotojai tokį pomėgį jau pavertė rimtu papildomo uždarbio šaltiniu, o ypač talentingi asmenys netgi sugebėjo publikacijas internete paversti savo pagrindiniu darbu, praneša newsru.com.
IT
IT
(10) 2012-11-11 64
Manote, kad „iPad“ ir kitos planšetės tik suaugusiųjų reikalas? Patikėkite, taip tikrai nėra. Jeigu ieškote vaikui dovanos arba priemonės pradinuko mokslams – siūlome pažvelgti į kelis išskirtinius vaikams skirtus planšetinius kompiuterius.
IT
IT
(175) 2012-01-20 3
JAV valdžia uždarė vieną didžiausių internete failų laikymo ir keitimosi svetainių „Megaupload.com“. Jos savininkai suimti ir apkaltinti autorių teisių pažeidimais. Tačiau praėjus vos 15 minučių po šio arešto, programišių grupuotė "Anonymous" įvykdė plataus masto ataką prieš JAV vyriausybės internetines svetaines.
(0) 2012-07-06 1
Portalas "Tom'sHardware" publikavo apžvalgą, kurioje pateikė naujausias rekomendacijas norintiems artimiausiu metu įsigyti vaizdo plokštes savo stacionariesiems kompiuteriams. Svarbiausias šių rekomendacijų aspektas - atsižvelgiama į optimalų našumo ir kainos derinį.
IT
IT
(6) 2012-06-18 51
Prekyboje pasirodė kompaktiškas įrenginys, kuris pavadintas gana daug pasakančiu pavadinimu „Deeper Smart Fishfinder“. Jis sukurtas žmonėms, kurie negali gyventi be žvejybos, praneša interneto portalas „Wired“. Tiesa, įprastinę žvejybos sąvoką ši naujovė kiek keičia.
IT
IT
(24) 2012-11-23 47
Labai gerai lietuviams žinomas „torrent“ failų dalijimosi portalas „LinkoManija“, ne kartą buvęs aptariamas spaudoje dėl konfrontacijos su organizacija LANVA bei jos vadovu Vytautu Simanavičiumi, šį kartą savo vartotojams pranešė, jog tampa visiškai uždara bendruomene.