Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Razer (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2020-04-10 13
„Intel“ pristatė naujos kartos, nešiojamiems kompiuteriams skirtus procesorius, kurie pirmą kartą istorijoje peržengė 5 GHz taktinio dažnio ribą. 10-os kartos „Intel Core H“ procesorius iki šiol buvo galima sutikti tik stacionariuose kompiuteriuose ir tokie galingi procesoriai leidžia atlikti itin sudėtingas ir daug resursų reikalaujančias užduotis. Jais ypač džiaugėsi žaidimų mėgėjai ir įvairias kūrybiniais darbais užsiimantys specialistai. Dabar šie procesoriai atkeliavo ir į nešiojamus kompiuterius.
(18) 2018-01-13 2
„Razer“ išdidžiai pristato pirmąjį pasaulyje baterijos neturintį bevielį „Mamba HyperFlux“ graužiką ir „Firefly HyperFlux“ kilimėlį, kuris nepertraukiamai tiekia energiją „HyperFlux“ technologiją palaikančiai pelei.
(3) 2017-01-06 22
<em>Kompanija <em>Razer</em>, besispecializuojanti žaidimų įrangos gamyboje, pristatė nešiojamąjį žaidimų kompiuterį su trimis montitoriais. Kompiuteris buvo pristatytas tarptautinėje elekt
(25) 2016-09-11 -54
„Maingear“ kompanija, kuri užsiima stalinių ir nešiojamųjų kompiuterių pagal užsakymą kūrimu ir pardavimu, kartu su žaidimų periferinių įrenginių gamintoju „Razer“ išleido naują produktą pavadinimu „R1 Razer Edition“.
(0) 2015-05-28 -11
Kai tokie elementarūs aksesuarai, kaip pelės kilimėlis pasiekia savo gamybos ir išradingumo ribas, kūrėjai pradeda eksperimentuoti pridėdami įvairių smulkmenų. Štai, kad ir kilimėlis Razer FireFly, kurį gamintojas jau pavadino pirmuoju pasaulyje žaidimams skirtu pelės kilimėliu, galinčiu nustebinti savo apšvietimo galimybėmis.