Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

IT rinkos naujienos (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(11) 2015-12-31 43
Nors „Western Digital“, „Seagate“ ir kiti HDD gamintojai periodiškai nuo 2000 metų demonstravo HAMR technologija paremtus kietuosius diskus, jų masinė produkcija vis dar neprasidėjo. Šiai dienai optimistiškiausia paskelbta data - 2018-ieji.
(10) 2015-12-31 -19
2015-ieji baigiasi su nauja socialinius tinklus užtvindžiusia diskusija: jeigu šunys dėvėtų kelnes, tai kaip? Ar jomis būtų apvilktos užpakalinės kojos, ar visos keturios?
(4) 2015-12-30 45
Amerikiečių mokslininkai sukūrė pirmą pasaulyje procesorių, maitinamą elektros srove, kurią gamina biologiniai procesai gyvame organizme, rašo „Gizmag“.
(17) 2015-12-29 -16
Seimas balsavo dėl naujų už tuščias laikmenas ir įrenginius kūrėjams mokamo kompensacinio atlyginimo tarifų. Jų pokyčius įtvirtinančios Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo pataisos buvo parengtos atsižvelgus į nuolat vykstantį technologinį progresą.
(0) 2015-12-29 33
Šiaurės Korėjos naudojama kompiuterių operacinė sistema atspindi ir jos politinę sistemą, kuri pasižymi aukštu paranojos lygiu ir invaziniu vartotojų šnipinėjimu, rodo dviejų Vokietijos mokslininkų tyrimas.
(0) 2015-12-28 10
Nors trimačiai spausdintuvai (dar vadinami 3D, trijų dimensijų, spausdintuvais) jau tapo gana pigiais ir prieinamais namų vartotojams, bet kita svarbi trimačio spausdinimo proceso dalis - trimačiai skeneriai, arba skaitytuvai, galintys kompiuteryje sukurti realaus daikto kompiuterinį modelį, nuo jų gerokai atsilieka – jie vis dar technologiškai gana sudėtingi ir brangūs, o pigesni negali fiksuoti didelės skiriamosios gebos vaizdo, todėl, skirtingai nuo trimačių spausdintuvų, eiliniams vartotojams yra dar sunkiai įperkami.
(0) 2015-12-26 -2
<i>Romos katalikų vadovas, popiežius Franciskas, Pepsi gėrimo gamintojas ir realybės šou žvaigždė Kim Kardashian, kad ir kaip būtų keista, turi kai ką bendra: visi jie egzistuoja ir kaip em
(4) 2015-12-26 38
Ben­d­ro­vė „Amaryllo“ pri­sta­tė „iCamPRO“, ku­ri taps pir­mą­ja au­to­ma­ti­ne be­lai­de ap­sau­gos ka­me­ra ga­lin­čia ne tik fil­muo­ti, bet ir įra­šy­ti gar­są, at­pa­žin­ti as­me­nį, su­pras­ti kal­bą bei sek­ti įsi­bro­­vė­lius, pa­si­suk­da­ma 360° kam­pu. Vi­sa tai ir ki­tas fun­kci­jas už­tik­ri­na ju­de­sio da­vik­liai, vei­do at­pa­ži­ni­mo pro­gra­mi­nė įran­ga, ge­bė­ji­mas sau­goti duo­me­nis „de­be­sy­se“ ir in­te­gruo­ta 82 dB gar­su­mo sig­na­li­za­ci­ja.
(1) 2015-12-23 153
Didžiausią pasaulyje failų dalinimosi svetainę „The Pirate Bay“ įkūręs Peteris Sunde jau atsėdėjo jam skirtą kalėjimo bausmę, tačiau pramogų industrijai vyras tebėra skolingas milijonus. Visgi klysta manantys, kad jis išmoko pamoką ir daugiau nekaišios pagalių į autorių teisių gynėjų ratus.
(1) 2015-12-23 -8
Žinučių pasaulyje vyksta perversmas. Bendrovės „Facebook“, „Google“, „Atlassian“ ir „Slack“ kuria savo susirašinėjimo aplikacijas, kurios turės daugiau funkcijų nei tik vaizdo, garso ar paprastų tekstinių žinučių siuntimas ir bus labiau panašios į operacines sistemas.
(0) 2015-12-23 0
E.skaityklė – puiki alternatyva įprastinei knygai ar žurnalui. Didėjant gyvenimo tempui stengiamės rasti nors šiek tiek laiko skaitymui, tai darome viešajame transporte, darbe per pertraukas, kelionėse. Turint e.skaityklę, nebereikės kartu su savimi visada turėti popierinės knygos, o ir e.skaityklė neužims tiek daug vietos ir visada bus po ranka.
(0) 2015-12-22 -5
Jeigu jums reikia labai neįprastos, itin specifinius poreikius atitinkančios dovanos, daiktų internetas išties pagalbos ranką. Tačiau kartais jo produktai atrodo daugiau nei keisti, rašo vice.com.
(0) 2015-12-22 15
Lietuvių mobiliųjų žaidimų kūrimo studijos „Nordcurrent“ sukurtas žaidimas pateko į „Apple“ aplikacijų parduotuvės „Best of 2015“ sąrašą.
(0) 2015-12-19 4
Kauno tech­no­lo­gi­jos uni­ver­si­te­to In­for­ma­ci­nių tech­no­lo­gi­jų de­par­ta­men­to In­ter­ne­to pa­slau­gų cen­tras (KTU ITD IPC), ad­mi­nis­truo­jan­tis in­ter­ne­to do­me­ną „.lt“, kar­tu su IT ir te­le­ko­mu­ni­ka­ci­jų ben­dro­ve „Teo“ įdie­gė pa­pil­do­mas ap­sau­gos nuo pa­­skirs­ty­tų at­si­sa­ky­mo ap­tar­nau­ti (DDoS) ki­ber­ne­ti­nių ata­kų prie­mo­nes. Svar­bią KTU ITD IPC įran­gą sau­gos ne tik do­me­no “.lt” ap­sau­gos sis­te­ma, bet ir spe­cia­li „Teo“ ki­ber­ne­ti­nių ata­kų už­kar­dy­mo įran­ga.
(3) 2015-12-18 7
Amerikiečių kompanija „VirZoom“ pristatė savo sukurtą virtualios realybės žaidimų valdymo pultelį, kuris atrodo, kaip… dviračio treniruoklis, rašo „Engadget“.