Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Vaikų apsauga (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-03-03 4
Pranešus apie ypatingai šlykštų „Nintendo“ žaidimų kortelių skonį, nutiko tai, ko ir buvo galima tikėtis – žmonės puolė jas ragauti. Ir visa tai filmuoti. O vaizdo įrašus kelti į internetą.
(0) 2015-02-20 8
Vieni gali stebėtis: „Ko jai ten lįsti, kai tokia konkurencija?“ Kiti – piktintis: „Pilna ten jau jos išauklėtų blondinių, dar maža?“ Treti degti piktdžiuga: „Pažiūrėsime, kaip dabar tos netikros barbės internete užgiedos.“ Tačiau prisiminus, kad korporacija „Mattel“ gamina ne seksualumui besimeldžiančias tuštutes, o tik žaislą, vardu Barbė, visai įdomu išgirsti, kad atnaujinta lėlės versija gali jungtis prie interneto, supranta žodžius ir pati kalba.
(35) 2015-01-23 -5
„Tai buvo jautrus, ramus, mandagus ir mielas vaikinas.“ Gabų 17-metį jo pažįstami apibūdina tik teigiamai. Tačiau jaunuolio nebėra. Puikiais pažymiais mokęsis, tačiau bendravimo sunkumų turėjęs jaunuolis savo elektroninio pašto dėžutėje rado policijos reikalavimą susimokėti baudą – esą jis lankėsi nederamo turinio svetainėse, todėl pagal administracinio kodekso normas turės susimokėti baudą. To pakako, kad jautrus jaunas žmogus pasitrauktų iš gyvenimo. Paaiškėjo, kad jokio laiško policija jaunuoliui nesiuntė – tai buvo interneto niekšų šantažas.
(0) 2014-12-24 -5
Vis daugiau vaikų ir paauglių per Kalėdų ir Naujųjų metų šventes svajoja apie vieną ar kitą įrenginį. Tačiau tėvai atžalai pirkdami išmanųjį telefoną, planšetę ar nešiojamąjį kompiuterį privalo atminti, kad nekontroliuojami vaikai su įvairiais įrenginiais rankose ateityje gali sukelti nemažai problemų. „Kaspersky Lab“ ekspertai dalijasi patarimais, kaip „iPad“ paversti ne tik geidžiama, bet ir saugia dovana vaikams.
(0) 2013-03-26 -2
Kiek eiliniam kompiuterio bei interneto vartotojui berūpi saugumas internete? Kokios grėsmės turėtų drebinti jo rankas ir kodėl prie ekrano klaviatūras tarškinantieji yra ramūs? Apie galimas grėsmes internete ir jų santykius su žmonėmis kalbiname valstybinės Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) Interneto priežiūros skyriaus vedėją Vilių Nakutį.
(6) 2012-11-26 21
Suomijos antipiratinė organizacija CIAPC atsidūrė kontroversiškoje padėtyje. Nepavykus išsireikalauti užmokesčio iš įtariamo interneto pirato, pas jį buvo nusiųsti policininkai, kurie atliko reidą ir išsiaiškino, jog nelegaliai muziką siuntėsi vyro 9-metė dukra. Pareigūnai konfiskavo nusikaltimo įrankį – mergaitės kompiuterį su Mikės Pūkuotuko atvaizdu.
(2) 2012-11-06 2
Kiekvieną dieną patogiai ir šiltai įsitaisę prie kompiuterio jaučiamės visiškai saugūs. Tačiau tai yra iliuzija! Internetas pilnas įvairiausio plauko nusikaltėlių ir kitų pavojų, apie kuriuos mažai ką žinome.
(0) 2012-07-13 0
Belgijos vietos valdžios pareigūnas, kurio pavardę įtariamų pedofilų sąraše paskelbė interneto programišių grupė „Anonymous“, trečiadienį laikinai pasitraukė iš flamandų kraštutinių dešiniųjų politinės grupės „Vlaams Belang“.
(23) 2012-07-13 -1
Programišių kolektyvas „Anonymous“ paskelbė šimtus elektroninio pašto adresų ir IP adresų, kurių savininkai pastebėti naudojantis pedofilų tinklalapiais, pranešė trečiadienį Belgijos žiniasklaidos priemonės. Tuo tarpu patys programišiai pasiryžę šią iniciatyvą tęsti ir naikinti bet kokias minėtųjų tinklalapių apraiškas.
(4) 2012-07-10 0
Vos trylikos metų sulaukęs mokinys iš Akiruno miesto (Tokijo prefektūra) penktadienį buvo areštuotas vietos teisėsaugos pareigūnų. Paaugliui buvo pareikšti kaltinimai dėl viruso kūrimo, kuriuo buvo siekiama daryti neigiamą poveikį kompiuterių sistemoms.
(1) 2012-06-28 0
Kompanija „McAfee“ publikavo apklausos, kurios metu buvo bandoma sužinoti 13–17 metų amerikiečių paauglių pomėgius, įpročius ir naršymo internete stilių, rezultatus. Tyrimas rodo, jog daugiau nei 70 % paauglių vienokiu ar kitokiu būdu bando išvengti tėvų kontrolės, kai kalbama apie naršymą internete.
(13) 2012-05-13 0
D. Britanijos ministras pirmininkas D. Kameronas ketina konsultuotis su didžiausiais šalies interneto paslaugų tiekėjais. Šios šalies Vyriausybė ketina sukurti schemą, kuri sugebėtų blokuoti tik suaugusiems skirtus interneto puslapius. Šiuo atveju kalbama apie pornografinį turinį.
(9) 2012-04-20 0
Kompanija „Kaspersky Lab“ sudarė „karščiausių“ internete draudžiamų temų reitingą, kuriame matyti, nuo ko tėvai saugo savo vaikus, naršančius po įvairias svetaines. Tyrimo rezultatai rodo, jog vaikų domėjimasis draudžiamomis temomis nemažėja.
(5) 2012-04-13 0
„Facebook“ taisyklės numato, jog vartotojams iki 13 metų nėra ką veikti šiame socialiniame tinkle. Tačiau daugelis vaikų ir paauglių apeina šiuos reikalavimus patys arba su netoliaregių tėvelių pagalba, ir registruodamiesi pateikia neteisingus duomenis apie gimimo datą.
(1) 2012-04-10 0
JAV valdžia pradėjo kovą su pedofilais ir kitais seksualiniais nusikaltėliais, kurie registruojasi internetinėse žaidimų svetainėse. Kovos su seksualiniais nusikaltėliais žaidimų tinkluose operacijai suteiktas pavadinimas „Game Over“, teigiama oficialiame JAV generalinio prokuroro Erico Schneidermano pareiškime.