Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Nulaužti elektronikos gaminiai (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-03-06 7
Izraelio bendrovė „Cellebrite“ sugebėjo apeiti „Apple“ iOS11 apsaugas ir dabar gali įsilaužti į beveik visus iOS produktus. Apie tai paskelbė leidinys „Forbes“, remiantis anoniminiais šaltiniais teisėsaugoje ir spec. tarnybose.
(7) 2017-10-06 51
Skaitmeniniai įsilaužimai, žinoma, nėra naujiena. Įvairios grupuotės taip stengiasi pasipelnyti. Kartais joms pavyksta išsisukti visai nepastebėtoms, tačiau centrinėje ir rytų Europoje dislokuoti JAV kariai susidūrė su netikėtais įsilaužimais, kuomet Rusijoje esantys hakeriai stengėsi paimti išmaniuosiuose telefonuose saugomą asmeninę informaciją. Telefonai tokiais atvejais elgiasi keistai, tačiau pasitaiko ir kur kas šiurpesnių įvykių.
(0) 2017-07-28 13
Saugumo ekspertai jau kurį laiką įspėja apie pavojų, kurį kelia prie interneto jungiami įrenginiai.
(1) 2017-05-17 3
Pasaulį sudrebinus didelio masto kibernetinei atakai, kompiuterių naudotojai susirūpino savo saugumu. Nuo viruso „WannaCry“ preliminariai nukentėjo daugiau nei 200 tūkst. kompiuterių, esančių 150 šalių, teigiama pranešime spaudai.
(0) 2017-05-03 26
Ne, jis nevagia pinigų iš bankų ir neperveda jų į neturtėlių sąskaitas. Bet jis, vykdydamas žalingą veiklą, vis dėlto užsiima visuomenei naudinga veikla – saugo nuo kitų programišių atakų.
(0) 2016-08-17 1
Jei tikėtume prognozėmis, sparčiai besivystantis daiktų internetas po dviejų metų pralenks mobiliųjų įrenginių rinką. Tokiomis aplinkybėmis daiktų apsauga tampa pagrindiniu aspektu kovojant su kibernetiniais nusikaltimais.
(0) 2016-08-04 13
Vienas iš „Bishop Fox“ kompanijos bendrasavininkių Franas Braunas sukūrė koncepcinį droną „Danger Drone“, kuris nuotoliniu būdu gali ieškoti įvairių prietaisų saugumo spragų. Idėja sukurti šį prietaisą Braunui kilo pažiūrėjus filmą „Top Gun“.
(0) 2016-07-18 7
Žaidėjai, norintys išmėginti „Pokemon GO“, turėtų būti atsargesni – net oficialioje „Android“ programėlių parduotuvėje „Google Play“ plinta netikros šio staiga išpopuliarėjusio žaidimo programėlės. Tarp jų buvo ir ekraną užrakinanti programėlė, ir dvi apgaulingai gąsdinančios programos (angl. scareware).
(5) 2016-05-19 16
Pastebėta, kad kai kurie bankomatai yra užkrėsti virusu „Skimer“, dėl kurio kibernetiniai nusikaltėliai gali vogti pinigus nenaudodami nešiojamųjų duomenis nuskaitančių įrenginių, vadinamųjų skimerių. Virusas leidžia sukčiams gauti visą informaciją apie bankomate naudojamas banko korteles, įskaitant sąskaitų numerius ir PIN kodus, bei išgryninti pinigus.
(0) 2015-12-16 23
Pildosi fantastų vizijos. Žmonės vis daugiau laiko praleidžia virtualiame pasaulyje. Informacinės ir komunikacijų technologijos naudojamos darbe, pramogaujant, atsiskaitant už paslaugas. Mus stebi vis daugiau kamerų, o duomenys apie mus kaupiami globalių korporacijų ir įvairių saugumo tarnybų serveriuose. Kaip teigia informacijos filosofas Luciano Floridi, patiriame jau ketvirtąją revoliucinę transformaciją.
(0) 2015-09-03 2
Visą vasarą „Kaspersky Lab“ stebi ženklų atakų skaičiaus augimą, kuomet sukčiai, pasitelkę kenkėjiškas programas, gauna neribotą užkrėsto įrenginio kontrolę ir pridaro nemažai bėdų jų savininkams.
(0) 2015-07-22 28
„Windows“ turi kritinę saugumo spragą, kuri leidžia programišiams atlikus nesudėtingą kibernetinę ataką įsilaužti į su „Microsoft“ operacine sistema veikiančių vartotojų kompiuterius, skelbia Independent.co.uk.
(5) 2014-11-24 11
Didžiosios Britanijos piliečių privatumą sauganti organizacija ketvirtadienį paragino Rusiją uždaryti interneto svetainę, per kurią galima nelegaliai prisijungti prie tūkstančių tiesioginių vaizdo kamerų transliacijų iš privačių namų ir verslo įstaigų visame pasaulyje, perspėdama, kad planuoja imtis „kontrolės veiksmų“.
(0) 2014-07-08 3
Šaltasis Karas nesibaigė dešimtajame dešimtmetyje. Jis tiesiog persikėlė į internetą.
(0) 2014-06-25 6
Kom­piu­te­rių įsi­lau­žė­liai daž­niau­siai spau­dos liau­psių ne­su­lau­kia. Ta­čiau da­bar ži­no­ma, kad ma­si­nį se­ki­mą pra­dė­ju­si JAV Na­cio­na­li­nio sau­gu­mo agen­tū­ra ir jos są­jun­gin­in­kės ga­li šią nuo­mo­nę pa­keis­ti. Ko­dėl? No­rė­da­mi apsi­sau­go­ti nuo šniukš­ti­nė­ji­mo, tu­ri­me su­pras­ti, kaip tai da­ro­ma, ir tik ne­dau­ge­lis, iš­sky­rus pa­čias žval­gy­bos tar­ny­bas, ga­li tai pa­da­ry­ti ge­riau už įsi­lau­žė­lius.