Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

IT rinkos naujienos (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2008-12-30 0
Gruodžio pabaigoje adresu blk.lt pradėjo veikti elektroninis knygynas "Baltos lankos".
(14) 2008-12-29 0
Daugelis interneto vartotojų sutinka, kad "Google Earth" yra fantastiška geografinė sistema. Negana to, geriausia jos savybė pradeda ryškėti tik dabar: su "Google Earth" dirbęs mokslininkas netikėtai aptiko nežinomą "žalią lopinėlį", kuris pasirodė esąs neištyrinėtas miškas su gausybe mokslui nežinomų gyvūnų ir augalų rūšių.
(27) 2008-12-28 0
Mažytei Mičigane (JAV) įsikūrusiai kompanijai "Cygnus Systems Inc." neseniai buvo pripažintos nuosavybės teisės į naršymui kompiuteriuose naudojamų sumažintų failų vaizdų, angliškai dar žinomų "thumbnails" pavadinimu, patentą. Kompanija tai nedelsdama atšventė... į teismą paduodama didžiausias tokią technologiją naudojančias kompanijas.
(18) 2008-12-24 0
Tiksliai to pasakyti niekas negali, tačiau apytiksliai įvertinti įmanoma. Jeigu nenorite patys sukti galvos ekonominiais skaičiavimais, tą gali padaryti specializuotas internetinis projektas webvaluer.org.
(7) 2008-12-22 0
Kažkada, kai HD DVD ir "Blu-ray" formatai varžėsi žūtbūtinėje tarpusavio kovoje, buvo pristatytas universalus DVD/HD DVD diskas. Jo kūrėjai teigė, kad tai palengvins perėjimą prie HD DVD, tačiau, kaip žinia, šis formatas pralaimėjo konkurencinę kovą ir jau grimzta į praeitį.
(23) 2008-12-22 0
JAV muzikos įrašų asociacija (RIAA) nutraukia masines bylas prieš interneto vartotojus dėl nelegaliai siunčiamos muzikos, praneša „The Wall Street Journal". Agentūra kovoje su piratavimu imasi naujos strategijos.
(5) 2008-12-21 0
Australas Andrew Milner'is sukonstravo specialų pokerio stalą, kuris pagal prie kortų priklijuotų radijo identifikacijos (RFID) mikroschemų perduodamus duomenis ir HD videokamerų sekamus žaidėjų judesius gali tiksliai pasakyti, kur yra kiekviena korta. Sistema gali aptikti kortas netgi pilnoje sudėtoje kaladėje.
(7) 2008-12-20 0
Kompanijos "Microsoft" ir "Mitsubishi" patobulino savo permatomo lietimui jautraus ekrano "LucidTouch" technologiją. Naujos kartos ekranai "NanoTouch" leidžia vienu metu matyti rodomą vaizdą ir kitoje įrenginio pusėje ekraną liečiančius rankos pirštus. Taip tikimasi pagerinti ypač mažų elektroninių įrenginių valdymo galimybes. Kaip tai veikia žiūrėkite video.
(6) 2008-12-20 0
Kol kas papildytoji realybė (augmented reality) žengia tik pirmuosius žingsnius ir patogia technologija jos nepavadinsi, tačiau, jog tai unikali ir kol kas tikrai nepabodusi naujovė, yra faktas. Nieko keisto, jog šį „arkliuką“ bando pažaboti reklamos kompanijos.
(35) 2008-12-19 0
"Microsoft" išleido pataisą praėjusią savaitę paviešintai kritinei „Internet Explorer“ naršyklės saugumo spragai, paveikusiai daugiau nei du milijonus „Windows“ vartotojų.
(44) 2008-12-18 0
Tinklapis SentForever.com teikia ganėtinai keistą paslaugą: galimybę išsiųsti į SMS panašią žinutę ateiviams. Tai atliekama per britų telekomo palydovinio perdavimo stotį. Tinklapis žinutes galima siųsti nemokamai, tačiau vartotojai norintys gauti sertifikatą, jog tikrai pabandė susisiekti su ateiviais, turi susimokėti £9.95.
(6) 2008-12-18 0
Barackas Obama neseniai paskelbė grandiozišką planą – kaip atsaką ekonominei krizei, jis siūlo plėsti JAV interneto infrastruktūrą. Tobulinti interneto ryšį – ypač protinga mintis, mat tai padarius, plistų žinios, skatintųsi verslumas ir šalis taptų konkurencingesne pasaulinėje rinkoje.
(4) 2008-12-18 0
Daugiau nei 7 iš 10 apklaustųjų Kalėdines dovanas pirktų internetu, jei pardavėjai virtualiose parduotuvėse pasiūlytų išskirtinių nuolaidų. Nusiteikę šventines dovanas pirkti internete nurodė 35 proc. apklausos dalyvių, tačiau paklausus, kaip pasikeistų respondentų ketinimai, jei virtualiose parduotuvėse būtų teikiamos išskirtinės nuolaidos, besirengiančių pirkti internete skaičius padvigubėjo.
(16) 2008-12-16 0
Iki 2020-ųjų metų mobilieji telefonai taps pagrindiniu interneto prieigos instrumentu, skelbia AFP.
(14) 2008-12-16 0
RIAA it "pasiutęs šuo" puola ką papuola – Rod Ailando federaliniame teisme svarstoma byla, kurioje atsakovu tapo atsitiktinai išrinkta auka.