Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Lenovo (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2015-01-09 1
„Lenovo“ Las Vegase pristatė naują planšetinį kompiuterį Yoga, kuris yra aprūpintas įdomia „AnyPen“ technologija. Kuo paremtas šiuo įrenginio su tokia technologija veikimas?
(0) 2016-01-05 1
Las Vegase (Nevada, JAV) vyksiančioje kasmetinėje elektronikos parodoje CES „Lenovo“ parodys transformuojamą nešiojamąjį kompiuterį „ThinkPad X1 Yoga“.
(0) 2014-01-21 1
Kinų kompanijos „Lenovo“ inžinieriai 2014 metus pasitiko nemažindami kūrybinio darbo apsukų ir savo produkcijos gerbėjus nustebino iš karto keliomis naujovėmis. Viena iš jų – planšetinis kompiuteris „Miix 2“, galintis dirbti ir įprastinio, ir planšetinio kompiuterio režimais.
(0) 2016-12-04 1
Bene geriausiai visame pasaulyje žinomas Kinijos kompiuterinės technikos gamintojas, be jokios abejonės, yra „Lenovo“. Nors pastaroji bendrovė Europoje daugumai asocijuojasi su prabanga ir verslu, Kinijoje „Lenovo“ taip pat užsiima biudžetinės klasės nešiojamų kompiuterių gamyba. Vis dėlto šį segmentą Europoje yra okupavę kiti gamintojai, todėl biudžetinės klasės „Lenovo“ nešiojamų kompiuterių dažniausiai tenka dairytis vietinėse Azijos rinkose.
(1) 2013-01-15 1
Asmeninių kompiuterių pardavimai mažėja ir tai išlieka aiškia tendencija. Štai rinkos tyrimų bendrovė „Gartner“, kuri iš esmės suvedė praėjusių metų ketvirtojo ketvirčio rezultatus, pareiškė, jog buvo parduoti 90.37 milijonai kompiuterių, kai tuo pačiu metu 2011 metais - 95.02 milijonai.
(0) 2012-10-11 0
Kinijos kompiuterių gamybos kompanija „Lenovo“ aplenkė JAV milžinę „Hewlett Packard“ (HP) ir tapo didžiausia pasaulyje kompiuterių gamybos kompanija. Tokią išvadą tyrimų firma „Gartner“ priėjo pagal negalutinius trečiojo ketvirčio pardavimų duomenis.
(5) 2008-11-25 0
Na, pačio daikto nuo vagystės tekstinė žinutė, žinoma, neapsaugos, tačiau jame esančius duomenis apsaugoti gali. Poros ateinančių mėnesių bėgyje kompanija "Lenovo" planuoja išleisti savo gaminamiems "Montevina" nešiojamiems kompiuteriams skirtą BIOS atnaujinimą, kuris leis vartotojams nuotoliniu būdu išjungti kompiuterį ir aktyvuoti diske esančių duomenų užkodavimą. Visa tai bus atliekama tiesiog SMS žinute.
(0) 2012-08-21 0
Kompanija "Lenovo" savo namų rinkoje pristatė naują išmanųjį telefoną "LePhone K860". Pirmieji duomenys apie šį įrenginį pasirodė dar šių metų birželio mėnesio pabaigoje, tačiau oficialus anonsas įvyko tik dabar. Gamintojo teigimu, įrenginys turėtų konkuruoti su rinkoje esančiais kitų gamintojų flagmanais.
(0) 2008-11-20 0
Nerimaujantiems dėl savo informacijos verslininkams ir namų vartotojams "Lenovo" pristatė mielą išorinį kietąjį diską - "ThinkPad USB Portable Secure Hard Drive". Na taip, pavadinimas sudėtingas, tad kompanija siūlo įrenginį vadinti tiesiog "Vault".
(1) 2012-07-17 0
Kinų kompanija Lenovo, analitikų teigimu, gali tuoj tuoj perimti lyderio poziciją iš kompanijos HP pasaulinėje asmeninių kompiuterių rinkoje, praneša naujienų agentūra Reuters.
(4) 2013-10-01 0
Įvairių gamintojų siūlomų ultrabookų asortimentas nuolat plečiasi, o tarpu jų pasirodo vis daugiau įdomių modelių. Vienu tokių, puslapio The Verge teigimu, turėtų tapti kinų kompanijos Lenovo koncepcinis nešiojamas kompiuteris ThinkPad 9 Slim. Pastarojo korpuso storis sudaro vos 9,7 mm, o tai yra beveik dvigubai mažiau, nei Apple nešiojamo kompiuterio MacBook Air.
(1) 2012-07-02 0
Išmaniųjų telefonų su keturių branduolių mikroprocesoriumi šiuo metu nėra labai daug – tokiems įrenginiams suskaičiuoti užtenka vienos rankos pirštų: tai „HTC One X“, keletas „Samsung Galaxy S III“ versijų ir kol kas dar pardavime nepasirodęs „Meizu MX 4-core“. Tačiau žadama, jog rinkoje greitai pasirodys dar vienas dalyvis.
(0) 2013-01-26 0
Šiuo metu kanadiečiai RIM, kurie puikiai žinomi dėl savo „BlackBerry“ šeimos įrenginių, yra gana rizikingoje situacijoje. Vis mažiau žmonių naudoja „BlackBerry“ įrenginius, o „Lenovo“ vyriausiasis finansų vadovas pareiškė, jog jo kompanija domisi galimybe įsigyti kompaniją RIM.
(0) 2012-06-25 0
Kinų kompanija Lenovo dar šių metų sausio mėnesį vykusioje parodoje CES 2012 publikai rodė gana įdomų sprendimą, kuris buvo pavadintas Yoga. Tai buvo nešiojamas kompiuteris – transformeris, kurio ekranas gali atsiversti visus 360 laipsnių, taiga iš esmės taip pat gali tarnauti kaip planšetė. Dabar gi Lenovo kuria dar vieną nešiojamą kompiuterį, kuris turės du ekranus.
(0) 2013-01-20 0
Du patys didžiausi asmeninių kompiuterių gamintojai, pagal praėjusių metų ketvirtojo ketvirčio rezultatus, HP ir „Lenovo“, nusiteikę labai pesimistiškai apie šių metų pirmąjį ketvirtį. Pasak jų naujų analitikų skaičiavimų, nešiojamųjų kompiuterių bus parduota net 20% mažiau.