Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

GetJar (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(28) 2012-04-19 0
Vienas iš garsiausių ir sėkmingiausių naujos kartos Lietuvos verslininkų Ilja Laursas, įkūręs populiariausią pasaulyje nepriklausomą programėlių parduotuvę „GetJar“, papasakojo priežastis, paskatinusias atsisakyti įmonės generalinio direktoriaus pozicijos bei kompanijos stratego veiklos. Taip pat verslininkas pateikė savo įžvalgas apie IT rinkos perspektyvas.
(8) 2012-04-13 0
Ilja Laurs per pastaruosius keletą metų tapo Lietuvos verslo žvaigžde, o jo pagrindinis verslas – mobiliųjų programėlių parduotuvė „GetJar“. Dauguma šios kompanijos operacijų vyksta už Atlanto, tad Ilja nusprendė pasitraukti iš generalinio direktoriaus pareigų ir tą poziciją perduoti buvusiam vykdančiajam direktoriui Chris Dury.
(2) 2011-07-12 0
Didžiausia pasaulyje nemokamų mobiliųjų programėlių parduotuvė „GetJar“ atsisako paklusti „Apple“ reikalavimui nustoti naudoti žodžių junginį „app store“ (liet. – „programų parduotuvė“). „Mes tam nepaklusime! Steve’as Jobsas nėra mūsų tėtušis“, – teigia „GetJar“.
(1) 2011-06-11 0
Užvakar, birželio 9 dieną, Europos verslo laikraščių asociacijos (EBP) Generalinėje Asamblėjoje Atėnuose „GetJar“ vadovui Iljai Laursui įteiktas „Europos metų vadovo 2011“ apdovanojimas.
(6) 2011-05-12 0
Vienas pasaulio įtakingiausių verslo žurnalų „Wall Street Journal Europe“ paskelbė 25 ryškiausius Europos technologijų lyderius. Į šį prestižinį sąrašą pateko ir lietuvių sukurtos atviros mobiliųjų aplikacijų platformos „GetJar“ įkūrėjas bei vadovas Ilja Laurs.
(0) 2011-05-09 0
2011 m. gegužės 9 d. – Vienas pasaulio įtakingiausių verslo žurnalų „Wall Street Journal Europe“ paskelbė 25 ryškiausius Europos technologijų lyderius. Į šį prestižinį sąrašą pateko ir lietuvių sukurtos atviros mobiliųjų aplikacijų platformos „GetJar“ įkūrėjas bei vadovas Ilja Laurs.
(7) 2011-03-15 0
Kompanija „GetJar“ pranešė pašalinusi „Opera Mini“ programėlę iš savo parduotuvės dėl joje siūlomos naujos programėlių platinimo paslaugos. Platinti programėles „Opera“ pradėjo su „Appia“ programėlių parduotuve ir jiems sekasi geriau nei norėtų „GetJar“.
(35) 2011-02-03 0
Pirmąją lietuvių kompaniją, įsikūrusią Silicio slėnyje, lenkia tik „Apple“. Kompanijos įkūrėjo Ilja Laurso dėka Lietuva verčia naują ir bene reikšmingiausią šių dienų istorijos puslapį. Mobiliųjų aplikacijų kompanija „GetJar“ amerikiečių žurnalo „Time“ įtraukta į dešimtuką įmonių, kurių sukurtos technologijos pakeis žmonių gyvenimą, ji taip pat apdovanota ir „Technologijų pionieriaus 2011“ titulu, o Ilja Laursas pakviestas į praėjusią sa...
(0) 2010-09-02 0
Pasaulio ekonomikos forumas (PEF) pirmą kartą įvertino Lietuvos bendrovę kaip vieną novatoriškiausių pasaulyje. Lietuvoje įkurta mobiliųjų aplikacijų platinimo bendrovė „GetJar“ pateko į PEF sudarytą „Technologijų pionierių 2011“ sąrašą. Jame įvardinta 31 bendrovė iš viso pasaulio, iš jų tik keturios, įskaitant ir „GetJar“, yra susijusios su interneto technologijomis.
(0) 2010-06-22 0
Pasaulyje pirmaujančio Lietuvos mobiliųjų aplikacijų platinimo portalo „GetJar“ lankytojai jau atsisiuntė 1 milijardą aplikacijų. „GetJar“ tapo pirmąja įvairiems mobiliesiems telefonams pritaikytų programų ir žaidimų platinimo bendrove, kuri perkopė 1 mlrd. atsisiuntimų ribą.
(0) 2010-06-10 0
Pasauliniai mobiliosios rinkos grandai – telefonų gamintoja „Sony Ericsson“ ir lietuvių sukurta mobiliųjų aplikacijų parduotuvė „GetJar“ – paskelbė apie pradedamą bendradarbiavimą „Android“ srityje. Į naujausius „Sony Ericsson“ telefonus su „Android“ operacine sistema bus integruojama prieiga prie „GetJar“ portalo, kuriame yra keli tūkstančiai šiai operacinei sistemai pritaikytų aplikacijų.
(0) 2010-06-07 0
Lietuvių įkurta ir pasaulyje lyderiaujanti mobiliųjų aplikacijų platinimo bendrovė „GetJar“ pripažinta viena iš šimto perspektyviausių technologinių kompanijų Europoje. Kasmetinį didžiausią potencialą turinčių bendrovių sąrašą tradiciškai paskelbė tarptautinė inovacijų žiniasklaidos grupė „Red Herring“.
(0) 2010-05-11 0
Pirmaujančios pasaulyje mobiliųjų aplikacijų platinimo bendrovės „GetJar“ vadovas Ilja Laurs tapo Baltijos šalių metų verslininku. Lietuvis šį pripažinimą pelnė Vašingtone įvykusiame metiniame Jungtinių Valstijų Baltijos fondo (USBF) forume.
(0) 2010-04-30 0
Pirmaujanti pasaulyje Lietuvos mobilių aplikacijų platinimo bendrovė „GetJar“ stiprina savo pozicijas milijardinėje Indijos rinkoje. „GetJar“ bendradarbiaus su didžiausiu ir vieninteliu Indijos mobiliojo ryšio operatoriumi „Reliance Communications“, turinčiu daugiau nei 100 mln. abonentų.