Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos » IT » IT kompanijos » Acer
 
 

Acer (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2012-11-14 14
Visai neseniai Pietų Korėjos elektronikos milžinas „Samsung“ pristatė savo „Chromebook“ tipo nešiojamąjį kompiuterį, kuris kainuoja gana mažai, tiksliau 250 JAV dolerių. Konkurentas „Acer“, tuo tarpu, žengė dar toliau ir panašų įrenginį pristato už viso labo 200 JAV dolerių.
(1) 2012-08-18 0
Kaip žinia, jau prieš savaitę trisdešimtosiose vasaros olimpinėse žaidynėse buvo išdalinti paskutiniai medalių komplektai, ir grandiozinis sporto spektaklis, trims savaitėms pritraukęs viso pasaulio sporto gerbėjų dėmesį, pasibaigė gražia uždarymo ceremonija. Vis tik mažai kas žino, jog tvarkos palaikymui olimpiniuose objektuose, taip pat varžybų organizavimui buvo panaudota iš viso 13 500 stacionarių ir 2 900 nešiojamų kompiuterių.
(0) 2012-08-17 0
Kol kinų kompanija "Lenovo" "nuosekliai" artėja prie didžiausio pasaulyje kompiuterių gamintojo titulo, o tradiciniai šios rinkos žaidėjai, tokie kaip HP ir "Dell", svajoja apie IT paslaugų rinką, bandydami įkvėpimo semtis iš IBM pavyzdžio, taivaniečių gamintojai nesnaudžia.
(3) 2012-07-09 0
Steve'as Ballmeris nusprendė, Steve'as Ballmeris padarė. Ir niekas iš „Acer“ ar kitų kompanijų, panašu, jo neįtikins priešingomis idėjomis, nebent tai akivaizdžiai įrodytų pati rinka.