Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Hitachi (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2016-03-31 11
„Honda“ ir „Hitachi“ sukūrė alkoholio matuoklio prototipą, kuris bus integruojamas į išmaniuosius automobilių raktus. Taigi vairuoti vartojus alkoholio bus neįmanoma.
(0) 2014-11-30 4
Kompanija Hitachi prisijungė prie tų gamintojų, kurie darbuojasi prie smegenų aktyvumą nustatančių daviklių. Panašios sistemos gali padėti mokymosi srityje, taip pat bevieliu būdu valdant elektronikos įrenginius: išmaniuosius telefonus, planšetes, televizorius ir t.t.
(0) 2014-09-15 3
Kompanija Seagate neseniai buvo pareiškusi, jog kai kuriems savo klientams tiekia 8 TB talpos kietus diskus, kurie nenaudoja tokių „gudrių“ technologijų, kaip helio dujos ar padidinto tankio magnetinės plokštelės. Tiesa, tokie kaupikliai prekyboje pasirodys ne anksčiau kaip IV ketvirtyje.
(8) 2013-04-03 0
Japonijos elektronikos milžinai kadaise buvo užvaldę pasaulį. „Sony“, „Panasonic“, „Sharp“ produktų buvo galima rasti kiekvienuose namuose. Dabar šios kompanijos įklimpusios į problemas ir kasmet praranda milijardus dolerių. Kodėl tokios galingos kompanijos nusirito taip žemai?
(0) 2012-01-25 0
Japonijos kompanija "Hitachi" nuo 2012 m. rugsėjo pabaigos atsisako televizorių gamybos, pranešė kompanijos spaudos atstovas Sayori Nishino.
(1) 2012-01-23 0
Kasmet JAV Patentų biuras ir Prekių ženklų biuras išduoda tūkstančius patentų bei užregistruoja begalę intelektinės nuosavybės, kurių savininkais tampa JAV ir viso pasaulio kompanijos, rašo „24/7 Wall St.“.
(1) 2008-09-12 0
Kompanija "Hitachi" tapo viena iš vėliausiai į paieškos sistemų konkurencinę kovą įsijungusių dalyvių. Ji pristatė panašių nuotraukų ir piešinių paieškos variklį "GazoPa". Priešingai nei tipinės vaidų paieškos sistemos, "GazoPa" analizuoja ne metaduomenis, o spalvų ir formų panašumą. Kol kas neaišku, kokie motyvai paskatino kompaniją, daugiau žinomą kaip techninės įrangos gamintoją, imtis paieškos sistemų verslo, tačiau bent kol kas jų produkto koncepcija ...