Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Valve (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-06-20 1
„Xbox One“ žaidimų kompiuterio kūrėjas „Microsoft“ netikėtai pakeitė naudotų žaidimų nuostatas, tad viskas grįžo į savo vėžias. Vis dėlto žaidimų nepardavinėjantys ar tiesiog laukti nenorintys ir toliau įsigys skaitmenines kopijas, kas ypač daroma AK platformoje.
(6) 2013-03-22 0
Kompanija „Valve“ visaip bando „įtraukti“ asmeninių kompiuterių žaidėjus. Dabar pranešama, jog kompanija į savo žaidimų parduotuvę integravo naują „Early Access“ segmentą, kuris leis žaidėjams išbandyti žaidimus prieš jų išleidimą, jei tuo susidomės, žinoma, jų kūrėjai.
(14) 2013-02-16 1
„Valve“ niekur neskubėjo ir daugelis žaidėjų žinojo, kad didžiausia skaitmeninė kompiuterinių žaidimų parduotuvė „Steam“ artėja prie oficialaus pasirodymo „Linux“ operacinėms sistemoms. Visi jo laukė ir sulaukė, nes praėjusį ketvirtadienį, vakare Lietuvos laiku, „Steam“ atidarė duris.
(11) 2013-02-05 0
Kompanija „Valve“, kuriai priklauso didžiausia pasaulyje internetinė asmeniniams kompiuteriams skirtų žaidimų parduotuvė, stengsis savo „Steam“ parduotuvę ir jos paslaugą „Big Picture“ perkelti į žaidėjų svetaines, tačiau mato grėsmę iš kompanijos „Apple“ pusės.
(5) 2013-01-13 0
Šios savaitės viduryje kompanijai „Xi3“ priminus apie savo greipfruto dydžio kompiuterį ir užsiminus, kad jame galėtų veikti „Valve Steam“ su savo funkcija „Big Picture“, Gabe Newellui, „Valve“ vadovui, nelieko nieko kito, kaip tik pranešti, jog sulauksime „Steam Box“.