Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos » IT » IT kompanijos » Acer
 
 

Acer (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-12-03 10
Acer pranešė, kad ji buvo paskelbta 2015 CES inovacijų apdovanojimų laureatu už konvertuojamų nešiojamųjų kompiuterių Aspire R 13 seriją. Į šią prestižinę programą įtrauktus produktus vertina komisija, kurią sudaro garsūs nepriklausomi pramoninio dizaino specialistai, nepriklausomi inžinieriai ir žurnalistai, pagerbdami išskirtinį dizainą ir inžinerijos pasiekimus, kuriant vartotojams skirtus pažangiausius elektronikos produktus 29 produktų kategorijose.
(0) 2014-05-09 3
Niujorke vykusiame „Acer“ kompanijos renginyje „A Touch More Connected“ pristatyta daug kompanijos naujienų, o išskirtinio dėmesio sulaukė transformeris „Aspire Switch 10“.
(0) 2014-03-05 0
Kompanija microsoft visai neseniai paskelbė sąrašą partnerių, kurie prisidės prie Windows Phone platformos populiarinimo. Nors tarp jų galima matyti Lenovo, ZTE ir kitų firmų pavadinimus, tačiau tarp jų neatsirado vietos kompanijai Acer.
(0) 2014-01-30 0
Kompanijos „Acer“ viceprezidentas Peteris Shieh pranešė, kad „Acer“ kuria naujus dėvimos elektronikos gaminius, kurie kartu su išmaniaisiais telefonais, planšetėmis ir „Chromebook“ nešiojamaisiais kompiuteriais gali tapti perspektyvia jos verslo kryptimi.
(0) 2014-05-08 0
Ilgai besižvalgiusi į dėvimos elektronikos segmentą kompanija Acer pagaliau pristatė savo pirmąjį elektroninį įrenginį, kurį galima nešioti ant riešo, praneša puslapis Tom‘s Hardware. Niujorke (JAV) vykusiame renginyje taivaniečių gamintojas pristatė išmanųjį laikrodį Liquid Leap, kuris savo dizainu ir matmenimis labiau primena apyrankę.
(0) 2014-04-14 -1
Iš kartos kelios analitikų kompanijos – Gartner ir IDC – pateikė savo ataskaitas apie asmeninių kompiuterių tiekimą 2014 m. I ketvirtyje. Kaip ir 2013 m. paskutinis ketvirtis, pirmieji trys šių metų mėnesiai pasižymėjo tuo, jog buvo garsiai kalbama apie Windows XP palaikymo pabaigą.