Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

IT kompanijos (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
Dukterinės žymės
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2007-12-16 0
Google Kalėdų senis pradėjo interneto vartotojos lankyti prieš porą savaičių iki pačių Kalėdų. Jo maišas labai didelis ir dovanų jame labai daug – bet ar jos bus tokios kokių visi tikėjosi? Jau dabar pasigirsta nusivylusių internautų balsų - jų manymu, google šiemetiniai projektai ne tik neatneš reikiamos naudos, bet net ir trukdys vartotojams. Kaip bus iš tikrųjų - sužinosime viską patys išbandę.
(10) 2007-11-29 0
Vienas iš interneto paieškos lyderio „Google Inc.“ įkūrėjų Larry'is Page'as paskelbė apie naują „Google“ tikslą – sukurti tokius energijos šaltinius, kurie galėtų generuoti elektros energiją, pigesnę negu gaunama deginant anglis.
(4) 2007-09-15 0
Google ima neišsitekti programinėje rinkoje ir po truputi įsilieja į kitas sferas. Ir kai kada visai netikėtas. Kartu su X Prize fondu Google kompanija paskelbė apie konkursą privačioms kompanijoms - užduotis kaip ir verta tikėtis, verta google vardo - reikia sukonstruoti mėnuleigį ir nuskraidinti jį į Mėnulį. Jeigu viskas seksis gerai, žadamas prizinis fondas - 20 milijonų dolerių.
(0) 2007-07-11 0
Panašu, jog kompanija Emotiv netrukus pareikš pretenzijas įspūdingiausio žaidimų valdiklio gamintojo vardui, nustumdama į šoną dabartinį lyderį Nintendo. Projektas Epoc - tai iš esmės šalmo pavidalo konstrukcija, į kurią sumontuota daugybė jutiklių, galinčių "skaityti" jūsų mintis ir taip leidžiančių mintimis valdyti kompiuterinius žaidimus, nesvarbu kokiu kompiuteriu juos žaistumėte. Jutikliai konvertuoja natūralius smegenų elektrinius signalus ir taip sudaroma ...