Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos » IT
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: IT

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Pagal komentarų kiekį

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
IT
IT
(175) 2012-01-20 3
JAV valdžia uždarė vieną didžiausių internete failų laikymo ir keitimosi svetainių „Megaupload.com“. Jos savininkai suimti ir apkaltinti autorių teisių pažeidimais. Tačiau praėjus vos 15 minučių po šio arešto, programišių grupuotė "Anonymous" įvykdė plataus masto ataką prieš JAV vyriausybės internetines svetaines.
IT
IT
(126) 2012-04-18 0
Daugeliui kompiuteriniai žaidimai tėra hobis ar atsipūsti leidžianti pramoga. Tačiau pasaulyje yra žmonių, kurie žaisdami užsidirba pragyvenimui. Deja, lietuviai apie tai gali tik pasvajoti.
IT
IT
(93) 2012-12-05 4
Šaudyklių serija „Crysis“ visad buvo žinoma dėl savo įstabios grafikos, kurią tuo metu galėdavo pademonstruoti tik pačios galingiausios asmeninio kompiuterio konfigūracijos. Kompanija „Crytek“ ruošia jau trečiąją „Crysis“ dalį ir atskleidė jos reikalavimus AK.
IT
IT
(88) 2012-01-27 2
Dauguma Europos Sąjungos (ES) valstybių, tarp jų ir Lietuva, ketvirtadienį Tokijuje pasirašė tarptautinę kovos su piratavimu internete sutartį „Anti-Counterfeiting Trade Agreement“ (ACTA).
IT
IT
(77) 2012-06-09 0
Patikrinus 149 kompiuterių pardavimo paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje, paaiškėjo, kad kas antras parduotuvės konsultantas klientams pateikia patarimų, kaip įdiegti „piratines“ kompiuterių programas. Teisininkų teigimu, nelegalią programinę įrangą rekomenduojančius pardavėjus turinčios Lietuvos įmonės rizikuoja užsitraukti milijonines baudas.
IT
IT
(70) 2012-03-09 0
Turbūt pats karščiausias planšetinių kompiuterių rinkos klausimas šiandien – kuo gi geresnis šis „Apple“ planšetinis kompiuteris, už visus kitus „Android“ konkurentus, tarp kurių galbūt yra tas, kurį jau nusižiūrėjote?
IT
IT
(65) 2012-03-01 0
IT rinkos ekspertai teigia, jog „Apple“ kompanija gali didžiuotis, jos jos vertė jau „pralenkė“ metinį visos Lenkijos bendrąjį vidaus produktą, o laisvų lėšų yra tiek, jog „tenka pagalvoti“, kur naudingiau jas investuoti. Įmonės vertė akcijų biržoje išaugo iki 500 mlrd. dolerių. Pasaulio istorijoje pusės trilijono dolerių vertę yra pavykę pasiekti tik dar penkioms kompanijoms.
IT
IT
(64) 2012-02-10 -1
Korporacijai „Microsoft“ parūpo, kam šiuo metu priklauso lietuviška „torrent“ svetainė Linkomanija.net. Kompanijos advokatai pasiruošę tai išsiaiškinti patys, o jei nepavyks, prašys teismo pagalbos.
IT
IT
(63) 2012-07-10 0
Google pradeda naują kampaniją, pavadintą „Įteisinkite Meilę“ („Legalize Love“), siekdama legalizuoti lesbiečių, gėjų ir biseksualių žmonių santuokas visame pasaulyje.
IT
IT
(62) 2012-07-31 0
Psichologas iš Hanoverio (Vokietija) Christophas Moelleris atkreipė dėmesį į tai, kad nei Norvegijos teroristas Andersas Breivikas, nei neseniai kino teatre žudynes surengęs amerikietis Jamesas Holmesas neturėjo savo paskyrų socialiniame tinkle „Facebook“. Ekspertas įsitikinęs, jog tai pirmas požymis, leidžiantis spėti apie asocialų asmenybės charakterį, praneša „Der Tagesspiegel“.
IT
IT
(62) 2012-03-19 0
Gigantas „Apple“ supyko. Ant kito giganto. Jeigu kompanijos simbolis būtų tikras obuolys (kad ir prakąstas), ko gero jis, pykčio vedinas, iš žalio pavirstu raudonu. Arba atvirkščiai. „Apple“ supyko ant JAV žiniasklaidos milžino – „The New York Times“. Supyko už atskleistas paslaptis, kurios turėjo ramiai gulėti kompanijos vadovų stalčiuose ar kompiuteriuose. Na ir dar kažkur toli toli, Azijoje.
IT
IT
(61) 2012-05-18 0
Ketinantiems artimiausiais mėnesiais pirkti naują kompiuterį su „Windows 7“ operacine sistema vertėtų palaukti liepos 2 dienos: šaltinių teigimu, „Microsoft“ pateiks patrauklų OS atnaujinimo į „Windows 8“ pasiūlymą.
IT
IT
(61) 2012-03-05 0
„Apple“ akcijų vertė kasdien pasiekia vis naujas aukštumas, o kompanija šiuo metu yra verta daugiau nei 500 mlrd. dolerių (1,3 trln. Lt). Nepaisant to, profesionalus investuotojas Morrisas Markas teigia, kad „Apple“ akcijos yra pigios - atsižvelgiant į jų vertės augimo potencialą.
(61) 2012-09-17 0
Pietų Korėjos išmaniųjų telefonų gamintojas "Samsung" greitai sureagavo į pastarojo meto „Apple“ veiksmus ir pristatytus naujus produktus ir išleido naują reklamą, kurioje „Galaxy S III“ tiesiog elementariai palyginamas su „iPhone 5“.
IT
IT
(58) 2012-06-14 0
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM) rado naują būdą tautiečių grįžimui iš emigracijos skatinti. SADM užsakymu, profesionalūs psichologai emigrantams teiks konsultacijas internetu. Tikimasi, jog taip „bus gerinama emigrantų iš Lietuvos psichologinė sveikata, kas neabejotinai turės teigiamą poveikį emigravusių asmenų grįžimui į Lietuvą“.