Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Epson (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-05-15 2
Galima daug kalbėti apie įvairius projektorius, jų kainas ir technologines galimybes, bet kai kalba pasisuka apie aukščiausios kokybės įrenginį, „Epson“ kuriami namų projektoriai tampa konkurentams sunkiai pavejami.
(0) 2011-12-29 0
Korporacija „Seiko Epson“, žinoma savo spausdintuvais ir skeneriais, oficialiai pareiškė, kad sutinka sumokėti apie 80 mln. JAV dolerių, kad būtų nutraukti JAV ir D. Britanijoje inicijuoti teisminiai ginčai su korporacija „Nokia“ ir jos dukterinėmis kompanijomis.
(0) 2010-09-15 0
Vilniuje vykusiame kompanijos „Epson” verslo sprendimų pristatyme buvo demonstruojami didelę sėkmę užsienyje pelnę ateitį pakeisiantys skeneriai, spausdintuvai ir projektoriai.
(0) 2010-05-19 0
Spausdinimo technologijas kurianti bendrovė „Epson“ pristatė du naujos klasės spalvotus spausdintuvus biurui „B-310N” ir „B-510DN”. Jie išsiskiria ypač mažomis veiklos sąnaudomis ir aukšta spausdinimo kokybe. Naudojant naujuosius „Epson” modelius, spalvoto spausdinimo sąnaudos sumažėja daugiau nei 4 kartus.
(0) 2010-05-07 0
Pasaulinis vaizdo technologijų rinkos lyderis „Epson“ pristatė naują didžiausios vaizdo raiškos projektorių namams „EH-TW450”. Šis projektoriaus modelis skirtas tiems, kurie mėgsta žaisti kompiuterinius žaidimus, žiūrėti filmus ir sporto varžybas dideliame ekrane.
(0) 2009-09-23 0
Pasaulinė vaizdo projektorių rinkos lyderė bendrovė „Epson“ pristatė šešis namų vartotojams skirtus gaminius. Naujieji produktai leis mėgautis aukščiausia vaizdo kokybe namuose dideliame ekrane žiūrint kino filmus, sporto varžybas, nuotraukas, žaidžiant kompiuterinius žaidimus, ar tiesiog dainuojant karaoke.