Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Lenovo (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(41) 2015-02-22 87
Kokie nešiojamų kompiuterių modeliai genda dažniausiai? Šis klausimas domina tuos kurie ruošiasi įsigyti naują nešiojamą kompiuterį arba planšetę. Kaip žinia negendančios technikos nėra, bet visiems norisi, kad kompiuteris tarnautų kuo ilgiau.
(10) 2015-05-22 7
Turbūt jau matėte geriausių nešiojamų kompiuterių reitingą, sudarytą pagal visiems puikiai žinomų kompiuterinės technikos parduotuvių 1a.lt, skytech.lt, kompiuteriai.lt ir dellshop.lt rekomendacijas.
(6) 2017-03-27 -54
Kompiuterių gamintojai atvirai sako, kad greitai sulauksime kompiuterių kainų kilimo. Tai nuolat kylančių komponentų kainų pasekmė, tokių kaip: ekranų panelės, DRAM atmintis, SSD, ličio jonų baterijos ir kt.
(0) 2015-09-07 44
Kompanija „Lenovo“ Berlyne pristatė naujus „Yoga“ serijos planšetinius kompiuterius „Yoga Tab 3“ ir „Yoga Tab 3 Pro“.
(2) 2014-01-21 18
Kinų kompanija „Lenovo“ ir toliau stiprina savo pozicijas nešiojamų kompiuterių rinkoje, kurioje vis labiau įsitvirtina planšetiniai kompiuteriai. Žinoma, planšečių pajėgumų rimtesniam darbui nepakanka, tad dažnas gamintojas bando „vienu šūviu nušauti du zuikius“ – sukurti tokį hibridinį nešiojamą kompiuterį, kuris būtų patogus bei efektyvus visais darbo režimais – ir nešiojamo kompiuterio, ir planšetės.
(25) 2014-03-30 0
Aukščiausios klasės nešiojamų kompiuterių gamintojai nuolatos kelia sau tikslą pirmauti technologinių inovacijų prasme ir tuo pačiu pasiekti, kad didėjantis našiojamųjų kompiuterių produktyvumas netrukdytų korpuso matmenų ir kompiuterio masės mažinimui.
(2) 2014-09-09 5
„Lenovo Flex“ įrenginių serija nėra nauja ir yra gerai žinoma hibridinius sprendimus mėgstančių klientų segmente, todėl bendrovė be didesnių anonsų tiesiog laikas nuo laiko šią seriją papildo naujais įdomiais įrenginiais. Bene naujausias šios du viename (angl. 2-in-1) serijos hibridinis nešiojamas kompiuteris – „Lenovo IdeaPad Flex 10“, kuris komplektuojamas su daugialietiminiu (angl. multitouch) 10,1 colių ekranu bei „Intel Bay Trail“ platformos procesoriumi.
(0) 2016-12-04 1
Bene geriausiai visame pasaulyje žinomas Kinijos kompiuterinės technikos gamintojas, be jokios abejonės, yra „Lenovo“. Nors pastaroji bendrovė Europoje daugumai asocijuojasi su prabanga ir verslu, Kinijoje „Lenovo“ taip pat užsiima biudžetinės klasės nešiojamų kompiuterių gamyba. Vis dėlto šį segmentą Europoje yra okupavę kiti gamintojai, todėl biudžetinės klasės „Lenovo“ nešiojamų kompiuterių dažniausiai tenka dairytis vietinėse Azijos rinkose.
(5) 2016-09-04 35
„Lenovo Yoga Book“ turi plokščią klaviatūrą, kuri atpažįsta daug paspaudimo laipsnių ir leidžia žymėtis ranka rašytas pastabas. Jau dabar galima drąsiai teigti, kad tai gali būti vienas revoliucingiausių „IFA 2016“ renginio metu pristatomų įrenginių.
(19) 2015-03-06 -40
Kaip žinia negendančios technikos nėra, bet visiems norisi, kad kompiuteris tarnautų kuo ilgiau. Tad verta pasigilinti, kokie nešiojamų kompiuterių modeliai su problemomis susiduria dažniausiai?
(50) 2016-09-24 69
Panašu, kad didžiosios kompanijos negali apsieiti be slaptų žaidimų. Kol kas istorija dar tik įsibėgėja, bet atrodo, kad „Microsoft“ susitaria su nešiojamų kompiuterių gamintojais, kad jie blokuotų „Linux“ operacinės sistemos instaliavimą.
(4) 2013-10-01 0
Įvairių gamintojų siūlomų ultrabookų asortimentas nuolat plečiasi, o tarpu jų pasirodo vis daugiau įdomių modelių. Vienu tokių, puslapio The Verge teigimu, turėtų tapti kinų kompanijos Lenovo koncepcinis nešiojamas kompiuteris ThinkPad 9 Slim. Pastarojo korpuso storis sudaro vos 9,7 mm, o tai yra beveik dvigubai mažiau, nei Apple nešiojamo kompiuterio MacBook Air.
(0) 2017-03-24 21
Bendrovė „Shanghai Zhaoxin Semiconductor“ praėjusių metų rudenį paskelbė apie planus tiekti savo sukurtus procesorius kompiuteriams, valdomiems „Windows“ operacinių sistemų. Dabar paaiškėjo, kad tai nebuvo tušti pažadai: gamintojo lustai netrukus iš tiesų pasirodys kompiuteriuose, kuriuos kurs „Lenovo“.
(2) 2014-04-20 2
Nešiojamų kompiuterių rinka po truputį traukiasi dėl nebrangių planšetinių kompiuterių spaudimo. Situacija nepatenkinta kompanija Lenovo ėmė daryti išvadas – ji žemiausiam kainų segmentui skirtą nešiojamą kompiuterį IdeaPad G50, praneša puslapis Notebook Italia.
(0) 2014-06-25 6
Bendrovė „Toshiba“ birželio mėnesį pristatė tris naujos kartos hibridinius nešiojamus kompiuterius. Kompanijos pozicija pakankamai aiški – siekis užtikrinti įrenginių universalumą, kadangi visi nauji kompiuteriai gali būti naudojami ir kaip įprastiniai nešiojami kompiuteriai, ir kaip planšetiniai kompiuteriai.