Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Lenovo (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(12) 2012-12-12 4
Perpildytoje nešiojamųjų kompiuterių rinkoje, net ir kalbant apie brangiuosius „Ultrabookus“, reikia kažkaip išsiskirti. Taip nusprendė padaryti ir „Lenovo“, kurie visai neseniai pradėjo prekiauti iš anglies pluošto pagamintu nešiojamuoju kompiuteriu vardu „TinkPad X1 Carbon Touch”.
(0) 2012-10-11 0
Kinijos kompiuterių gamybos kompanija „Lenovo“ aplenkė JAV milžinę „Hewlett Packard“ (HP) ir tapo didžiausia pasaulyje kompiuterių gamybos kompanija. Tokią išvadą tyrimų firma „Gartner“ priėjo pagal negalutinius trečiojo ketvirčio pardavimų duomenis.
(0) 2012-08-21 0
Kompanija "Lenovo" savo namų rinkoje pristatė naują išmanųjį telefoną "LePhone K860". Pirmieji duomenys apie šį įrenginį pasirodė dar šių metų birželio mėnesio pabaigoje, tačiau oficialus anonsas įvyko tik dabar. Gamintojo teigimu, įrenginys turėtų konkuruoti su rinkoje esančiais kitų gamintojų flagmanais.
(1) 2012-07-17 0
Kinų kompanija Lenovo, analitikų teigimu, gali tuoj tuoj perimti lyderio poziciją iš kompanijos HP pasaulinėje asmeninių kompiuterių rinkoje, praneša naujienų agentūra Reuters.
(1) 2012-07-02 0
Išmaniųjų telefonų su keturių branduolių mikroprocesoriumi šiuo metu nėra labai daug – tokiems įrenginiams suskaičiuoti užtenka vienos rankos pirštų: tai „HTC One X“, keletas „Samsung Galaxy S III“ versijų ir kol kas dar pardavime nepasirodęs „Meizu MX 4-core“. Tačiau žadama, jog rinkoje greitai pasirodys dar vienas dalyvis.
(0) 2012-06-25 0
Kinų kompanija Lenovo dar šių metų sausio mėnesį vykusioje parodoje CES 2012 publikai rodė gana įdomų sprendimą, kuris buvo pavadintas Yoga. Tai buvo nešiojamas kompiuteris – transformeris, kurio ekranas gali atsiversti visus 360 laipsnių, taiga iš esmės taip pat gali tarnauti kaip planšetė. Dabar gi Lenovo kuria dar vieną nešiojamą kompiuterį, kuris turės du ekranus.