Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Lenovo (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(41) 2015-02-22 91
Kokie nešiojamų kompiuterių modeliai genda dažniausiai? Šis klausimas domina tuos kurie ruošiasi įsigyti naują nešiojamą kompiuterį arba planšetę. Kaip žinia negendančios technikos nėra, bet visiems norisi, kad kompiuteris tarnautų kuo ilgiau.
(50) 2016-09-24 69
Panašu, kad didžiosios kompanijos negali apsieiti be slaptų žaidimų. Kol kas istorija dar tik įsibėgėja, bet atrodo, kad „Microsoft“ susitaria su nešiojamų kompiuterių gamintojais, kad jie blokuotų „Linux“ operacinės sistemos instaliavimą.
(0) 2015-09-07 44
Kompanija „Lenovo“ Berlyne pristatė naujus „Yoga“ serijos planšetinius kompiuterius „Yoga Tab 3“ ir „Yoga Tab 3 Pro“.
(5) 2016-09-04 34
„Lenovo Yoga Book“ turi plokščią klaviatūrą, kuri atpažįsta daug paspaudimo laipsnių ir leidžia žymėtis ranka rašytas pastabas. Jau dabar galima drąsiai teigti, kad tai gali būti vienas revoliucingiausių „IFA 2016“ renginio metu pristatomų įrenginių.
(0) 2017-03-24 21
Bendrovė „Shanghai Zhaoxin Semiconductor“ praėjusių metų rudenį paskelbė apie planus tiekti savo sukurtus procesorius kompiuteriams, valdomiems „Windows“ operacinių sistemų. Dabar paaiškėjo, kad tai nebuvo tušti pažadai: gamintojo lustai netrukus iš tiesų pasirodys kompiuteriuose, kuriuos kurs „Lenovo“.
(2) 2014-01-21 18
Kinų kompanija „Lenovo“ ir toliau stiprina savo pozicijas nešiojamų kompiuterių rinkoje, kurioje vis labiau įsitvirtina planšetiniai kompiuteriai. Žinoma, planšečių pajėgumų rimtesniam darbui nepakanka, tad dažnas gamintojas bando „vienu šūviu nušauti du zuikius“ – sukurti tokį hibridinį nešiojamą kompiuterį, kuris būtų patogus bei efektyvus visais darbo režimais – ir nešiojamo kompiuterio, ir planšetės.
(0) 2015-02-20 16
Ne verslui skirtų „Lenovo“ kompiuterių naudotojai pastaruoju metu pastebėjo: dar gamykla kvepiančiuose, naujutėlaičiuose kompiuteriuose, vos juos įjungus, pradeda veikti kažkoks reklamas įkyriai kišantis elementas.
(2) 2017-01-02 16
Šiandien nemaža dalis nešiojamųjų kompiuterių gamintojų daugiausia dėmesio skiria jų lengvumui ir portabilumui. Tai, žinoma, geras sprendimas, tačiau jei jums nepernelyg rūpi koks plonas ir lengvas bus jūsų darbo įrankis, o svarbiau, ar jis išvers kasdienius smūgius ir kitus pavojus – „Lenovo“ turi jums pasiūlymą.
(1) 2015-10-04 15
„Google“ ir „Microsoft“ paskelbė apie taikaus susitarimo dėl daugelio patentų ieškinių, iškeltų per pastaruosius metus, pasirašymą . Pagal šią sutartį šalys atsisako kryžminio ieškinio dėl pažeistų intelektinės nuosavybės teisių ir išradimų neteisėto naudojimo.
(0) 2016-05-06 14
Nešiojami kompiuteriai vis dažniau tampa daugiafunkciniais įrenginiais. Gamintojai neriasi iš kailio tam, kad patenkintų naudotojų poreikius ir išleidžia vis įdomesnius konstruktyviniu požiūriu įrenginius.
(0) 2018-03-26 14
Jeigu bent kartą teko naudotis kokybišku planšetiniu kompiuteriu, tai greičiausiai tikrai sutiksite, kad šis elektroninis prietaisas gali puikiai pakeisti standartinį nešiojamą kompiuterį. Problema šiuo atveju yra tik ta, kad naujų planšetinių kompiuterių gamybos pastaruoju metu imasi tik Kinijos gamintojai. Būtent dėl šios priežasties naujausios kartos planšetinius kompiuterius šiuo metu geriausiai pirkti tiesiai iš Kinijos elektroninių parduotuvių.
(3) 2018-04-07 13
Nuobodi naujiena apie „geležį“ iš tiesų daug byloja apie technologijų ateitį
(2) 2015-02-16 11
Nepaisant dviprasmiškų nuomonių, vienas populiariausių žaidimams skirtų nešiojamų kompiuterių, Lenovo Y50, netrukus modernizuojant ir tobulinant pagrindinius jo elementus, bus atnaujintas.
(2) 2017-06-28 9
Sprendžiant iš daugybės įvairių gamintojų reklamų atrodo, kad sekančiu mobiliųjų įrenginių evoliucijos etapu taps lankstūs ir sulenkiami prietaisai. Mūsų laukia perpus sulenkiamos planšetės, išmanieji telefonai, kurie gali būti dėvimi ant rankos kaip apyrankės, ir daugiau neįprastų formą. Skirtingos bendrovės jau ne kartą parodė ir patentavo sulenkiamus įrenginius. Pavyzdžiui, beveik prieš metus, „Lenovo“ parodė sulankstomos planšetės prototipą ir aplink riešą apsukamą išmanųjį telefoną.
(1) 2016-01-05 8
Parodos „CES 2016“ išvakarėse „Lenovo“ pristatė X1 liniją, kurią sudaro įvairūs prietaisai: monitorius „ThinkVision X1“, monoblokas „ThinkCentre x1“, atnaujintas ultrabookas „ThinkPad X1 Carbon“, transformeris „ThinkPad X1 Yoga“ ir planšetė „ThinkPad X1 Tablet“. Pastaroji yra įdomiausia.