Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Tinklų ir WEB serverių administravimas (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2021-01-20 24
Kinijos mokslininkai pristatė pirmąjį pasaulyje integruotą kvantinės komunikacijos tinklą. Antžeminė dalis pagaminta iš 700 optinių skaidulų, besidriekiančių 2000 kilometrų tarp Pekino ir Šanchajaus. Kartu su Kinijos „Quantum Satellite“ visas tinklas apima 4600 kilometrus.
(5) 2017-03-29 -6
Daugybei žmonių atrodo, kad jie vargiai galėtų ištverti bent kelias valandas be interneto. Tačiau kas iš tiesų nutiktų, jei internetas nustotų veikti – viename mieste, šalyje ar net visame pasaulyje? Atsakymas į šį klausimą jus nustebins, rašo BBC žurnalistė Rachel Nuwer.
(0) 2016-07-06 16
<i>Tarptautinė kosmoso stotis (TKS) tapo pirmąja Saulės sistemos interneto tinklo dalimi. Naudodamos Vėlavimui/trikdžiams pakančia tinklo ryšio technologiją (Delay/Disruption Tolerant Networki
(0) 2014-11-14 55
Sudraskyti didžiausią pasaulyje internetinį narkotikų prekybos tinklą užsimoję JAV slaptieji agentai jo šerdį – serverius – aptiko Lietuvoje.
(0) 2014-07-31 8
Skaičiuojama, kad maždaug 500 interneto svetainių visame pasaulyje buvo parduota už milijoną dolerių arba brangiau. Kaip ir galima tikėtis, su sekso ir lošimų industrija susijusios interneto svetainės tikrai nėra paskutinėje vietoje.
(3) 2014-07-25 3
Liepos 25-ąją, kaip ir kasmet paskutinį liepos penktadienį, visame pasaulyje minima tarptautinė sistemų administratorių diena (angl. - sysadminday). Šios profesinės šventės proga visi IT specialistai kviečiami paplekšnoti savo kolegoms sistemų administratoriams per petį, o įmonių darbuotojams ir kitiems klientams siūlome sužinoti daugiau apie žmones, kurių balsą dažniausiai girdime tik telefono ragelyje, o sprendžia su IT susijusias situacijas – čia ir dabar, kada besikreipsi. Apie sistemų administratorių darbą – nuo anekdotinių situacijų iki kantrybės pamokų – papasakoti sutiko bendrovės „Blue Bridge Bond“ direktorius Artūras Šriupša.
(1) 2014-03-08 0
Dabartinio interneto infrastruktūros skeletą sudaro žemynus ir valstybes jungiantys povandeniniai šviesolaidžių kabeliai: itin didelės pralaidos magistralinės ryšio linijos, sujungiančios į globalinį tinklą pačiuose tolimiausiuose Žemės kampeliuose veikiančius kompiuterių tinklus.
(1) 2013-10-09 1
Sekti viską ir visuomet yra labai sudėtinga: kartais ne tik žmogus, tačiau ir mašina neatlaiko. Autoritetingas verslo leidinys The Wall Street Journal rašo, kad JAV Nacionalinės saugumo agentūros (NSA) duomenų centras, kuris apdorojo PRISM atsiunčiamą informaciją, per paskutinius trylika mėnesių buvo išsijungęs dešimt kartų.
(2) 2013-09-16 2
Karaliumi tarp paieškos sistemų jau daugiau nei dešimtmetį yra Google. Kompanijos comScore duomenimis, per 2012 metų paskutinius du mėnesius amerikiečių paieškos gigantas apdorojo apie 114,7 mlrd. užklausų – tai atitinka 65,2% pasaulinės paieškos sistemų rinkos.
(1) 2011-10-09 0
Klaipėdos savivaldybė kartu su Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) siekia sukurti elektroninę požeminės infrastruktūros informavimo sistemą.

RRT direktorius Feliksas Dobrovolskis pabrėžė, jog Lietuva pirmauja Europoje pagal optinius tinklus, tačiau būtina imtis priemonių, kad ši pozicija būtų išlaikoma.
(13) 2011-02-07 1
Praėjusį ketvirtadienį Majamyje (JAV) vykusios oficialios ceremonijos metu buvo išdalinti paskutiniai penki IPv4 adresų paketai. Tai sukėlė daug susirūpinimo: internetas (toks kokį jį pažįstame) pritrūko adresų! Tačiau toks nerimas iš esmės nėra pagrįstas - tiesiog ketvirtosios kartos adresų sistema bus aktyviau keičiama naująja IPv6 protokolo versija.
(1) 2008-09-04 -1
Interneto vartai, kitaip – portalai, viena populiariausių tinklalapio rūšių lietuviškajame žiniatinklyje. Plati ir įvairiaspalvė portalų pasiūla gerokai lenkia esamą paklausą ir skatina portalus nuolatos varžytis tarpusavyje dėl populiarumo ir didesnio lankytojų skaičiaus. Kaip nepaskęsti portalų jūroje ir pasiekti tikslinį portalo lankytoją, patariama susimąstyti dar prieš projektuojant sprendimą.
(2) 2007-07-11 13
Dokumente supažindinama su pagrindinėmis kompiuterinių tinklų sąvokomis. Pateikiami sąvokų apibrėžimai ir trumpi paaiškinimai.
(0) 2007-07-11 0
Šiuolaikinio WEB puslapio, o ypač portalo, neįsivaizduojama be reklaminių banerių. Tai ne tik būdas pritraukti papildomus lankytojus ar uždarbiauti iš reklamos, tačiau ir galimybė pagyvinti puslapio dizainą. Originalūs ir skoningi baneriai padeda sukurti jaukumą. Tačiau skirtingų tipų banerius (flash, gif, jpg ir t.t.) reikia mokėti įterpti į html kodą, kad jei veiktų taip kaip tikimasi. Tai ypač aktualu flash tipo baneriams, kuriems negalioja tradicinis html kodo suvoki...
(0) 2007-07-11 0
Dokumente išsamiai aprašytas Zope realizacijų (instance) sukūrimas Linux operacinėje sistemoje. Pateiktos pagrindinės naudojamos komandos, pagal nutylėjimą priskirti adresai ir pradinių web serverio parametrų keitimo galimybės.