Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Micron (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2018-07-12 -1
Kinijoje vargsta ne tik „Micron“, kurie dabar yra įvelti į teisminį procesą dėl patentų. Dar viena problema, kad kompanijai norima uždrausti prekiauti savo produkcija Kinijoje. Atrodo, kad iš pačių „Micron“ buvo vagiama intelektinė nuosavybė, bet teisme buvo sugebėta įrodyti priešingai. Dabar „Micron“ bando viską apeliuoti.
(2) 2018-07-10 -7
Teismo procesas, prasidėjęs dar šių metų sausį, baigėsi, o jo verdiktas labai nepalankus „Micron“.
(0) 2017-02-10 14
Tik pernai debiutavo GDDR5X atmintis, kurią naudoja „GeForce GTX 1080“ vaizdo plokštės, o „Micron“ jau kalba apie dar pažangesnę GDDR6 atmintį. Pastaroji bus dar spartesnė. Nors GDDR standartą jau laidojo atsiradus HBM atminčiai, bet panašu, kad tokia atmintis dar gyvuos ne vienus metus.
(0) 2014-06-29 39
Nors apie perspektyvią atmintį Hybrid Memory Cube anksčiau buvo kalbėta gana daug, tačiau buvo pasigendama konkretesnių jos pasirodymo rinkoje terminų. Šią spragą nusprendė panaikinti kompanija Micron.
(0) 2014-02-03 0
Kompanija Micron ne kartą bandė parodyti, kad nori būti kažkuo daugiau, nei vien tik DRAM ir NAND Flash atminties gamintojas. Ji jau pasižymėjo, pristatydama didelės spartos atmintį HMC (Hybrid Memory Cube) bei procesorius automatus (AP, Automata Processor).
(1) 2013-07-24 0
II ketvirčio veiklos rezultatams skirtoje konferencijoje kompanijos Micron atstovai pareiškė, jog automobilių rinką laiko labai perspektyvia, kadangi tai labai didelis potencialus NAND Flash atminties vartotojas.
(0) 2013-05-30 0
Kompanijos IM Flash Technologies, kuri yra atsakinga už flash atminties panaudojimą „Intel“ ir „Micron“ produktuose, vadovas Keyvan‘as Esfarjani prakalbo apie naudojamą flash atmintį. Šiuo metu jai gaminti naudojamas 20nm technologinis procesas, tačiau kas laukia ateityje?
(0) 2013-04-05 0
Organizacija Hybrid Memory Cube Consortium oficialiai publikavo „kubinės“ atminties specifikacijų pirmąją versiją. Pastarasis atminties formatas, priminsime, buvo pasiūlytas kompanijos Micron, o jos gamyba ketina užsiimti korporacija IBM.
(10) 2010-02-11 0
Intel Corporation ir Micron Technology Inc. panešė, kad pirmosios pasaulyje flash atminčių gamybai pradeda naudoti 25 nanometrų (nm) NAND technologiją, kuri leis toliau miniatiūrizuoti elektronikos prietaisus. (NAND - Not AND, vienas iš flash atminčių tipų, dar yra ir NOR – Not OR).
(8) 2008-11-28 0
Mikroschemų gamintojas "Micron" pademonstravo greičiausią kada nors pagamintą SSD kietąjį diską. Savo svetainėje kompanija pateikė vaizdo medžiagą, kurioje užfiksuotas naujojo gaminio testavimas. Nors video nėra pačios geriausios kokybės, "Micron" darbuotojas aiškiai pasako, jog disko duomenų skaitymo sparta yra 800MB/s ir potencialiai gali pasiekti apie 1GB/s.