Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Blue Bridge (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2010-04-15 0
Viena didžiausių Lietuvoje informacinių technologijų (IT) įmonių „Blue Bridge“ pelnė pagrindinį pasaulinės IT kompanijos „Hewlett-Packard“ (HP) Baltijos šalių aptarnavimo partnerių apdovanojimą „The Ultimate Service Partner 2010“.
(0) 2010-04-12 0
Pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas informacinių technologijų (IT) idėjų aukcionas, kuriame informatikos studentai iš šalies aukštųjų mokyklų galės siūlyti savo sukurtus, unikalius IT sprendimus arba programas, o geriausieji iš jų bus apdovanoti piniginėmis premijomis.
(0) 2009-11-12 0
Darbuotojams vykdant bet kokią užduotį verslo ar viešojo sektoriaus organizacijoje svarbu turėti tinkamą informaciją, išlaikyti sutelktą dėmesį ir pasiekti maksimalų rezultatą.
(0) 2009-08-06 0
Intelektualius informacinių technologijų (IT) sprendimus diegianti įmonė „Blue Bridge“ verslui pradeda teikti naują Lietuvos IT rinkoje kompleksinių „Microsoft“ ir „Cisco“ technologijomis paremtų integruotos komunikacijos sprendimų (angl. Unified Communication) paslaugą. Šie sprendimai leidžia įmonėms paprasčiau ir lengviau bendrauti bei optimizuoti verslo procesus.
(0) 2009-07-16 0
Programinių sprendimų kūrimo ir diegimo bendrovė „Blue Bridge Code“ įdiegė elektroninių sąskaitų ir vandens skaitiklių rodmenų deklaravimo sistemą įmonėje „Klaipėdos vanduo“. Nuo šiol klaipėdiečiai bei gargždiškiai gali elektroniniu būdu gauti sąskaitas ir deklaruoti vandens apskaitos prietaisų rodmenis. O įmonės ir įstaigos, nusprendusios naudotis šia sistema, sąskaitas už vandenį gaus iki dešimtos kiekvieno mėnesio dienos.