Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

IT rinkos naujienos (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2012-12-31 2
Nuotraukų dalinimosi programa „Instagram“ – pati populiariausia tokio tipo programėlė pasaulyje. Jos tinklaraštyje ketvirtadienį buvo paskelbtos vietos, kurias vartotojai labiausiai mėgsta fotografuoti. Daugelio nuostabai paaiškėjo, kad Bankokas yra absoliučiai mėgstamiausia „instragramerių“ vieta Žemėje. Populiariausių vietų sąraše objektai Tailando sostinėje užima dvi pirmąsias vietas.
(13) 2012-12-31 4
Ir toliau netyla gandai apie tai, jog bendrovė „Apple“ ruošia rinkai „Bluetooth“ ryšį naudojantį išmanųjį rankinį laikrodį - šį kartą apie tai kartu su kai kuriomis techninėmis galimai būsimo įrenginio charakteristikomis pranešė portalas „TechCrunch.com“.
(0) 2012-12-31 0
Ne naujiena, jog “Facebook” yra populiariausias socialinis tinklas pasaulyje. Šių metų vasario 4 dieną tinklas atšventė aštuonerių metų gimtadienį. Nors įsikūrusi 2004-iais, atrodo, jog paslauga egzistuoja daug ilgiau.
(28) 2012-12-28 2
Naujoji „Microsoft“ operacinės sistemos „Windows“ versija kodiniu pavadinimu „Windows Blue“ turės atnaujintą OS branduolį ir vartotojo sąsają. Apie tai, remdamasi neįvardytais šaltiniais bendrovėje, pranešė „Neowin.net“.
(31) 2012-12-28 6
Valdžios ketinimai didinti minimalų atlyginimą nemažą dalį šalies verslininkų baugina, bet tik ne informacinių technologijų (IT) įmones – šioje rinkoje 1,5 tūkst. Lt į rankas uždirba nebent studentai ar praktikantai.
(7) 2012-12-27 4
Kol vieni "Intel" partneriai bando nuraminti tradicinių stacionarių kompiuterių vartotojus, kad su "Broadwell" kartos mikroprocesorių pasirodymu taip vadinama „PC era“ nesibaigs, kiti šaltiniai bando įtikinti, kad procesorių giganto politika pasikeis, ir pasikeis kardinaliai.
(0) 2012-12-27 7
Socialinių tinklų marketingas ir ypatingai rinkodaros sprendimai populiariausiame pasaulyje socialiame tinkle "Facebook" vis dar yra gana didelė paslaptis tradicinio marketingo šalininkams. Tačiau įvairių nuomonių ir vertinimų netrūksta, todėl nutarėme panagrinėti, kurios žmonių mintys neatitinka tikrovės.
(17) 2012-12-27 6
Praėjusią savaitę Lietuvoje pristatyta moderni naujovė – interaktyvi vaizdo projekcijos sistema „DisplAir“. Ją galima valdyti tiesiog rankomis „liečiant“ ore skriejantį vaizdą, be jokių pirštinių ar kitų prietaisų.
(34) 2012-12-27 10
Kaip ir kasmet, 2012-aisiais technologijų rinkoje netrūko naujų įrenginių, o ypač arši kova vyko išmaniųjų įrenginių rinkoje. Pristatome geriausius šių metų technologijų gaminius, o nuomone apie pačius geriausius skaitytojams siūlome pasidalinti komentaruose.
(23) 2012-12-26 5
Įprastų asmeninių kompiuterių pardavimai mažėja ir net rinkos gigantai tai pripažįsta, o planšetinių kompiuterių pardavimai auga, o šis augimas yra milžiniškas. Taigi iškyla klausimas: ar vartotojai, kurie dabar turi asmeninį kompiuterį, sutiktų jį pakeisti į planšetinį?
(2) 2012-12-26 3
Internete pasirodė informacija, jog kompanija „Apple“ penktosios kartos „iPad“ planšetinį kompiuterį oficialiai pristatys kitų metų kovo mėnesį. Tai atrodo logiška atsižvelgus į ankstesnius išleidimus, tačiau „iPad 4” pasirodė visai neseniai - šių metų spalio mėnesį.
(0) 2012-12-26 4
Rinkos stebėtojas „DigiTimes“, remdamasis savo šaltiniais Taivane, praneša, jog kompanija „Acer“ jau kitų metų pradžioje ketina pristatyti ypač pigų planšetinį kompiuterį. Šis neva kainuotų viso labo 100 JAV dolerių, tačiau būtų vardinis, kas jam suteiktų pranašumą.
(0) 2012-12-25 9
Jungtinių Amerikos Valstijų interneto tiekėjų sistema yra įdomi tuo, jog ji dažniausiai pateikiama su duomenų ribojimu. Taip tiekėjai nori gauti kuo didesnį galimą pelną. Mes, lietuviai, tuo tarpu, esame pripratę tik prie duomenų ribojimo naudojant internetą telefone ar planšete.
(2) 2012-12-23 9
Šios savaitės pabaigoje sunkiai finansiškai besiverčiantis žaidimų leidėjas THQ pranešė apie bankrotą ir nors nurodė, kad kompanijos įsigijimu susidomėję „Clearlake Capital Group“, tačiau prireikė vos dienos, kol pasirodė pranešimai apie susidomėjimą ir iš konkurento „Ubisoft“ pusės.
(3) 2012-12-23 5
Kalbant, jog lustų gamybos gigantas „Intel“ bėgant metams vis labiau pereis prie BGA standarto procesorių, kas reiškia, jog procesoriai būtų nebe įdedami, bet įlituojami, taip suduodant rimtą smūgį pagrindinių plokščių gamintojams, vienas iš jų gamybos lyderių „Asus“ panoro pakomentuoti situaciją.