Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Lenovo (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2013-10-01 0
Įvairių gamintojų siūlomų ultrabookų asortimentas nuolat plečiasi, o tarpu jų pasirodo vis daugiau įdomių modelių. Vienu tokių, puslapio The Verge teigimu, turėtų tapti kinų kompanijos Lenovo koncepcinis nešiojamas kompiuteris ThinkPad 9 Slim. Pastarojo korpuso storis sudaro vos 9,7 mm, o tai yra beveik dvigubai mažiau, nei Apple nešiojamo kompiuterio MacBook Air.
(1) 2013-01-15 1
Asmeninių kompiuterių pardavimai mažėja ir tai išlieka aiškia tendencija. Štai rinkos tyrimų bendrovė „Gartner“, kuri iš esmės suvedė praėjusių metų ketvirtojo ketvirčio rezultatus, pareiškė, jog buvo parduoti 90.37 milijonai kompiuterių, kai tuo pačiu metu 2011 metais - 95.02 milijonai.
(0) 2013-01-20 0
Du patys didžiausi asmeninių kompiuterių gamintojai, pagal praėjusių metų ketvirtojo ketvirčio rezultatus, HP ir „Lenovo“, nusiteikę labai pesimistiškai apie šių metų pirmąjį ketvirtį. Pasak jų naujų analitikų skaičiavimų, nešiojamųjų kompiuterių bus parduota net 20% mažiau.
(0) 2013-01-26 0
Šiuo metu kanadiečiai RIM, kurie puikiai žinomi dėl savo „BlackBerry“ šeimos įrenginių, yra gana rizikingoje situacijoje. Vis mažiau žmonių naudoja „BlackBerry“ įrenginius, o „Lenovo“ vyriausiasis finansų vadovas pareiškė, jog jo kompanija domisi galimybe įsigyti kompaniją RIM.