Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Virtualūs balso asistentai (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2018-12-07 -3
Prieš kelerius metus daugelis „išmaniųjų“ televizorių gamintojų bandė eksperimentuoti su unikalia ir perspektyvia technologine koncepcija – prietaiso valdymu balsu. Tais laikais pagrindine nuostata buvo televizorių korpusuose montuoti atvirą mikrofoną, „girdintį“ savininko balsą ir pagal jo nurodymus atliekantį aparato valdymo funkcijas. Deja, „atviro mikrofono“ koncepcija nepasiteisino, ir šiuo metu pasaulio inžinerinė mintis yra sutelkta ties mikrofonu nuotolinio valdymo pultelyje, perduodančiame komandas per „Bluetooth“ jungtį.
(0) 2018-06-02 14
Tikriausiai neįsivaizduojame ateities be balsu valdomų įrenginių, tokių kaip „Google“ asistentas, „Apple“ Siri, „Samsung“ Bixby, „Amazon“ Alexa, todėl nenuostabu, kad tokių įrenginių vertė auga, o jų pačių rinkoje tik daugėja.
(0) 2018-03-15 3
Jungtinių Valstijų internetinės prekybos milžinė „Amazon“ pažadėjo išspręsti problemą, apie kurią skundžiasi vis daugiau klientų. Pasirodo, kad kompanijos sukurta skaitmeninė asistentė Alexa ima spontaniškai kikenti, kas žmonėms tiesiog kelia šiurpą.
(1) 2016-07-13 9
Berklio ir Džordžtauno universitetų (JAV) mokslininkai atrado būdą, kaip panaudojant „YouTube“ išmaniam telefonui galima perduoti slaptas balso komandas, kurios leistų „nulaužti“ mobilius įrenginius.
(0) 2016-07-12 12
Technologijų rinkoje subrendo naujas mūšis. Jūs to, galbūt, nepastebite, tačiau jo laimėtojas turės didžiulę įtaką kiekvieno mūsų gyvenime. Ir, žinoma, susižers krūvas pinigų.
(0) 2016-05-20 -10
Metinėje kūrėjų konferencijoje „Google“ parodė daug kompanijoje gimusių ar gimsiančių inovacijų: sukurtas ne tik virtualus namų asistentas, bet ir pristatyti planai, kaip kompanija „ners“ į virtualią realybę, rašo time.com.
(15) 2016-05-09 39
Ar tai „Apple“ pabaigos pradžia? Ši technologijų milžinė nenumaldomai augo beveik visą XXI amžių, tačiau praėjusį trečiadienį „Apple“ pranešė, kad pirmą kartą per 13 metų smuko jos ketvirčio pajamos: nuosmukis siekė 13 proc. iki 50 mlrd. eurų.
(3) 2015-11-16 23
Lapkričio 12 dieną debiutavo pirmas didelis „Windows 10“ sistemos atnaujinimas, kuriame be klaidų taisymų ir optimizavimų esama ir funkcinių papildymų. Didžioji dalis šių funkcinių atnaujinimų yra plačiai aptarinėjami, bet kai kurie yra pusiau slapti. Leidinio „The Verge“ žurnalistai aprašė keletą naudingų naujų funkcijų, kurių galbūt dar neatradote.
(0) 2015-10-31 27
Pastarojo dešimtmečio Nokia istorija parodė, jog jei gamintojas nedaro jokių pokyčių savo produktuose, kai jie dar yra populiarumo viršūnėje, tai vėliau jau niekas nebesivargins prisiminti nei šių gaminių, nei pačios kompanijos.Kitoms mobiliųjų telefonų kompanijoms Nokia kritimas žemyn buvo rimta pamoka, kurią išmokusios jos dabar karaliauja išmaniųjų rinkoje, tačiau tuo pačiu prisimena, kad kurti inovacijas yra būtina siekiant išgyventi. Su šia mintimi apžvelkime daugiausiai žadančias ir jau į dienos šviesą žengiančias išmaniųjų funkcijas, kurios lems naują technologijų šuolį.
(1) 2015-09-21 9
Septintoji diena su „Windows 10“ ir „Lenovo ThinkPad 8“ projekte „Bandome #Windows10“*. Šiandien nusprendžiau išbandyti „Cortana“ kompiuteryje ir palyginti ją su „Google Now“ savo „Android“ telefone. Virtualūs asistentai vis dar nėra mano dažniausia naudojama funkcija, tačiau „Microsoft“ labai didžiuojasi tuo, kad „Cortana“ yra „Windows 10“ dalis. Kartais tenka pasinaudoti ir „Google Now“ ir bent jau kol kas man šis balso asistentas atrodė priimtiniausias, todėl iškilo klausimas – ar „Cortana“ mūsų kompiuteriuose bus kažkas daugiau, negu dar viena funkcija „draugams parodyti“? Pasižiūrėkime:
(6) 2015-09-10 22
Viename iš daugybės kasdien į technologijos.lt redakcijos elektroninę pašto dėžutę atplaukiančių laiškų skaitytojas mūsų užklausė, kaip čia nutiko, kad visi lietuviški naujienų portalai praleido tokį stambų „Google“ atnaujinimą, o kad būtų aiškiau apie ką kalba, prisegė ekrano nuotrauką, kurioje matyti, jog „Google Now“ virtualus asistentas jau išmoko suprasti lietuvių kalbą.
(4) 2015-07-09 4
„Apple“ nesidrovi perimti naujų funkcijų iš „Android“ operacinės sistemos ar atitinkamų telefonų gamintojų jos padarytų modifikacijų – pagrindinio „iOS“ planšetinių kompiuterių ir išmaniųjų telefonų konkurento.
(0) 2014-10-12 4
Remiantis naujausiu tyrimu, kurį atliko amerikiečių saugaus kelių eismo fondas (AAA Foundation for Traffic Safety), informacinių – pramoginių sistemų ir išmaniųjų telefonų naudojimas už vairo blaško vairuotojų dėmesį, o tai gali sukelti skaudžias pasekmes.
(4) 2014-02-25 -1
Mobiliuose įrenginiuose įdiegti asmeniniai balso asistentai Siri ir Google Now teorijoje atrodė gana įdomiai, tačiau realybėje jai naudojasi tik mažuma. Microsoft greitu metu taip pat pristatys savo virtualų sekretorių Cortana. Ką gi jis pasiūlys vartotojams?