Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

IT saugumo didinimas Lietuvoje (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2018-11-09 22
Atnaujinus duomenis, pagal Nacionalinį kibernetinio saugumo indeksą Lietuva užima pirmąją vietą.
(1) 2017-12-22 23
Rusijoje įsikūrusios bendrovės „Kaspersky Lab“ programinė įranga kelia potencialią grėsmę šalies saugumui, konstatavo Vyriausybė.
(0) 2017-09-18 2
Izraelio kibernetinės saugos įmonė „CyberGym“ pradeda savo veiklą Lietuvoje – įmonė siūlys ne programinės įrangos produktus, kurie automatiškai (bet ne visada patikimai) apsaugos kompiuterius nuo priešo, o realybei artimų pratybų sąlygomis apmokys svarbiausių organizacijų kibernetinės saugos specialistus atremti kibernetines atakas.
(0) 2017-07-10 15
Krašto apsaugos sistemoje iš civilių formuojamos greitojo reagavimo kibernetinių operacijų komandos.
(8) 2013-06-07 0
Kibernetinio saugumo būklė Lietuvoje nepatenkinama, būtina, kad už jį būtų atsakinga viena institucija, sako specialistai ir politikai.
(4) 2013-05-24 0
Augant technologijų vystymosi tempui, atotrūkis tarp virtualių nusikaltėlių galimybių ir teisėsaugos pajėgumų auga, o labiausiai tai jaučia mažesnės šalys. Ne išimtis ir Lietuva: mūsų šalies teisėsauga jaučia ne tik finansavimo, bet ir žmogiškųjų išteklių stygių, todėl pareigūnais norinčių tapti kompiuterių specialistų laukia išskėstomis rankomis. Net tokių, kurie neturi išsilavinimo ar sportinio pasirengimo.