Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Pavogtos įrangos lokalizavimas (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2020-06-02 1
Technologijos sparčiai vystosi. Geras naujas kompiuteris per keletą metų tampa atgyvena. Jūs savo seną kompiuterį galbūt parduodate ar išmesti, o štai korporacijos ir valstybinės institucijos juos naikina. Kodėl? Ir kodėl specializuota programinė įranga tai gali pakeisti?
(0) 2020-04-30 -12
Šiais laikais vis daugiau dėmesio skiriama duomenų saugumui. Vis labiau suvokiama, kad neapsaugoti duomenys gali kainuoti labai daug laiko ir pinigų. Bet ar galite greitai pasakyti, ar jūsų kompiuteryje yra jautrios asmeninės informacijos? Kaip greitai galėtumėte ją ištrinti?
(10) 2015-03-27 36
<em>Išpirkos reikalaujantis programinis kodas (IRPK) yra kenkėjiškos programinės įrangos tipas, reketuojantis iš jų pinigus. Vienas iš liūdniausiai pagarsėjusių, CryptoLocker, paima jūsų
(14) 2011-08-19 0
Vyras, kurio nešiojamasis kompiuteris buvo pavogtas per neramumus Londone, nesunkiai susekė plėšiką. „Negalima apiplėšinėti profesionalaus programišiaus“, – vėliau sakė programavimo specialistas.
(8) 2010-08-24 0
Internete pasirodė žinia, jog telefonai "iPhone" patys siųs informaciją apie nelicenzijuotas programas ir autorinių teisių pažeidėją. Remiantis "Apple" informacija, jau dabar apie pusę šių aparatų Rusijoje yra "nulaužti". Rinkos ekspertai tikisi, kad artimiausioje ateityje masinio "iPhone" atjungimo nebus.
(4) 2010-02-23 16
Nedidelė JAV įmonė „GadgetTrak“, įkurta 2007 metais, suklestėjo, sukūrusi programinę įrangą, kuri padeda surasti pavogtus mobiliuosius elektronikos prietaisus – nešiojamus kompiuterius, išmaniuosius telefonus, išorinius kietuosius discus ar usb atmintis.
(6) 2009-05-28 0
Kompanija „Hewlett-Packard“ (HP) pristatė naują nešiojamųjų kompiuterių apsaugos paslaugą „HP Notebook Tracking and Recovery Service“. Jos pagalba bus sprendžiama vis opesne tampanti informacijos ir asmeninių duomenų apsaugos problema, kylanti dėl kompiuterių vagysčių.
(2) 2008-11-28 0
Bendrovė „Fujitsu Siemens Computers“ pranešė nuo kitų metų pasiūlysianti realiai veikiančią kompleksinę nešiojamųjų kompiuterių apsaugos nuo vagysčių sistemą.