Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Tinklų ir WEB serverių administravimas (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-11-14 55
Sudraskyti didžiausią pasaulyje internetinį narkotikų prekybos tinklą užsimoję JAV slaptieji agentai jo šerdį – serverius – aptiko Lietuvoje.
(0) 2016-07-06 16
<i>Tarptautinė kosmoso stotis (TKS) tapo pirmąja Saulės sistemos interneto tinklo dalimi. Naudodamos Vėlavimui/trikdžiams pakančia tinklo ryšio technologiją (Delay/Disruption Tolerant Networki
(2) 2007-07-11 13
Dokumente supažindinama su pagrindinėmis kompiuterinių tinklų sąvokomis. Pateikiami sąvokų apibrėžimai ir trumpi paaiškinimai.
(0) 2014-07-31 8
Skaičiuojama, kad maždaug 500 interneto svetainių visame pasaulyje buvo parduota už milijoną dolerių arba brangiau. Kaip ir galima tikėtis, su sekso ir lošimų industrija susijusios interneto svetainės tikrai nėra paskutinėje vietoje.
(3) 2014-07-25 3
Liepos 25-ąją, kaip ir kasmet paskutinį liepos penktadienį, visame pasaulyje minima tarptautinė sistemų administratorių diena (angl. - sysadminday). Šios profesinės šventės proga visi IT specialistai kviečiami paplekšnoti savo kolegoms sistemų administratoriams per petį, o įmonių darbuotojams ir kitiems klientams siūlome sužinoti daugiau apie žmones, kurių balsą dažniausiai girdime tik telefono ragelyje, o sprendžia su IT susijusias situacijas – čia ir dabar, kada besikreipsi. Apie sistemų administratorių darbą – nuo anekdotinių situacijų iki kantrybės pamokų – papasakoti sutiko bendrovės „Blue Bridge Bond“ direktorius Artūras Šriupša.
(2) 2013-09-16 2
Karaliumi tarp paieškos sistemų jau daugiau nei dešimtmetį yra Google. Kompanijos comScore duomenimis, per 2012 metų paskutinius du mėnesius amerikiečių paieškos gigantas apdorojo apie 114,7 mlrd. užklausų – tai atitinka 65,2% pasaulinės paieškos sistemų rinkos.
(1) 2013-10-09 1
Sekti viską ir visuomet yra labai sudėtinga: kartais ne tik žmogus, tačiau ir mašina neatlaiko. Autoritetingas verslo leidinys The Wall Street Journal rašo, kad JAV Nacionalinės saugumo agentūros (NSA) duomenų centras, kuris apdorojo PRISM atsiunčiamą informaciją, per paskutinius trylika mėnesių buvo išsijungęs dešimt kartų.
(13) 2011-02-07 1
Praėjusį ketvirtadienį Majamyje (JAV) vykusios oficialios ceremonijos metu buvo išdalinti paskutiniai penki IPv4 adresų paketai. Tai sukėlė daug susirūpinimo: internetas (toks kokį jį pažįstame) pritrūko adresų! Tačiau toks nerimas iš esmės nėra pagrįstas - tiesiog ketvirtosios kartos adresų sistema bus aktyviau keičiama naująja IPv6 protokolo versija.
(1) 2014-03-08 0
Dabartinio interneto infrastruktūros skeletą sudaro žemynus ir valstybes jungiantys povandeniniai šviesolaidžių kabeliai: itin didelės pralaidos magistralinės ryšio linijos, sujungiančios į globalinį tinklą pačiuose tolimiausiuose Žemės kampeliuose veikiančius kompiuterių tinklus.
(0) 2007-07-11 0
Šiame dokumente trumpai aprašoma, kaip tinkamai išversti Plone pagrindu sukurtus naujus produktus bei pakoreguoti jau egzistuojančius vertimus. Dokumentą rekomenduojama perskaityti prieš pradedant versti Plone tiek į lietuvių, tiek į kitas kalbas.
(0) 2007-07-11 0
Prižiūrint web svetaines, ypač stambius portalus, susiduriama su problema persiųsti didelius kiekius informacijos – tai galima atlikti ir per tipines html sąsajas, tačiau tokios operacijos užima pernelyg daug laiko. Todėl tokiem uždaviniam spręsti pritaikomi specialūs duomenų perdavimo kanalai, tokie kaip FTP arba WebDAV. Šiame dokumente supažindinama su jų įdiegimu ir panaudojimu Zope-Plone WEB serveryje, suderintame su Apache serveriu.
(4) 2007-07-11 0
Straipsnyje trumpai aprašomi pagrindiniai Zope privalumai lyginant su PHP, pateikiamos elementarios situacijos, kurioms esant Zope yra pranašesnė prieš standartinius PHP sprendimus.
(0) 2007-07-11 0
Dokumente aprašoma, kaip sukurti Plone portalų atsargines kopijas (angl. backup). Pateikiami du būdai - naudojant specialų Zope įrankį repozo.py, bei naudojant Linux sistemos skriptus.
(1) 2011-10-09 0
Klaipėdos savivaldybė kartu su Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) siekia sukurti elektroninę požeminės infrastruktūros informavimo sistemą.

RRT direktorius Feliksas Dobrovolskis pabrėžė, jog Lietuva pirmauja Europoje pagal optinius tinklus, tačiau būtina imtis priemonių, kad ši pozicija būtų išlaikoma.
(0) 2007-07-11 0
Dokumente išsamiai aprašytas Zope realizacijų (instance) sukūrimas Linux operacinėje sistemoje. Pateiktos pagrindinės naudojamos komandos, pagal nutylėjimą priskirti adresai ir pradinių web serverio parametrų keitimo galimybės.