Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

IT saugumo didinimo iniciatyvos (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2011-12-10 0
D. Britanija ruošiasi 2012 metų vasaros Olimpinėms žaidynėms, įvyksiančioms Londone. Tai didelis įvykis, reikalaujantis kompleksinių sprendimų, tame tarpe ir kibernetinio saugumo srityje. Pastarasis aspektas nebus pamirštas, o D. Britanijos premjero patarėjas Peter Ricketts pareiškė, kad kibernetinis saugumas pakils į „beprecedentinį lygmenį“.
(0) 2011-10-13 0
Duomenų vagystės tapo įprastu reiškiniu internetinėje erdvėje. Tačiau programišiai taikosi ne vien tik į asmeninius kompiuterius – nacionalinės svarbos objektai taip pat domina kompiuterių specialistus.
(2) 2011-06-30 0
Vyriausybė trečiadienį patvirtino pirmąją Nacionalinę elektroninės informacijos saugos programą, kurioje nurodytos pagrindinės strateginės kryptys ir gairės kibernetinio saugumo srityje 2011-2019 metams.
(5) 2011-05-21 0
Šiandien turime gausybę patvirtinimų, kaip rimtai JAV žvelgia į terorizmo grėsmę. Toks pavojus gali kilti ne tik realiame, bet ir virtualiame pasaulyje, todėl visai neseniai ši valstybė patvirtino dokumentą pavadinimu "Tarptautinė kibernetinės erdvės strategija". Dokumente numatyta, jog reaguojant į programišių atakas, atsakyti galima karinės jėgos panaudojimu.
(0) 2011-04-26 0
Kasmetinė IBM interneto ir IT saugumo ataskaita „X-Force Trend & Risk Report” parodė, kad praėjusiais metais vartotojai susidūrė su iki šiol neregėtomis interneto grėsmėmis. Ekspertų teigimu, kasmet jos darosi vis sudėtingesnės ir sugeba apeiti net patikimas apsaugos programas.
(29) 2011-02-17 0
Praėjusiais metais bendrovės „Microsoft“ „Trustworthy Computing“ padalinio viceprezidentas Scottas Charney pasiūlė įvesti naujus kovos su kompiuteriniais virusais būdus.