Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Lenovo (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2014-01-21 18
Kinų kompanija „Lenovo“ ir toliau stiprina savo pozicijas nešiojamų kompiuterių rinkoje, kurioje vis labiau įsitvirtina planšetiniai kompiuteriai. Žinoma, planšečių pajėgumų rimtesniam darbui nepakanka, tad dažnas gamintojas bando „vienu šūviu nušauti du zuikius“ – sukurti tokį hibridinį nešiojamą kompiuterį, kuris būtų patogus bei efektyvus visais darbo režimais – ir nešiojamo kompiuterio, ir planšetės.
(0) 2014-06-25 6
Bendrovė „Toshiba“ birželio mėnesį pristatė tris naujos kartos hibridinius nešiojamus kompiuterius. Kompanijos pozicija pakankamai aiški – siekis užtikrinti įrenginių universalumą, kadangi visi nauji kompiuteriai gali būti naudojami ir kaip įprastiniai nešiojami kompiuteriai, ir kaip planšetiniai kompiuteriai.
(2) 2014-09-09 5
„Lenovo Flex“ įrenginių serija nėra nauja ir yra gerai žinoma hibridinius sprendimus mėgstančių klientų segmente, todėl bendrovė be didesnių anonsų tiesiog laikas nuo laiko šią seriją papildo naujais įdomiais įrenginiais. Bene naujausias šios du viename (angl. 2-in-1) serijos hibridinis nešiojamas kompiuteris – „Lenovo IdeaPad Flex 10“, kuris komplektuojamas su daugialietiminiu (angl. multitouch) 10,1 colių ekranu bei „Intel Bay Trail“ platformos procesoriumi.
(2) 2014-07-02 5
Kinų kompanija Lenovo stengiasi intensyviai plėsti savo veiklą praktiškai visomis kryptimis. Planuojama didinti ne tik nešiojamų kompiuterių bei serverių, tačiau ir mobilių įrenginių asortimentą. Tiesa, su serverių rinkoje reikalai ne tokie šviesūs: JAV antimonopolinės institucijos niekaip nenori palaiminti sandorio su IBM.
(2) 2014-04-20 2
Nešiojamų kompiuterių rinka po truputį traukiasi dėl nebrangių planšetinių kompiuterių spaudimo. Situacija nepatenkinta kompanija Lenovo ėmė daryti išvadas – ji žemiausiam kainų segmentui skirtą nešiojamą kompiuterį IdeaPad G50, praneša puslapis Notebook Italia.
(0) 2014-01-24 1
Mėgstate lengvus ir galingus nešiojamus kompiuterius? Tokiu atveju kinų kompanija „Lenovo“ jums turi gerų naujienų. Visai neseniai buvo pristatytas atnaujintas „ThinkPad X1 Carbon“ kompiuteris, o pavadinime anglies pluoštas paminėtas ne šiaip sau – kompiuterio korpusas pagamintas būtent iš šios medžiagos.
(0) 2014-01-21 1
Kinų kompanijos „Lenovo“ inžinieriai 2014 metus pasitiko nemažindami kūrybinio darbo apsukų ir savo produkcijos gerbėjus nustebino iš karto keliomis naujovėmis. Viena iš jų – planšetinis kompiuteris „Miix 2“, galintis dirbti ir įprastinio, ir planšetinio kompiuterio režimais.
(25) 2014-03-30 0
Aukščiausios klasės nešiojamų kompiuterių gamintojai nuolatos kelia sau tikslą pirmauti technologinių inovacijų prasme ir tuo pačiu pasiekti, kad didėjantis našiojamųjų kompiuterių produktyvumas netrukdytų korpuso matmenų ir kompiuterio masės mažinimui.
(0) 2014-04-14 -1
Iš kartos kelios analitikų kompanijos – Gartner ir IDC – pateikė savo ataskaitas apie asmeninių kompiuterių tiekimą 2014 m. I ketvirtyje. Kaip ir 2013 m. paskutinis ketvirtis, pirmieji trys šių metų mėnesiai pasižymėjo tuo, jog buvo garsiai kalbama apie Windows XP palaikymo pabaigą.