Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos » IT
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: IT

Tipas: Pažintiniai straipsniai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2012-12-18 6
Daugelis iš mūsų greičiausiai vis dar galvoja, kad parduotuvėse esantys kasos terminalai yra įmantrus skaičiuotuvas su stalčiumi pinigams, iš kurio parduotuvėje dirbantis kasininkas jums atiduoda tikslią grąžą atsiskaičius už prekes grynaisiais pinigais.
(0) 2012-12-05 3
Išoriniai duomenų centrai (arba kitaip debesys) ir jų teikiamos paslaugos, tikriausiai, nepaliko nė vieno abejingo. Vieni teigia, kad raginimai eiti į debesis – tik duomenų centrų įrangos gamintojų ir paslaugų teikėjų sukeltas triukšmas, kiti – debesų kompiuterija yra neišvengiama ateitis.
(10) 2012-12-03 18
Praėjusiame numeryje žurnalas "Valstybė" rašė apie tai, kaip „Microsoft“ tapo didžiausia programinės įrangos gamintoja pasaulyje. Šiame numeryje tęsiame pasakojimą ir aiškinamės, kas pakišo koją „Microsoft“ naujovėms. Steve‘as Ballmeris žada, kad priešininkams nuo šiol neatiduos nė vieno centimetro ir su jais kausis visose srityse.
(3) 2012-11-01 1
„Visą kitą savaitę draudžiu elektroninius laiškus, susirašinėjimą kompanijos viduje“, - pranešiau savo personalui. O kaip norėjau pranešti tai drąsiai ir garsiai, išpūsta krūtine ir aukštai iškelta galva, - žurnalui „Forbes“ prisipažįsta Shayenas Hughesas, kompanijos „Learning and Leadership“ vadovas.
(1) 2012-10-26 1
Socialiniai tinklai šiandien yra neatsiejama kasdienio gyvenimo dalis. Bendraujame, dalijamės gyvenimo džiaugsmais ir nuoskaudomis internete ir dažnai nė nesusimąstome, kad visa ši informacija vieną dieną mums gali pakenkti. Juk rašyti socialiniame tinkle „Facebook“ apie tai, kaip nekenčiate savo boso, yra tas pats, kas tai parašyti ant jo biuro sienos.
(10) 2012-10-26 3
Nomofobija – taip psichologų pavadinta naujųjų laikų baimė namuose pamiršti mobilųjį telefoną. Nors jais Lietuvoje pradėta naudotis prieš mažiau nei dvidešimtmetį, daugelis žmonių be šio aparato savo gyvenimo nebeįsivaizduoja.
(0) 2012-10-22 2
Interneto amžiuje, ko gero, kiekviena įmonė turi savo svetainę, tačiau nustatytas svetainių pavadinimo registravimo taisykles dažna jų pamiršta. Taigi ką reikėtų žinoti apie interneto adresų srities simbolinius pavadinimus – domenus – prieš juos įregistruojant?
(0) 2012-10-22 1
Ar žinojote, kad ilgą laiką internetas Lietuvoje buvo nemokamas? Pirmieji internautai mūsų šalyje galėjo naršyti po pasaulinio tinklo platybes kiek širdis geidžia. Tiesa, tas naršymas buvo labai jau varganas dėl mažų greičių. Apie kitus pirmojo interneto ypatumus, ir kaip kito jo greitis bei kainos Lietuvoje, skaitykite šiame straipsnyje.
(5) 2012-10-22 1
Ar gali „Microsoft“, kurios operacinę sistemą „Windows“ naudoja didesnė dalis pasaulio, imti ir pradingti iš pelningiausių ir įtakingiausių informacinių technologijų (IT) bendrovių dešimtuko? O jei gali – kada tai įvyks? Kokių klaidų bendrovė padarė? Kodėl praėjusį ketvirtį ji skelbė pirmą nuostolį savo veiklos istorijoje?
(2) 2012-10-20 0
Mėgstamame forume diskutuodami apie naudojamus puodus ar pasirinktas žiemines padangas pernelyg neatsipalaiduokite – gali būti, kad kaip tik jums bruka reklamą. O gal ir pats to nesuprasdamas tapote konkretaus prekių ženklo advokatu.
(25) 2012-10-12 6
Televizija ir internetas tampa vis artimesniais ryšiais saistomais partneriais: vienos kokybiškiausių televizijos paslaugų yra teikiamos būtent internetu. Pageidautina – optiniu. O kur dar vaizdo turinio peržiūra per „Youtube“ ir kitus šaltinius... Ir nors lietuviškam internetui yra vos daugiau nei 20 metų, nepaisant jaunyvo amžiaus mūsų šalyje jis išvystytas bene geriausiai lyginant su visu pasauliu.
(26) 2012-10-10 9
Kūrybos, meno, o neretai ir verslo pasaulyje autorių teisės yra esminis dalykas, įrodantis kūrinio nuosavybę ir ją saugantis. Dažnai autoriai susiduria su nemaloniais nutikimais, besikėsinančiais į jų kūrybą ir atlygį. Siekiant apsisaugoti nuo nenumatytų iššūkių, derėtų pasidomėti teisėmis į savo kūrinius. Taigi ką svarbu žinoti apie autorių teises ir jų apsaugą?
(22) 2012-10-09 0
Tūkstančiai vadovų ir įmonių yra įstrigę programinės įrangos ir elektronikos patentų sistemoje, kuri, pasak teisėjų, ekonomistų, valdžios pareigūnų bei technologijų vadovų yra tokia ydinga, kad dažnai stabdo inovacijas, rašo „The New York Times“.
(3) 2012-10-03 0
Interneto platybėse galima rasti daug informacijos apie tai, kaip tinkamai optimizuoti savo svetainės turinį paieškos sistemoms. Tačiau dauguma esamos informacijos yra netiksli, pasenusi, neduodanti efekto. Tai, ką žinojote apie SEO prieš kelerius metus, gali būti neaktuali medžiaga šiandien.
(13) 2012-09-27 0
Ar žaidėjo spirtas futbolo kamuolys buvo įskriejęs į vartus? Ar prieš tai nebuvo nuošalės? Nenuginčijamus atsakymus kol kas turi tik teisėjai. Taigi varžybų baigtį gali nulemti kad ir netyčiniai, tačiau klaidingi jų verdiktai. Ir tai vyksta ne todėl, kad nėra tikslesnių įrankių nei žmogaus akys.