Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Elektroninis balsavimas (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2016-02-04 15
<i>Microsoft kompanija, vykdydama povandeninių duomenų centrų projektą, išbandė povandeninį serverį.</i>
(0) 2015-10-12 38
„Jūsų visuomenei stinga pasitikėjimo. Yra daugybė galimybių palengvinti ir pagerinti jūsų visuomenės gyvenimą technologijomis. Turite visus reikalingus įrankius – elektroninį parašą, elektroninį receptą. O tai yra neįtikėtinai naudingi įrankiai, sutaupantys visą darbo savaitę per metus, lyginant su įprastiniu funkcijų atlikimu. Tai yra kultūros ir pasitikėjimo klausimas“, – tiesiai šviesiai Lietuvos trūkumą nusakė Estijos vyriausybės vyriausiasis informacijos vadovas Taavi Kotka.
(13) 2014-10-22 20
<em>Estija <a target="_blank" href="http://e-estonia.com/e-residents/become-e-resident/">pakvietė žmones tapti e.gyventojais</a> – žingsnis link pasaulio, kur asmens internetinė tapatybė tokia
(15) 2012-10-05 2
Kalbant apie balsavimą naudojantis informacinėmis technologijomis, reikėtų paminėti, jog toks balsavimo būdas neapsiriboja vien internetu. E-balsavimo sąvoka galbūt daugeliui yra įsirėžusi kaip būtent balsavimas internetu, tačiau tai ne vienintelė e-balsavimo forma.
(23) 2012-10-01 0
Prieš rinkimus vis dažniau ir dažniau girdime kalbas apie e-balsavimą – specialią balsavimo sistemą, kuri leistų priimti ir apdoroti piliečių balsus internetu, o ne skaičiuojant popierinius biuletenius. Tokią sistemą pirmieji pasaulyje išbandė mūsų kaimynai estai dar 2009 metais ir parodė pasauliui, kad e-balsavimas yra įmanomas.
(8) 2010-06-08 0
Galimybė balsuoti internetu Lietuvoje svarstoma jau keleri metai, tačiau vis dar nepajuda iš „mirties taško“. Nors balsavimą internetu įteisinsiančiam įstatymo projektui jau yra vienbalsiai pritaręs parlamentinis Informacinės visuomenės plėtros komitetas, Seimo narius ir stambesnes partijas vis dar kamavo abejonės dėl technologijos saugumo ir balsavimo slaptumo.
(8) 2008-12-13 0
Estijos parlamentas patvirtino įstatymą, kuriuo šalis tapo pirmąja valstybe, kurios piliečiai galės balsuoti naudodamiesi savo mobiliaisiais telefonais. Tikimasi šią sistemą išbandyti plačiu mastu 2011 metais įvyksiančiuose parlamento rinkimuose.