Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Philips (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2017-12-29 0
Labai platūs monitoriai, dar žinomi kaip „Ultra Wide“, vis dažniau sutinkami. Jų platus ekranas labai tinka žaidimams ar filmams žiūrėti, bet kasdieniniame naudojime su turinio nepritaikymu susidursime gan dažnai. Pavyzdžiui, naršant internete šonuose bus daug nepanaudotos vietos, o žiūrint „YouTube“ dauguma video bus rodomi su juodomis juostomis šonuose. Tiesa, tą padės išspręsti specialios vaizdą ištempiančios programėlės.
(0) 2017-10-06 -12
Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. Tačiau, kai kurie iš mūsų praleidžia daugiau laiko priešais ekranus, nei įprasta. Ar jūs – grafikos dizaineriai, programuotojai, finansų ekspertai, biurų darbuotojai, – nesvarbu, ko jums reikia, kad darbas būtų atliktas, tačiau keletas pagrindinių monitorių savybių jį žymiai palengvins. MMD bendrovė, pagal licenciją valdanti „Philips Monitors“ prekių ženklą, pataria, ko ieškoti, kad jūsų protas ir kūnas atsipalaiduotų.
(0) 2016-11-15 21
<i>Praėjusį šeštadienį aukcionų namai Phillips kartu su Bacs & Russo pardavinėjo kolekcinius rankinius laikrodžius. Daugiau nei trečdalį visų pajamų atnešė plieninis laikrodis 𝐏𝐚
(4) 2016-11-09 -6
Pirmaujanti technologijų kompanija ir prekės ženklo „Philips Monitors“ licencijos partnerė pristato naująjį monitorių, kuris sujungia „UltraClear“ 4K skiriamąją gebą su ypač plačia spalvų gamos „UltraColor“ ir pažangia stačiosios lygiuotės (VA - vertical aligment) technologija ypač aukštiems kontrastams kurti. Platus 31,5 colių 328P6VJEB ekranas naudotojams suteikia daug vietos paskleisti ir mėgautis ryškiu, detaliai atkurtu itin aukštos raiškos (Ultra HD) vaizdu. Su daugialypėmis jungtimis ir MHL (Mobile High-Definition Link) palaikymu, jis sukurtas lengvam sujungimui.
(3) 2016-10-13 -21
Neseniai internetą apskriejo nuotrauka, kurioje „Facebook“ įkūrėjo Marko Zuckerbergo kompiuterio kamera yra užklijuota lipnia juosta. Iš tiesų tokias bei panašias priemones asmens privatumui apsaugoti rekomenduoja ir FTB direktorius Jamesas Comey. Tačiau kompanija „Philips“ ragina lipnią juosta padėti į šoną, nes ji gali pasiūlyti geresnį sprendimą.