Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Galvosūkių žaidimų naujienos (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-01-31 4
Visus mitybos patarimus ir knygas apie tai, kaip mesti rūkyti, galite pasidėti į gilesnę lentyną, nes didesnį efektą metant svorį ir rūkymą turi legendinis žaidimas, kurį, tikriausiai, esame žaidęs kiekvienas.
(0) 2017-08-07 2
Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis. Siekiantys išvengti nuobodulio dažnai renkasi filmą ar pasikišę pagalvę stengiasi numigti, tačiau yra ir kitų būdų neprailginti savo kelionės. Bene prasmingiausias jų - intelektiniai žaidimai išmaniajame.
(0) 2016-04-18 22
Kvantinio pasaulio dėsniai, kuriame dalelės gali egzistuoti iškart keliose vietose, prieštarauja sveikam protui ir dažnai yra neįkandami neturintiems nieko bendro su fizika. Dabar su kvantiniu pasauliu mokslininkų grupės iš Danijos Aarhus Universiteto sukurto žaidimo „ScienceAtHome“ dėka gali susipažinti ir neturintys fizikos žinių. Prie projekto prisideda ir lietuviai.
(0) 2015-03-07 16
Ubisoft kartu su medicinos firma Amblyotech ir mokslininkai iš Kanados Makgilo universiteto sukūrė žaidimą, kuris skirtas ambliopija sergantiems žmonėms.
(3) 2015-01-19 4
Nusprendė suskaičiuoti praėjusių metų rezultatus, kompanija Ustwo Games padarė įdomią, tačiau nelabai džiuginančią išvadą, kuria nusprendė pasidalinti per savo oficialią Twitter paskyrą.