Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos » IT
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: IT

Tipas: Pažintiniai straipsniai

Laikotarpis: Nuo 2011-01-01 iki 2011-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2011-11-28 0
Aistra technologijoms pakeitė daugumos įpročius. Internetiniai video vaizdai ir rašytinis tekstas jau seniai konkuruoja tarpusavyje, o neretai vaizdas kaip informacijos šaltinį pakeičia tekstą. Šį kartą „Interneto guru“ rubrikoje apžvelgsime didžiausią pasaulyje video medžiagos talpinimo ir dalinimosi interneto portalą „YouTube“.
(64) 2011-11-27 0
Pokerio žaidime nemažai ką lemia atsitiktinumas ir realiu laiku kintančios žaidėjų aplinkybės. Tačiau net tokią sunkiai prognozei pasiduodančią intelektinę rungtį pradeda okupuoti robotai. Tiesa, kol kas tik internete.
(2) 2011-11-16 0
Dabartinis korporacijos „Google“ vykdomasis direktorius Larry Page nemėgsta leisti laiko susitikimams ir pranešimams: jis net atsikratė šiuos reikalus tvarkančio savo sekretoriaus. Taip pat jis neypatingai mėgsta ir elektroninį paštą (netgi kai kalbama apie nuosavą „GMail“) – problemų sprendimas ir apsikeitimas nuomonėmis šiuo atveju užima per daug laiko.
(14) 2011-11-15 0
Globalusis interneto tinklas neabejotinai žengia į priekį didžiule sparta, keisdamas mūsų supratimą apie žmogaus sąveikos su informacijos srautais potencialą. Tačiau kadaise šie žingsniai prilygo nedrąsiems kūdikio bandymams sukurti kažką naujo.
(2) 2011-11-14 0
Šių metų spalio 24 d. mirė Stanfordo universiteto profesorius Johnas McCarthy, žymus matematikos ir informatikos sričių mokslininkas, sugalvojęs terminą „dirbtinis intelektas“ bei pradėjęs rimtus mokslinius tyrimus, kurių tikslas – sukurti mąstantį kompiuterį. Be to, šis mokslininkas taip pat sugalvojo dalijimosi kompiuteriu koncepciją, padėjusią pagrindus vadinamajai debesų kompiuterijai, kuri pastaruoju metu vis labiau populiarėja.
(15) 2011-11-07 1
Galbūt jau netrukus mums nebereikės eiti į parduotuvę – tereikės parsisiųsti daikto brėžinius iš interneto ir išsispausdinti jį 3D spausdintuvu.
(20) 2011-11-07 1
Kadaise, kai tekdavo pasinaudoti kompiuteriu, žmonės atsisėsdavo prie savo asmeninio kompiuterio dėžės, ją įsijungdavo ir imdavosi darbo. Tuomet atsirado nešiojamieji kompiuteriai, taigi, dirbti buvo galima patogiai įsitaisius ant sofos, lėktuve ar traukinyje, rašo BBC.
(1) 2011-10-31 0
Lietuvoje daugėja IT inovacijas kuriančių bendrovių. Kas dažniausiai jų laukia – pelnas ar bankrotas? Pažvelkime, kokia gi yra pasaulio patirtis.
(8) 2011-10-28 1
Vienas iš internetinių projektų sėkmės veiksnių yra tai, kaip aukštai jo puslapiai yra rodomi paieškos sistemų rezultatų lentelėse. „Google“ nuolatos tobulina savo paieškos algoritmus ir stengiasi pasiūlyti internautams kiek įmanoma kokybiškesnius rezultatus. Būtent vienas tokios evoliucijos etapas buvo pavadintas „Panda“.
(10) 2011-10-28 6
Kalbant apie Lietuvos indėlį kuriant kompiuterius, situacija labai paprasta. Tuometinėje Sovietų Sąjungoje Lietuvos gamyklos, nors ir kopijavo Vakarų produkciją, sukūrė ir keletą nuosavų skaičiavimo mašinų bei asmeninių kompiuterių, o per pastaruosius dvidešimt metų nuosavą asmeninių kompiuterių liniją turėjo kas antras kompiuteriais prekiaujantis tinklas.
(4) 2011-10-14 0
Turbūt nemaža dalis Lietuvos gyventojų, kurie naudojasi internetu, asmeniniais tikslais yra nelegaliai atsisiuntę muzikos kūrinių, filmų ar programinės įrangos arba, kitaip tariant, jiems yra tekę atsidurti „piratų“ kailyje. Tačiau kas turėtų atsakyti, jeigu įmonės darbuotojas naudodamasis tarnybiniu kompiuteriu nelegaliai parsisiunčia ir į jį įdiegia ar išsaugo minėtus intelektinės nuosavybės objektus?
(3) 2011-10-08 2
Šį rugsėjį multimilijardinė kompanija „Google“, sukūrusi kai kurių akimis beveik tobulą interneto paiešką, atšventė 13-ąjį gimtadienį. Tačiau šiandien „Google“ jau nėra tik paieška – tai milžiniška imperija, įsigalėjusi tiek mūsų kompiuteriuose, tiek mūsų smegenyse.
(5) 2011-10-05 0
Pastarasis penkmetis Lietuvai tapo tikru proveržiu informacinių technologijų plėtros srityje. Vis daugiau gyventojų turi kompiuterius, o interneto ryšys viršija greičio rekordus. Kaipgi per tą laiką pasikeitė tipiškas šios technologijos vartotojas ir jo įpročiai?
(59) 2011-09-21 25
Žinant, kad Lietuvoje didelė dalis programinės įrangos naudojama nelegaliai, neretai siūloma naudoti legalias nemokamas programas ir operacinę sistemą „Linux“. Niekada šios sistemos nenaudojusiems žmonėms perprasti jos subtilybes turėtų padėti „Lietukas“ – nemokama lietuviška operacinė sistema „Linux“ pagrindu.
(7) 2011-09-11 0
Rugpjūčio 12 dieną IBM PC – klasikiniam aparatui, iš kurio kilo visi šiuolaikiniai kompiuteriai – sukako 30 metų. IBM atstovas Markas Deanas, prisidėjęs prie pirmojo asmeninio kompiuterio kūrimo, sukaktį paminėjo pasveikindamas bendrovę dar 2005 metais pasitraukus iš asmeninių kompiuterių verslo.