Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Sisteminės programos (IT | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2018-03-24 -32
Dažnai susiduriam, kad vis kažkokia programa prašo ją atnaujinti ir nežinom ar naudojame naujausią programos versiją. O kompiuteryje programų daug ir visas naujinti rankiniu būdu užimtų daug laiko.
Tam galima naudoti automatines atnaujinimo programas.
(0) 2015-06-19 37
Ar dažnai ieškote daiktų internete? O kaip dažnai ieškote interneto daiktuose? Pasaulinės tendencijos pakankamai aiškios – vis dažniau pirksime buitinę techniką ar automobilius, statysime namus ar netgi išmaniąsias transporto sistemas, suderinamas su, pavyzdžiui, išmaniaisiais telefonais ir internetu. Tai ne fantastika, o daugelį vis labiau žavinti realybė – daiktų internetas.
(6) 2012-07-15 0
Britų kompanija „Piriform“ išleido naują nemokamos programos „Speccy 1.17“ versiją, kuri suteikia vartotojui informacijos apie kompiuterį. Su šia nedidele programėle galima sužinoti procesoriaus, kieto disko, motininės plokštės, grafinio adapterio modelį, informaciją apie operatyviąją atmintį, garso plokštės tipą, optinius įrenginius, operacinę sistemą ir t. t.
(0) 2012-04-11 0
Kompiuteriams skirtose kompanijos "Asus" pagrindinėse plokštėse su 7-os serijos "Intel" mikroschemų rinkiniais (X79, Z77, H77, Q77 ir B75) įdiegta paprasta ir itin nesudėtingai valdoma BIOS atnaujinimo technologija. Dabar šią procedūrą atlikti galima vos vieno mygtuko paspaudimu.
(24) 2011-09-30 0
Korporacija „Microsoft“ reikalauja, kad kompiuteriai, atitinkantys programos „Windows 8“ reikalavimus ir turintys šią operacinę sistemą, rinkai būtų tiekiami su jau įjungta UEFI saugumo sistema. Tai reiškia, kad sistema, turinti tokio tipo saugumo sertifikatus, neleis įkrauti „nesertifikuotos ir neautorizuotos“ operacinės sistemos, įskaitant „Linux“, „FreeBSD“ ir kitas.
(13) 2011-05-04 0
Visiems vartotojams, kuriems šių dienų BIOS yra kiek per sudėtingas ar sunkiai pasiekiamas įrankis, bet jie vis tiek nori redaguoti tam tikrus parametrus, Gigabyte pasiūlys Touch BIOS programinę įrangą, kuri bus valdoma tiesiog Windows aplinkoje.
(16) 2010-10-05 0
Jau nuo kitų metų rinkoje įsitvirtins pagrindinę asmeninių kompiuterių įvesties ir išvesties sistemą (BIOS) pakeisianti UEFI technologija, kuri kompiuterių įkrovą sutrumpins nuo kelių minučių iki kelių sekundžių.