Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos » IT » Saugumas
 
 

Saugumas (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2012-12-31 2
Portalas "Wired" neseniai publikavo gana daug dėmesio sulaukusį straipsnį, kuriame buvo įvardinta 15 pavojingiausių 2012 metų žmonių. Pastarajame sąraše galima išvysti akivaizdžiai kriminaliniam pasauliui priklausančius asmenis, taip pat įvairių šalių diktatorius. Tiesa, sąraše gal kiek neįprastai atrodo kompanijos "Kaspersky Lab" įkūrėjas Jevgenijus Kasperskis (Евгений Касперский). Kokios gi tokios nuomonės priežastys?
(4) 2012-12-31 7
Internetinio sukčiavimo auka nūdienos pasaulyje gal tapti bet kas. Su šia mintimi portalas Gizmodo.com pateikia patarimus, kaip pasirūpinti savo asmeninės informacijos internete saugumu.
(0) 2012-12-28 10
Tinklapis Mashable.com atskleidžia, kaip „Facebook“ reaguoja į jos vartotojų įvykdytus nusikaltimus ir kokią informaciją apie socialinio tinklo vartotoją gali gauti teisėsauga.
(0) 2012-12-20 3
Šiuolaikinės Kalėdų šventės neįmanoma įsivaizduoti be technologijų. Dauguma jau pamiršo, kaip atrodo popierinis atvirukas ir siunčia tik elektroninius. Būkite atidūs: tokiu metu sukčiai labai aktyviai siuntinėja elektroninius sveikinimo laiškus, kuriuose apstu grėsmingų „dovanų“, tokių kaip „Trojos arkliai“ ir kiti virusai.
(2) 2012-12-19 1
Maltoje įsikūrusi saugumo kompanija „ReVuln“ skelbia išmaniuosiuose televizoriuose „Samsung Smart TV“ radusi saugumo spragą, kuri leidžia programišiams perimti visą įrenginio valdymą: matyti ir girdėti, kas vyksta vartotojų namuose bei vogti televizoriuje saugomus vaizdo įrašus, nuotraukas ir kitą asmeninę informaciją.
(5) 2012-12-18 3
Programišius Chistopheris Chaney viešai gailėjosi, jog įsilaužė į keletą dešimčių elektroninio pašto dėžučių, kurios priklausė garsenybėms, tačiau tai nepaveikė JAV apygardos teisėjo Jameso Otero, kuris programišių nubaudė gana griežta bausme – net 10 metų kalėti.
(1) 2012-12-17 6
Apibendrindama 2012 metus, kompiuterinio saugumo kompanija „Kaspersky Lab“ pastebi, kad šįmet buvo sugriautas ne vienas mitas. „Apple“ kompiuterių „Mac“ vartotojams teko įsitikinti, kad jų įrenginiai nėra atsparūs virusams, o kadaise teorine grėsme laikyti virusai mobiliesiems telefonams tapo kasdienybe.
(0) 2012-12-13 2
Programinės įrangos gigantas „Microsoft“ stengiasi atnaujinti savo naršyklės „Internet Explorer“ įvaizdį pristatydamas naujas, žymiai pagerintas ir saugesnes jos versijas, tačiau portalas „Wired“ praneša, jog atrasta klaida, su kuria programišiai gali sekti pelės judesius.
(8) 2012-12-13 6
JAV Federalinis tyrimų biuras praneša išaiškinęs kriminalinę programišių gaują, kuri iš „Facebook“ narių galėjo pasisavinti per 850 mln. JAV dolerių.
(1) 2012-12-13 14
Iš maždaug 2 500 JAV dolerių kainuojančio prietaiso išsiųstas signalas galėtų sutrikdyti net iki 30 procentų pasaulinio GPS tinklo, rašo Space.com. Tokio išpuolio pasekmės būtų itin skausmingos – pradedant transporto sistemos sutrikdymu, baigiant karinėmis misijomis.
(0) 2012-12-13 15
Programišių grupuotė „Ghost Shell“ internete paviešino per 1,6 mln. įvairių vyriausybinių organizacijų ir jų rangovų darbuotojų prisijungimo duomenų.
(9) 2012-12-12 5
Kompanijos „Versafe“ specialistas Eran Kalige ir jo kolega Darrell Burkuy iš kompanijos „Check Point Software“ publikavo gana įdomų tyrimą, kuriame aprašyta schema, leidžianti kibernetiniams nusikaltėliams apeiti saugia laikytą dviejų pakopų elektroninės bankininkystės autorizacijos sistemą.
(5) 2012-12-12 10
Gana pamokanti istorija įvyko nedideliame Cottonwood Heights miestelyje, esančiame Jutos valstijoje (JAV). Vienas vyras (vardas ir pavardė dėl suprantamų priežasčių nėra atskleidžiami) nusprendė susipažinti su vieno iš pornografinių puslapių turiniu, o po kurio laiko nusprendė dar ir tiesiogiai pabendrauti su paslaptingąja dama per „Skype“.
(12) 2012-12-11 11
Užšifruotą vienu ar kitu algoritmu slaptažodį „nulaužti“ paprastu būdu yra praktiškai neįmanoma, tad lengviausias būdas yra bandyti jį atspėti. Tam, žinoma, greitai atlikti reikia ypač galingos sistemos. O sistema, kuri buvo naudojama entuziasto, turėjo net 25 „AMD Radeon“ vaizdo plokštes, kurios ir atliko spėliojimo darbus.
(8) 2012-12-07 5
Daugelį metų įvairios operacinės sistemos „Windows“ versijos buvo ypatingai „mylimos“ viso pasaulio hakerių, o taip pat užėmė lyderio pozicijas pagal sukurtų kenkėjiškų programų skaičių. Vis tik šuo metu situacija keičiasi, teigia kompanijos „Sophos“ specialistai.