Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Blue Bridge (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2010-08-31 0
Programinių sprendimų bendrovė „Blue Bridge Code“ didžiausiai šalyje saugos tarnybai „G4S Lietuva“ sukūrė ir įdiegė inkasacijos informacinę bei siuntų valdymo sistemas. Į pirmąsias tokias šalies saugos rinkoje sistemas „G4S Lietuva“ investavo daugiau nei milijoną litų.
(1) 2010-09-24 0
Debesų kompiuterija (angl. cloud computing) – nauja IT pasaulio banga, atnešanti revoliucinius pokyčius – tokius, kokius praeityje sukėlė asmeniniai kompiuteriai ir internetas. Mat ši technologija leidžia įmonėms atsisakyti investicijų į IT, rinktis atskiras šios srities paslaugas ir mokėti tik už tai, kuo konkrečiu metu naudojamasi.
(0) 2010-05-17 0
Neretai pasitaiko taip, kad įmonės vadovybė deramai neįvertina informacinių technologijų (IT) teikiamos naudos. Kita vertus, IT specialistai ne visada tinkamai atsižvelgia į verslo tikslus. Vienas iš galimų sprendimų yra IT paslaugų valdymas, leidžiantis dirbti taip, jog verslas galėtų išnaudoti visas IT galimybes, o, savo ruožtu, IT patenkintų jo poreikius.
(0) 2011-01-19 0
Terminas debesų kompiuterija plinta kaip virusas ir tampa bene kiekvienos didesnės informacinių technologijų (IT) specialistų konferencijos pagrindine tema. Ir ne veltui, mat debesų ekonomika paprasta – nebereikia investuoti į nuosavą IT, o prireikus galima naudotis debesų kompiuterija kaip paslauga ir mokėti tik už tai, kuo naudojiesi. Tad kodėl gi nežengti į debesis, jei galima efektyviau dirbti neišleidus IT didžiulių sumų?
(0) 2009-11-12 0
Darbuotojams vykdant bet kokią užduotį verslo ar viešojo sektoriaus organizacijoje svarbu turėti tinkamą informaciją, išlaikyti sutelktą dėmesį ir pasiekti maksimalų rezultatą.
(0) 2009-08-06 0
Intelektualius informacinių technologijų (IT) sprendimus diegianti įmonė „Blue Bridge“ verslui pradeda teikti naują Lietuvos IT rinkoje kompleksinių „Microsoft“ ir „Cisco“ technologijomis paremtų integruotos komunikacijos sprendimų (angl. Unified Communication) paslaugą. Šie sprendimai leidžia įmonėms paprasčiau ir lengviau bendrauti bei optimizuoti verslo procesus.
(0) 2009-07-16 0
Programinių sprendimų kūrimo ir diegimo bendrovė „Blue Bridge Code“ įdiegė elektroninių sąskaitų ir vandens skaitiklių rodmenų deklaravimo sistemą įmonėje „Klaipėdos vanduo“. Nuo šiol klaipėdiečiai bei gargždiškiai gali elektroniniu būdu gauti sąskaitas ir deklaruoti vandens apskaitos prietaisų rodmenis. O įmonės ir įstaigos, nusprendusios naudotis šia sistema, sąskaitas už vandenį gaus iki dešimtos kiekvieno mėnesio dienos.
(0) 2010-06-22 0
Intelektualius informacinių technologijų (IT) sprendimus diegianti įmonė „Blue Bridge“ pelnė du prizus virtualizacijos sprendimų kompanijos „VMware“ surengtuose pirmuosiuose Baltijos šalių partnerių apdovanojimuose „VMware Partner Kick Off 2010“. Iš penkių įsteigtų apdovanojimų du atiteko „Blue Bridge“.
(0) 2011-06-09 0
„Blue Bridge“ pirmoji Lietuvoje suteikė galimybę klientams savarankiškai valdyti duomenų centro paslaugas.
(0) 2010-04-12 0
Pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas informacinių technologijų (IT) idėjų aukcionas, kuriame informatikos studentai iš šalies aukštųjų mokyklų galės siūlyti savo sukurtus, unikalius IT sprendimus arba programas, o geriausieji iš jų bus apdovanoti piniginėmis premijomis.
(0) 2010-10-12 0
Bendrovė „Blue Bridge Bond“, teikianti dinamines IT paslaugas „bridge2cloud“, pirmoji šalies rinkoje pasiūlė įsigyti elektroninio pašto ir bendradarbiavimo paslaugą, paremtą debesų kompiuterijos principais. Šiuo principu teikiama paslauga yra skirta efektyvinti verslo įmonių darbą bei optimizuoti IT išlaidas.
(0) 2010-07-15 0
Viena didžiausių Lietuvoje informacinių technologijų (IT) įmonių „Blue Bridge“ jau penkiolika metų yra pasaulinės IT kompanijos „Hewlett-Packard“ (HP) partnerė. Šiemet šią sukaktį vainikavo kompanijai suteiktas pagrindinis HP Baltijos šalių aptarnavimo partnerių apdovanojimas – „The Ultimate Service Partner 2010“.
(0) 2010-09-14 0
Intelektualius informacinių technologijų (IT) sprendimus diegianti bendrovė „Blue Bridge“ pirmoji Lietuvoje siūlo įmonėms atsisakyti didžiulių investicijų nuosavai IT infrastruktūrai, o vietoje jų naudotis dinaminėmis IT paslaugomis „bridge2cloud“.
(0) 2011-03-16 0
Intelektualius informacinių technologijų (IT) sprendimus diegianti bendrovė „Blue Bridge“, atlikusi galimybių studiją, siekia nustatyti savanoriško sveikatos draudimo informacinės sistemos poreikį Lietuvoje.
(0) 2010-04-15 0
Viena didžiausių Lietuvoje informacinių technologijų (IT) įmonių „Blue Bridge“ pelnė pagrindinį pasaulinės IT kompanijos „Hewlett-Packard“ (HP) Baltijos šalių aptarnavimo partnerių apdovanojimą „The Ultimate Service Partner 2010“.