Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Taikomosios programos (IT | Technologijos)

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
(0) 2017-11-14 12
„Google Street View“ – tai patogi ir populiari „Google“ paslauga, leidžianti kompiuterio ekrane pamatyti 360 laipsnių panoramas iš populiariausių pasaulio vietų.
(2) 2017-10-10 28
JAV technologijų milžinė „Google“ per savo naujienų pristatymą pristatė ne tik naują išmanųjį telefoną, kolonėlę ir kompiuterį, bet ir naujas „Pixel“ ausines, kurios gali versti pokalbį realiuoju laiku.
(0) 2017-08-12 9
„Google“ ir Masačusetso technologijų instituto (MIT) inžinieriai kuria dirbtinio intelekto algoritmus, kurie gebės retušuoti jūsų nuotraukas dar prieš jas nufotografuojant, rašoma technologijų portale „The Verge“.
(4) 2017-07-29 25
Nuo šiol naudodami „Google Street View“ galime pasidairyti po ankštus Tarptautinės kosminės stoties (TKS) koridorius ir bent šiek tiek suprasti, kur įprastas, bet ne paprastas dienas leidžia astronautai, rašoma „Washington Post“.
(0) 2017-07-10 2
Naujienų portalai dominuoja populiariausių interneto svetainių sąrašuose, užimdami vietą iš karto po socialinių tinklų. Apie svarbiausius mūsų šalies ir pasaulio įvykius sužinome iš interneto – informacija lengvai pasiekiama išmaniuoju telefonu, o specialios programėlės svarbiausius straipsnius iš visų portalų gali surinkti ir patogiai pateikti jums. Bet ar jos veikia efektyviai? Ar jomis patogu naudotis? Šiandien apžvelgsime „Feedpresso“ programėlės darbą.
(0) 2017-07-01 7
Kiekvienas valstybės vadovas nori atrodyti labai gerai bent jau oficialiose fotografijose. Tačiau Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong-unas, atrodo, ima persistengti, rašo news.com.au.
(6) 2017-06-05 28
Šis įspėjimas skirtas svetainių šeimininkams, kad jie įvertintų savo puslapiuose rodomas reklamas ir pašalintų itin erzinančias. Mat Chrome reklamos blokatorius blokuos ne visas reklamas internete. Jis blokuos tik reklamas puslapiuose, kuriuose bus pernelyg daug erzinančių ar trukdančių reklamų, tokių, kaip automatiškai pasileidžiantys vaizdo įrašai su garsu ar užimančios visą ekraną iššokančios reklamos.
(13) 2017-06-04 -7
Apple su savo mitiniu „Apple Car“ elgiasi išties keistai. Pasamdžiusi 1 000 žmonių darbui slaptoje, daugelio manymu, automobilio kūrimui skirtoje programoje Project Titan, kompanija praeitos vasaros gale šimtus jų atleido. Stebėtojai šią žinią interpretavo kaip vieną iš periodinių Apple eksperimentų: kompanija pažiūrėjo, ko reikėtų, norint sukurti automobilį ir nusprendė to nesiimti.

Tačiau Samas Sheadas iš Business Insider neseniai atrado slaptą Apple biurą Berlyne, kuris, šaltinių teigimu, didžia dalimi skirtas transportui. Čia dirbantys inžinieriai buvo pasamdyti iš automobilių kompanijų, o kai kurie dirba su žemėlapių projektais.

Tai kuria Apple automobilį ar ne?

(6) 2017-05-15 5
Visų antivirusinių programų funkcija labai paprasta ir aiški – apsaugoti kompiuterį nuo virusų ir kenkėjiškų programų. Deja, jų įvairovė tokia didelė, kad lengvai apsisuka galva, ką čia pabandžius ir ties kuo apsistojus.
(0) 2017-04-30 6
Jei pamenate, vos prieš porą savaičių rašėme apie programą ištrintiems ar kitokiu būdu prarastiems failams atkurti. Tada negailėjome gerų žodžių, tačiau šįkart redakcijoje gavome išbandyti dar vieną panašią programą. Ir vos susipažinus su jos veikimo ypatybėmis iškart apniko abejonės ar tik ne per anksti tąkart išnaudojome pagyrų atsargas.
(7) 2017-04-21 9
Įsivaizduokite, jog visą naktį dirbote prie dokumento, kurį turėjote pristatyti rytoj ryte, paskutinę minutę vargais negalais spėjote jį užbaigti, tačiau iš nuovargio ar streso susipynė pirštai, ir užuot dokumentą išsaugoję, netyčia jį ištrynėte, o atsarginės kopijos neturite.
(4) 2017-04-13 10
Vaikystėje beveik visi iš mūsų kažką keverzojome popieriaus lape. Metams bėgant kai kurie piešimą visiškai nustūmė į šalį ir tik maža dalis jaunųjų menininkų toliau susiejo savo ateitį su piešimu. Tikriausiai daugelis pripažins, kad nustojo piešti vien tik dėl to, jog neturėjo tam talento.
(0) 2017-04-12 17
Išaiškinta nauja „nulinės dienos“ spragą išnaudojanti kibernetinė ataka, kuri net ir visus naujausius saugumo atnaujinimus turinčiuose kompiuteriuose įdiegia piktybinės programinės įrangos rinkinį. Kol kas „Microsoft“ neužtaisyta kritinė saugumo skylė žioji absoliučiai visose „Microsoft Word“ versijose, rašo „Ars Technica“.
(3) 2017-03-18 -4
2017-ieji metai žada nustebinti ne viena inovacija finansinių technologijų („fintech“) srityje. Tačiau į ką ypač vertėtų atkreipti dėmesį?
(0) 2017-03-07 35
JAV Nacionalinė aeronautikos ir kosmoso administracija (NASA) pateikė išsamų katalogą programinės įrangos, kuri buvo sukurta siekiant įgyvendinti įvairius projektus.

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai