Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

IT saugumo didinimo iniciatyvos (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-12-23 11
Kai kas tai jau pavadino „Raudonąja aušra“ – pagal filmą, kuriame rodoma, kaip komunistinė valstybė užima Jungtines Valstijas. Sunku patikėti, tačiau paprasčiausia programišių ataka prieš „Sony Entertainment“ pasiekė tai, ko nesugebėjo Rugsėjo 11-osios tragedija – JAV pasidavė. Filmas „Interviu“ nebus rodomas žiūrovams kino teatruose.
(2) 2014-10-04 0
Daugėjant kibernetinių nusikaltimų dėl asmeninių duomenų nutekinimo, įmonės bus priverstos stiprinti ar iš pagrindų keisti saugumo politiką. Jau nuo kitų metų Europos sąjunga svarstys asmeninės informacijos rinkimo ir tvarkymo pataisas, kurios palies ir duomenų trynimą iš kompiuterių bei mobiliųjų įrenginių. Ši duomenų apsaugos sritis, anot saugumo ekspertų, yra kas dešimta saugumo incidentų priežastis įmonėse.
(0) 2014-09-25 0
Nors tikri šūviai aidi už tūkstančių kilometrų nuo Lietuvos, Ukrainoje, tačiau šio karo aidai mūsų šalies kibernetinėje erdvėje skamba visu garsumu ir, deja, jie bus linkę tik stiprėti. Taip apie šalies kibernetinį saugumą sako KTU ekspertas profesorius Algimantas Venčkauskas.
(0) 2014-07-24 9
Kompanija Google pranešė, kad pasamdė hakerį George Hotz, kuris žinomas slapyvardžiu GeoHot. Jis taps neseniai suformuotos saugumo ekspertų komandos „Project Zero“ nariu.
(0) 2014-07-22 9
Nacionalinės saugumo agentūros (National securoty agency – NSA) paslaptis atskleidęs Edwardas Snowdenas paragino žurnalistus, teisininkus, daktarus, kunigus ir kitų profesijų atstovus saugoti savo klientų privatumą ir nuolat atnaujinti saugos sistemas, kad šie nebūtų šnipinėjami. Visi jų kontaktai su klientais turi būti užkoduojami.
(0) 2014-07-21 5
Kompanija Google pranešė subūrusi tyrėjų komandą, kuri vadinsis Project Zero. Pastarosios užduotis – interneto erdvės apsauga nuo įvairių grėsmių, įskaitant hakerių atakas ir pažeidžiamumus.
(0) 2014-05-22 3
Nors pasaulinės informacinių technologijų (IT) naujovės Lietuvoje pritaikomos beveik taip pat greitai kaip ir visame pasaulyje, mūsų šalyje vis dar siaurai suvokiama šių technologijų apsauga.
(0) 2014-03-17 0
Iki planuojamos euro įvedimo dienos liko mažiau nei 300 dienų – atrodo, dar marios laiko, bet ar tikrai jo pakanka, norint tinkamai pasiruošti? Euro įvedimas palies kiekvieną žmogų asmeniškai, tačiau didžiausių rūpesčių turės visos įmonės, kurios savo verslo informaciją valdo įvairiomis IT sistemomis.
(0) 2014-02-18 0
Jungtinių Valstijų Federalinių Tyrimų Biuras (FTB) susirūpinęs kibernetiniais nusikaltimais Rumunijoje, kurią vadina įsilaužėlių pasauliniu centru, apmokė 600 Rumunijos pareigūnų ir ragina juos ryžtingiau kovoti su vietos programišiais, trikdančiais amerikiečių internetinę prekybą.