Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Baltic Data Center (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2011-07-04 0
Duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderė Baltijos šalyse „Baltic Data Center“ pasirašė bendradarbiavimo sutartis su bendrovėmis Latvijoje bei Estijoje ir nuo šiol trijose Baltijos šalyse teiks unifikuotas duomenų centrų, informacinių sistemų kūrimo ir kompiuterių darbo vietų bei infrastruktūros priežiūros paslaugas.
(0) 2011-05-24 0
Duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderė Baltijos šalyse „Baltic Data Center“ plečia vieną iš Vilniuje veikiančių duomenų centrų. Vienas ekologiškiausių Europoje duomenų centrų, kuriame taikoma moderni serverių vėsinimo technologija „Kyoto Cooling“, bus naudojamas „debesų kompiuterijos“ (angl. cloud computing) paslaugoms plėtoti.
(0) 2011-04-11 0
Duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderė Baltijos šalyse „Baltic Data Center“ pasirašė sutartį su kreditų biuru „Creditinfo“ dėl tolimesnio bendradarbiavimo, tiekiant IT infrastruktūros nuomos, serverių talpinimo ir sistemų priežiūros paslaugas. Bendrovių pasirašytos trejų metų sutarties vertė – 2 mln. litų.
(0) 2011-03-23 0
Duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderei Baltijos šalyse „Baltic Data Center“ programinės įrangos kūrėja „Microsoft“ suteikė „sidabrinės“ partnerystės statusą (angl. Silver Partner). „Baltic Data Center“, kaip viena geriausių partnerių, buvo įvertinta atsižvelgiant į įgyvendintus projektus ir specialistų kvalifikaciją serverių ir skaitmeninės rinkodaros srityse.
(2) 2011-03-17 0
Trečiadienį pasibaigusio Lietuvos gyventojų elektroninio surašymo informacinės sistemos veikimą užtikrino debesų kompiuterijos (angl. cloud computing) sprendimai. Virtualių išteklių paslaugas surašymą organizuojančiam Statistikos departamentui teikė duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderė Baltijos šalyse „Baltic Data Center“.
(0) 2011-03-10 0
Duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderės Baltijos šalyse „Baltic Data Center“ 2010 metų pajamos sudarė 49,8 mln. litų ir, palyginti su 2009 metų pajamomis – 39,7 mln. litų, padidėjo 25,4 procento.
(0) 2010-09-23 0
Duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderė Baltijos šalyse „Baltic Data Center" tapo sertifikuota verslo programinės įrangos gamintojos SAP partnere.
(0) 2010-07-21 0
Duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderei „Baltic Data Center“ tarptautinė Suomijos sertifikavimo kompanija „Inspecta Certification“ liepos mėnesį patvirtino informacijos saugos standarto ISO 27001 sertifikato galiojimą.
(0) 2010-07-21 0
Duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderei „Baltic Data Center“ tarptautinė Suomijos sertifikavimo kompanija „Inspecta Certification“ liepos mėnesį patvirtino informacijos saugos standarto ISO 27001 sertifikato galiojimą.
(0) 2010-06-18 0
Vilniuje birželį pradėjo veikti atnaujintas bendrovės „Baltic Data Center“ duomenų centras, kuriame pirmą kartą Vidurio ir Rytų Europoje pritaikyta serverių vėsinimo technologija „KyotoCooling“. Inžinerinių sprendimų bendrovės „Fima“ įdiegta sistema leidžia serverius vėsinti lauko oru. Toks duomenų centras vėsinimui naudoja 8 kartus mažiau elektros energijos ir yra daug ekologiškesnis.
(0) 2010-04-27 0
Didžiausia Lietuvoje pramogų verslo kompanijų grupė „SEVEN Entertainment“ ir integruotų telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugų teikėja TEO LT, AB pasirašė sutartį dėl duomenų centrų, ryšio ir kompiuterinių darbo vietų priežiūros paslaugų teikimo.
(0) 2010-03-04 0
Duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderės Baltijos šalyse „Baltic Data Center“ 2009 metų pajamos sudarė 39,7 mln. litų ir, palyginti su 2008 metų pajamomis – 36,4 mln. litų, padidėjo 9 procentais. TEO LT, AB įmonių grupei priklausančios bendrovės pajamų augimą lėmė paslaugų plėtra bei sėkmingas jų eksportas.
(0) 2010-02-24 0
Duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderė Baltijos šalyse „Baltic Data Center" teiks IT pagalbos tarnybos „Service Desk“ paslaugas trims „Carlsberg“ grupės įmonėms: Lietuvos bendrovei „Švyturys-Utenos alus“, Latvijoje veikiančiai „Aldaris“ ir Estijos „Saku“.
(0) 2010-01-13 0
Duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderė Baltijos šalyse „Baltic Data Center“ tapo auksine programinės įrangos gamintojos „Oracle“ verslo partnere. Aštuonerius metus su pasauline savo srities lydere bendradarbiaujanti „Baltic Data Center“ yra viena pirmųjų bendrovių Baltijos šalyse, kuriai buvo suteiktas aukštas „Oracle Gold Partner“ statusas.
(0) 2009-08-27 0
Duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderė Baltijos šalyse „Baltic Data Center“ pasirašė sutartį su Japonijos bendrove „Interlogics“ dėl jos sistemų valdymo ir plėtojimo. Tai pirmoji tokia „Baltic Data Center“ sutartis su Azijos bendrove. Iki šiol ji paslaugas teikė Baltijos šalyse, Skandinavijoje ir Lenkijoje.